Arama sonuçları: *

1. R

Jixian Switch Önerir Misiniz

Çok eski konuların şişkinlik olmasın diye tekrar açılmasının sakıncalı olmasında bilgim yoktu. Zaten 1 uyarı aldım :=)Bundan sonra özellik ile dikkat edceğim . Şu andaki kalavyede aynı switch oldugu ve memnun oldugum için yazma geregi duydum. Bundan sonra konunun açılış tarihine bakarım artık.
  2. R

Jixian Switch Önerir Misiniz

JİXİAN switch yi ancak kulananlar bilir ne yay sesi var nede takır tukur plastik sesi.Nerede ise 1 mm likkontak mesafesi ile çok iyidir...
  3. R

Öneri İkinci el oyun hesabınızı hiçbir şekilde aracı sitelerde SATMAYIN

Wow da zamanında defalarca karakter sattım.Fakar her hangi bir site üzerinden değil .Detaylı karakter bilgilerini oyun adını yazarak ilan gibi verip alıcı telefon ile bizzat ulaştıgında alışverişi bir internet kafenin bilgisayarında yan yana gelerek alıcı arkadaş bizzat emailini ve şifresini...
  4. R

Öneri İkinci el oyun hesabınızı hiçbir şekilde aracı sitelerde SATMAYIN

Merhabalar Oyun hesabı satılır satılır fakat ! En güzeli karşılıklı buluşarak güvenli bir yerde emailleri şifreleri alıcı tarafından değiştirilerek alıcı kendini güvenceye aldı ise satıcıya elden ücretini verebilir..Fakat iban dı havale idi parayı yolla emailimi şifremi göndereyim ile olmaz ;)
Top Bottom