Arama sonuçları: *

1. Røyz.

Yardım Hyperx Cloud II cızırtı sorunu

evet ama gitmedi 1713802516 hocam lütfen birisi cevap versin ne yapıcam bilmiyorum ya
  2. Røyz.

Yardım Hyperx Cloud II cızırtı sorunu

arkadaşlar kulaklıkta pc yi açtığımda bi video vs dinlediğimde cızırtılı geliyor ne yapmalıyım garantiye vermem lazımmı verirsem nasıl vericem lütfen yardım edin
  3. Røyz.

tek başıma Oyun önerisi

PARDON hocam bilmiyodum başlıyayım o zaman
  4. Røyz.

tek başıma Oyun önerisi

hocam oyunun hikayesi veya amacı nedir 1713691928 sen bişey önerme zaten 1713691965 hocam oyunun amacı neyki. benim bi,ldiğim kadarıyla araba sürme herhalde
  5. Røyz.

tek başıma Oyun önerisi

evet ben full aksiyon istiyorum ama böyle robot felen olmasın isterse araba yarışı olsun ama aksiyonlu olsun
  6. Røyz.

tek başıma Oyun önerisi

hocam o oyunda bi hazine için daldan dala atlıyorduk bende yarısında bıraktım
  7. Røyz.

tek başıma Oyun önerisi

hocam başka oyunlar yokmu bu oyunlar hariç. çünkü bu oyunları daha önce oynadım
  8. Røyz.

tek başıma Oyun önerisi

god of war hikayesi ne 1713551314 hangileri güzel
  9. Røyz.

tek başıma Oyun önerisi

EVET 1713551202 at sürme simulatörü
  10. Røyz.

tek başıma Oyun önerisi

arkadaşlar oyun arıyorum ama ne oynucam bilmiyorum daha önce rdr2 oynadım ama çok sıkılıp sildim last of us serisi en sevdiğim oyun birde call of duty seviyorum. kendi başıma sıkılmadan oynayabileceğim bir oyun istiyorum
  11. Røyz.

Bilgisayarda drift yapma oyunu

EYW
  12. Røyz.

klavye mouse ile oynucam ne yükliyim
  13. Røyz.

bilgisayarda drift yapma oyunu arıyorum arkadaşlar mesela bir oyunda bir modda olabilir veya direk drift oyunuda olabilir
  14. Røyz.

1000 TL mikrofon önerisi

hocam şuan kullanıyormusunuz mennunmusunuz tesleri gayet güzel ama bide size sorayım dedim 1712924580 ?
  15. Røyz.

1000 TL mikrofon önerisi

arkadaşlar youtube için başlangıçta kullanacağım bir mikrofon arıyorum yaka mik veya masa mik farketmez
  16. Røyz.

monitör önerisi 144hz-340hz

sence hangisi daha iyi
  17. Røyz.

Görev yöneticisindeki wimserv.exe nedir?

windowsun dosyası ama herhangi bir virüsten dolayı bozulmuş olabilir.
  18. Røyz.

monitör önerisi 144hz-340hz

arkadaşlar selamla sizden monitör önerisi istiyorum monitör fiyatlarını bilmediğim için tam fiyat veremicem ama 5-6 bin max bütçem var şimdiki monitörümü yan ekran yapıcam ana monitör olarak ne almalıyım? oyun için kullanıcam. teşekkürler
  19. Røyz.

fh4 hangi siteden virüssüz ve bedava indirilir

Hocam crack olduğu için defenderı oyunu bitirene kadar kapatmaman lazım eğer kapatırsan içindeki dll dosyalarını siliyor ve oyun açılmıyor
Top Bottom