Arama sonuçları: *

1. A

Yayınlarımda donma kasma oluyor

kardeş hadi yolun açık olsun uza konudan
  2. A

yukarıdaki arkadaş bi ayar söyledi onu deniyorum şimdi ? 1672074414 bilgin yoksa niye ayar at diyon kanka ?
  3. A

atacağım bir şey yokmuş obs dendir sorun dedim sildim yükledim yayını youtube rtmps ayarladım bit hızını da deniyorum işte daha demin canlı yayın açtım 4000 de yine de donuyordu kasıyordu ayar söyleyin öyle yayın deniyeyim 1672074322 eyv reis deniyorum ilk başta dedim helal edin diye ama yayın...
  4. A

reis sistemi herkese sorarak aldım yayın açıcam diye açtıgım oyunda yüksek bir şey gerektiren değil sistemim de kötü değil obs ayarlarını atıyorum
  5. A

Arkadaşlar hakkınızı helal edin konuyu buraya açmamam lazımdı ama diğer yerlerde de konu gözükmüyor acil yardıma ihtiyacım var Youtubeda canlı yayın yapıyorum obs den PUBG mobile canlı yayını ama kasmalar donmalar oluyor sorunun çözümünü bir türlü bulamadım. sistemim amd swft 6700 xt işlemci...
  6. A

Yayıncılığa Başlamak İstiyorum Tavsiyeleriniz Nedir

reis müsait misin bir kaç sorum var yayında kasmalar var da
  7. A

❌İndirim Bitti! 🔥Gratis %50 parfüm indirimleri!

kalıcılıgı kaç saat dediniz hocam ? baktım edp miymiş zaten kalıcılıgı da 6 saatin üzerindedir yarın gidip deniyim bakalım güzelse kokusu alınır
  8. A

❌İndirim Bitti! 🔥Gratis %50 parfüm indirimleri!

kullandıgınız zara parfümün modeli ne. fiyatı ne kadar ?
  9. A

Oyuncu Koltuğu Önerisi max 5k

5k ya kadar fp oyuncu koltugu önerisi xdriveın bi modeli var çoğu yayıncıların kullandığı adı ne ve nasıl ?
  10. A

Amazon Zubizu 80 TL İndirim Kodu

bu satın alma işleminizde kullanılamaz diyor ?
  11. A

Redmi Note 11 Pro Ekran süresi gözükmüyor

nasıl telefon note 10s le bunun arasında kaldım kaçakta 1k var aralarında
  12. A

İnternet Sağlayıcısı Önerisi

sabit internet çekecem hangi internet sağlayıcıyı önerirsiniz teknobil diye bi internet var forumda bulamadım nasıl diye bizim mahallede 100 mbps 75 TL diyordu fazla güvenemedim altyapı çalışması varmış şuan bide boş port falan yok dediler turk telekom ne zaman çözülür ?
  13. A

3000TL Hawk Fab V4 Alınır mı ?

yarın akşam sipariş vericem knk sorarım sana bi arkadaş 3 4 saat oturursan rahatsız ediyor dedi bi bakalım artık
  14. A

yarın yaparsın knk 1 ay iade etme süren var değil mi ? bu kampanya kaç gün sürüyor
  15. A

reis şuan baya uygun o zio nasıl 3600 3 ay taksit o da olabilir. hawkın amazondan almam da iyi 1 ay iade etme süresi var bi deniyeyim olmazsa dedigin gibiyse iade edip zio xdrive denerim şubeleri olsaydı hawkla zionun gidip deneseydim daha iyi olurdu
  16. A

aklım zioda kaldı ama çok pahalı amazondan 6 taksitle hawk alınır mı rahat mı 3000 TL değer mi yani yayıncılığa başlicam o yüzden de şart ilerde sponsorluk anlaşması olursa nasıl olabilir ?
  17. A

Parfüm konağım güvenilir mi ?

bu sitedeki satılan çakmaların kokusu da benzer midir orijinale ve kalıcılıgı kaç saat olur idare etmek için alınır mı ?
  18. A

evt 1666075430 nerelerden alabilirim ?
  19. A

Parfüm konağım instagram da güvenilir mi?
  20. A

Parfüm orijinal olup olmadığını anlama ?

Arkadaşlar One million parfümü satın alacam versace eros da sonradan denicem bunları nereden alabilirim orijinal olup olmadığını nasıl anlarım ?
Top Bottom