Arama sonuçları: *

1. A

Yayınlarımda donma kasma oluyor

Arkadaşlar hakkınızı helal edin konuyu buraya açmamam lazımdı ama diğer yerlerde de konu gözükmüyor acil yardıma ihtiyacım var Youtubeda canlı yayın yapıyorum obs den PUBG mobile canlı yayını ama kasmalar donmalar oluyor sorunun çözümünü bir türlü bulamadım. sistemim amd swft 6700 xt işlemci...
  2. A

Oyuncu Koltuğu Önerisi max 5k

5k ya kadar fp oyuncu koltugu önerisi xdriveın bi modeli var çoğu yayıncıların kullandığı adı ne ve nasıl ?
  3. A

İnternet Sağlayıcısı Önerisi

sabit internet çekecem hangi internet sağlayıcıyı önerirsiniz teknobil diye bi internet var forumda bulamadım nasıl diye bizim mahallede 100 mbps 75 TL diyordu fazla güvenemedim altyapı çalışması varmış şuan bide boş port falan yok dediler turk telekom ne zaman çözülür ?
  4. A

3000TL Hawk Fab V4 Alınır mı ?

aklım zioda kaldı ama çok pahalı amazondan 6 taksitle hawk alınır mı rahat mı 3000 TL değer mi yani yayıncılığa başlicam o yüzden de şart ilerde sponsorluk anlaşması olursa nasıl olabilir ?
  5. A

Parfüm konağım güvenilir mi ?

Parfüm konağım instagram da güvenilir mi?
  6. A

Parfüm orijinal olup olmadığını anlama ?

Arkadaşlar One million parfümü satın alacam versace eros da sonradan denicem bunları nereden alabilirim orijinal olup olmadığını nasıl anlarım ?
  7. A

Sistemim ne kadar eder ?

Sistemim donanım arşivinin çıkardığı southpaws 28 haziran da satın almışım taksitle aldım 16000tl ye fiyatlar yükselir diye sizce iyi mi etmişim şuan ne kadar? Kasam xfx swft 6700xt amd ryzen 5 5600 corsair spec delta rgb cv650 psu asus prime b450m k ıı 16 gb apacer panther golden 500 gb pny...
  8. A

Başkasının banka hesabını kullanmak

Başkasının banka hesabını kullansam bi sorun sıkıntı olur mu ?
  9. A

125 cc Kuryelik için motor önerisi

2.el olursa şuanlık daha iyi olur hangi modeli önerirsiniz kuryelik için 1 2 yıl idare etse bile yeter en az ne kadar bütçe lazım söylediginiz motorların 2.el piyasası ortalama ne kadar
  10. A

Ailem Olmadan Banka Hesabı Açabilir Miyim

17 yaşındayım çalışıyorum bir gelirim de var ailem olmadan şahıs şirketi banka hesabı vs. açamaz mıyım.
  11. A

Açığa geçmek için neler lazım kayıt tarihleri ne zaman ?

sorum başlıkta
  12. A

Southpaws Sistem Ne Kadar Eder

Southpaws sistemim ne kadar eder olurda bi sıkıntı olursa satmak için ekran kartı xfx swft 6700xt işlemci ryzen 5 5600 ssd pny 500gb m2 ssd ram 16gb apacer panther anakart asus prime b450m k II kasa corsair spec delta rgb 15k taksitle 16k ya almıştım ne zaman çıktığını biliyorsunuzdur zaten...
  13. A

Powerbank önerisi max 350 TL

Powerbank önerisi general mobile gm8 redmi note 9un şarj özelliklerine göre bi powerbank önerirseniz sevinirim amazon olursa daha iyi olur hediye kartım var.
  14. A

Xiaomi Redmi Airdots Alınır mı

Bu kulaklık alınır mı akakçe de en ucuzu 160 TL 2 tane sipariş vericem sizce hangi siteden almalıyım https://www.akakce.com/bluetooth-kulaklik/en-ucuz-xiaomi-redmi-airdots-tws-bluetooth-5-0-ipx4-kablosuz-kulak-ici-spor-fiyati,449748734.html n11 de 290 TL 2 modeli var biri 16k değerlendirilmiş...
  15. A

Southpaws hediye oyunları satmak

Southpaws sistemi alınca içinde ekran kartı 6700xt oldugu için amd de 6700 xt kullanıcılarına 3 oyun hediyesi verdi Sniper elite 5 550 TL Forspoken 700 TL Saints Row bunları satabilir miyim ne kadara satabilirim nerede satabilirim bana tek bir kod olarak attı bunları kod duruyor
Top Bottom