Arama sonuçları: *

• Users: siriusisme
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. siriusisme

CS 2 KASMA(MS) SORUNU

Herkese iyi forumlar arkadaşlar Son zamanlarda 144 fpsde düşük msde rahatça oynadığım cs2de kasma ve takılma başladı.Sadece oyun içinde değil alt tab attıgımda menudede birkaç saniyelik donma oluyor ve bu da önceden yoktu.Maçlar da ise pingim stabil 60larda ve fpsim 130-144 arasındayken ms bir...
  2. siriusisme

Öneri Kulaklık Tavsiyesi??

Sa arkadaşlar Kısa kescem 600-700 lira bütçem var kulaklık onerir misiniz Redragon rampage gamepower gibi markalardan
  3. siriusisme

Çözüldü✓ Windows 11 Geçtim Ve Ayarlar Sıfırlanıyor

Sa arkadaslar Yeni bilgisayar aldım ve bununla beraber win11e geçtim. Bilgisayar ekranı 144 hz. Bilgisayarı ilk kullandığımda elektrikte ekranı 144 hze geçirmiştim, bilgisayarın şarjı dolunca elektrikten çıkardım ve ekranda yenileme oldu ve ekranda değişiklik farkedip ayarlara baktiğimda...
  4. siriusisme

Dualshock kendi kendine hareket ediyor

Sa beyler yaklaşık 8 senelik PS4üm ve aynı şekilde de 8 senelik 2 dualshockum var.Son zamanlarda dualshockda bir gariplik farketmiştim birkaç gündür çok fazla arttı artık oyun oynatmıyor.Kolu kullanırken analog tuşlarda r de veya l de sağa sola kaydırdığımda kaydirmiyor veya kaydırıyor ama ben...
  5. siriusisme

The division multiplayer kısmı nasıl işliyor

Arkadaşımla oynamak için division almayı düşünüyoruz fakat multiplayerın nasıl işlediğini bilmiyoruz.Storye iki kişi başlayıp mi oynuyoruz yoksa görevde mi çağırabiliyoruz sadece
  6. siriusisme

Çözüldü✓ Klavye için yardımınız lazım

Merhaba arkadaşlar Son iki klavye arasında kaldım sizce hangisini almalıyım Hyperx Alloy Core mu Cynosa V2 mi
  7. siriusisme

Çözüldü✓ Razer Cynosa V2 vs Redragon k552

Merhaba arkadaşlar Sizce Hangi Klavyeyi Almalıyım 850₺ye Mekanik RGB Redragon K552 mi 650₺ye Membran RGB Razer Cynosa V2 mi İyi forumlar:)
  8. siriusisme

Çözüldü✓ Sizce hangi klavyeyi almalıyım

Merhaba arkadaşlar Klavye alacağım ve son iki klavye arasında kaldım Daha önce redragon klavye ile ilgili bir konu açmıştım orda k552 almaya karar vermiştim fakat daha sonra başka klavyeler bakarken apex 3 klavyeyi gördüm. k552 mekanik fakat apex 3 mekanik degil, apex 3ün markasindan dolayı onu...
  9. siriusisme

Çözüldü✓ Viper mini vs deathadder vs rival 3

FPS oyuncusuyum onun için mouse alacağım,seçiminizi buna göre yapın İyi forumlar :)
  10. siriusisme

Çözüldü✓ Uzun Kullanım için Mouse Arıyorum

Merhabalar Drag click veya macrolu en fazla 300₺ mouse arıyorum. Yazılımı olan mouselar olursa daha iyi olur Logitech,MSI, Steelseries, Corsair gibi markalara öncelik vereceğim. Uzun kullanım için alacağım 3 ay sonra bozulacak mouselar yerine uzun süre kullandığınız mouselar önerirseniz sevinirim.
  11. siriusisme

Çözüldü✓ Redragon klavye alınır mı

sa beyler https://www.hepsiburada.com/redragon-k582-surara-kablolu-klavye-p-HBCV00001GMU2Q?magaza=yenivadi bu klavyeyi almayı düşünüyorum,malum fiyatı fazla olduğu için emin olamadım,alınır mı veya bu fiyatlarda rgb ve mekanik önerebileceginiz klavye var mı
Top Bottom