Arama sonuçları: *

• Users: Røyz.
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Røyz.

Yardım Hyperx Cloud II cızırtı sorunu

arkadaşlar kulaklıkta pc yi açtığımda bi video vs dinlediğimde cızırtılı geliyor ne yapmalıyım garantiye vermem lazımmı verirsem nasıl vericem lütfen yardım edin
  2. Røyz.

tek başıma Oyun önerisi

arkadaşlar oyun arıyorum ama ne oynucam bilmiyorum daha önce rdr2 oynadım ama çok sıkılıp sildim last of us serisi en sevdiğim oyun birde call of duty seviyorum. kendi başıma sıkılmadan oynayabileceğim bir oyun istiyorum
  3. Røyz.

Bilgisayarda drift yapma oyunu

bilgisayarda drift yapma oyunu arıyorum arkadaşlar mesela bir oyunda bir modda olabilir veya direk drift oyunuda olabilir
  4. Røyz.

1000 TL mikrofon önerisi

arkadaşlar youtube için başlangıçta kullanacağım bir mikrofon arıyorum yaka mik veya masa mik farketmez
  5. Røyz.

monitör önerisi 144hz-340hz

arkadaşlar selamla sizden monitör önerisi istiyorum monitör fiyatlarını bilmediğim için tam fiyat veremicem ama 5-6 bin max bütçem var şimdiki monitörümü yan ekran yapıcam ana monitör olarak ne almalıyım? oyun için kullanıcam. teşekkürler
  6. Røyz.

Uygun Fiyatlı YouTube Mikrofonu

Arkadaşlar Bütçem 1000 lira ve yaka mikrofonu veya masa mikrofonu farketmez alabilceğim en iyi sesi istiyorum fiyatta az oynama yapabilirim YouTube kanalım için kullanıcam
  7. Røyz.

Oyuncu koltuğu önerisi

5500 bütçe ile alınabilecek en iyi oyuncu koltuğu önerisi istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
  8. Røyz.

Yardım Laptobu Monitör yapma?

Merhaba arkadaşlar eski bir laptopum var bunu 2 ekran olarak kullanabilir miyim
  9. Røyz.

Uzun yolda izlenebilecek film-dizi önerisi

Arkadaşlarlar 15 saat sürecek bir yolculuğum var ve izlenecek film ve dizi önerisi istiyorum teşekkürler.
  10. Røyz.

Rgb klavye önerisi arıyorum

Arkadaşlar rengi değiştirme seçeneği olan mekanik veya membran klavye arıyorum (blue swicth) hariç fiyatları pek bilmediğim için fiyat vermiyorum ama 700 ü felen geçmezse güzel olur birde bu şekilde mouse önerirseniz sevinirim.
  11. Røyz.

Evde Dambıl ile spor

Arkadaşlar merhaba evimde dambıl ile Spor yapmak istiyorum toplamda 20 kiloluk dambıllarım var ve spor salonuna gitmek istemiyorum açıkçası önerebileceğiniz bir program bir video bir kaynak varsa yazarsanız çok sevinirim arkadaşlar.
  12. Røyz.

Dizi Film önerisi istiyorum

Arkadaşlar uzun zamandır düzgün dizi veya film arıyorum kaliteli bişey bulamadım önerilerinizi bekliyorum.
  13. Røyz.

20000 TL telefon önerisi

öncelik oyun ve kamera performansı bu fiyatlar f/p telefonm arıyorum 2. el de olur
  14. Røyz.

10. Sınıfta TYT çalışılırmı?

Selamlar arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi 10 sınıfta tyt'ye çalışılır mı bunu sormak istiyorum ya da 10 sınıfa yönelik mi daha çok çalışılmalı veya tyt'ye mi çalışılmalı bunun cevabını arıyorum cevap verirseniz çok teşekkür ederim. ☺️
  15. Røyz.

2000 TL oyuncu koltuğu önerisi

2000 TL oyuncu koltuğu arıyorum terletmemesi ve uzun süre oturduğum için rahat olması benim için önemli
  16. Røyz.

2000-2500 TL kulaklık önerisi

FPS oyunları oynuyorum arada dizi izliyorum YouTube da arada ama oyun için en iyisi hangisiyse onu almak istiyorum önerilerilerinizi bekliyorum
  17. Røyz.

Yardım DARMOSHARK mouse alınır mı?

Selamlar bu fiyatlarda kablosuz mouse alıcam sizce bunu almalıyım veya bu fiyatlarda daha iyi mouse varmıdır mouse bu https://shop.connectgame.com.tr/products/darmoshark-n3-three-mode-kablosuz-gaming-mouse-beyaz
  18. Røyz.

Elektrikli bisiklet veya Scooter Önerisi

Okuldan eve evden okula kullanıcam ortalama bi 8-9 km yol fiyat veremiyorum ne kadar olduğunu bilmediğim için güzel uzun süre götürecek f/p birşeyler önerirseniz sevinirim.
  19. Røyz.

Her şeye ağlıyorum ne yapmalıyım

Merhaba dostlar ben mesela birisi bana vurmadan dokunmadan bana bağırınca beni zorlayınca ben haksız yere suçlandığımda hemen ağlıyorum ve hıçkıra hıçkıra ağlıyorum ve tutamıyorum kendimi bu olay çocukluktan beri böyle nasıl çözebilirim bunu artık intihar yerine kadar geldim.
  20. Røyz.

YouTube'da yabancı kanal

Arkadaşlar YouTube da 6 bin aboneye sahibim ve kanalımda PUBG mobile videoları yüklüyorum ama kanalımı yabancı kanal olarak kullanmak istiyorum yine PUBG mobile videoları yüklüyecem çünkü dolar arttığı için çok daha fazla para kazanabileceğim ama işte şuanda türk kanalı olduğum için içerikler...
Top Bottom