Arama sonuçları: *

1. K

Lenovo IdeaPad Gaming 3 Laptop RAM yükseltme tavsiye

Merhaba arkadaşlar, cihazım Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 cihazda fotoğraftaki 8 GB RAM var. Oyunlarda istediğim performansı alamıyorım. Özellikle Counter-Strike 2 oyununda laptopta ramaxel diye bilinmedik kötü bir RAM var bunun üstüne bir 8 GB RAM daha eklemek istiyorum. Windows 11...
  2. K

Kasa fanından ses geliyor ?

Valla reis bence değişim olsun çünki riskli bir işlem o yağı başka bi yere felan dökersin yada fazla dökersin sisteme akar felan eğer ürünün 0 ı felan gelecekse kesinlikle değiştir o yağ felan en son yapılacak işlem garantisi felan bitince denenebilir
  3. K

Yardım Garanti belgesi ile işlemcimi nerelerde tamir edebilirim? AMD

Bu Gönderilen Garanti Belgesinde Bir adres var o adrese göndermen lazım bide garanti olsun diyorsan o garanti belgesinde bi telefon numarası vardır gün içinde arayıp bilgi al öyle gönder bence numara varsa kesinlikle ara onlar sana söyler nasıl göndermen gerektiğini
  4. K

Yardım Garanti belgesi ile işlemcimi nerelerde tamir edebilirim? AMD

Knk garanti belgesi kutusu faturası ile garantiye yolluosun benim bildiğim
  5. K

MCAFFE Antivürüs Programı Güvenli mi ?

Yav cihazın 8 GB Rami var az da olsa baktım görev yöneticisinden biraz ram yiyor çok değil 50 MB felan
  6. K

MCAFFE Antivürüs Programı Güvenli mi ?

Arkadaşlar Yakın Zamanda Lenovo İdepad Gaming 3 ryzen 5 5600h gtx 1650 bir laptop kullanmaktayım Bilgisyarı Medimarktan Alırken Çok Uygun Fiyata 2 Senelik Mcaffe aldım alma amacım laptopu. Burda Açıyoruz kutudan hatalı Çıkarsa anında değiştiririz gibisinden. Aldım hani mcaffe yanında ücretsiz...
  7. K

10 bin TL ye laptop önerisi

He anladım ama son attığım huawei cihazı gerçekten düşün derim
  8. K

10 bin TL ye laptop önerisi

https://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-acer-aspire-a715-75g-nh-q88ey-002-i5-9300h-8-gb-256-gb-ssd-gtx1650ti-15-6-full-hd-notebook-fiyati,1244340742.html. Bu Nasıl Sence Bütçeni 1000Tl aşıyor ama hem şık hemde ilerde oyun felan oynamak istersen işini görür gibi 1659877840...
  9. K

Ryzen 3250u olan laptopumu yoksa amd athlon gold 3150u olan leptobu almakmı

akıcı oynayabiliyor gibi geldi bana fena değil teşekkür ederim 1659877065 Evet arada ciddi fark var biraz kafam karıştı
  10. K

Evet oda çok mantıklı geldi ama sonradan RAM taktırınca garantisi gidermi kararsız kaldım Birde ürünler freedos oldukları İçin vatan Teknosa medimarkt mağazalarında çalışan personeller Windows çakma olursa ürünün garantiden çıkacağını söylediler bana çok saçma geldi çünki onların mağazada...
  11. K

Bu ürünün ramleri pahalımıdır acaba bide bu attığım laptoplar sence Cs go LoL valoda kaç fps verir sence 1659876142 8 GB RAM olan versiyonlarıda var bide 256 GB ssd var ama fiyatlar birbirine aşırı yakın RAM den mi feragat etmeyelim ssd denmi
  12. K

Arkadaşlar öncelikle merhaba ben 6bin TL bütçem var üniversite için alıcam leptopu Birde Cs go LoL valorant oynamak İçin ara sıra ama bulduğum bilgisayarların bire bir herşeyleri aynı bir tek işlemcileri farklı bende kararsız kaldım ryzen 3 3250u mu yoksa athlon gold 3150u mu performansı daha...
Top Bottom