Arama sonuçları: *

1. Peonta

G sınıfı bir televizyon faturada çok sorun çıkartır mı?

teşekkür ederim ikinize de iyi günler haftanız güzel geçsin
  2. Peonta

sen yansımaz diyorsan zaten tamamdır ya dediğim gibi odamda olucak konsol bağlanıcak ara sıra açıcam yani ve senin de dediğin gibi bende baktım az önce 60-70k'lık televizyonlar falan hep g, e, f böyle hep a olanlar aşırı az
  3. Peonta

a+++ gibi şey yok yani 1712791962 bende baktım yani 1080p falan ama f sınıfı şuan baktığımın 2 katı hani bir bit yeniği arıyorum biraz incelemelerine bakıcam şimdş
  4. Peonta

pek de bir fark yaratmaz yani a alsam veya g alsam da 1712791819 ben çok enerji çekerse sapıtır falan diye korkuyorum oturduğum yerin elektrik dengesi pek de iyi değil
  5. Peonta

arkadaşlar televizyon 4k hdr olmadan galiba 54/1000 gözüküyo hdr ile birlikte 80/1000 diyo ben bunlardan anlamıyorum sitelerden falan da baktım tam çözemedim siz anlıyorsanız söyleme şansınız var mı? 1712791710 LG 43UQ75003LF 4K SMART LED TV 1712791739 televizyonu 7/24 kullanma planım yok odama...
  6. Peonta

iskandinav layoutu klavyeyi türkçe şekilde kullanmamı engeller mi?

teşekkür ederim <3
  7. Peonta

iskandinav layoutu klavyeyi türkçe şekilde kullanmamı engeller mi?

ben bilgisayardan türkçe q ayarlarsam atıyorum ğ nin olması gereken yerdeki tuşa basarsam yine ğ çıkıcak değil mi? daha sonrasıdna belki türkçe q keycaps falan bulursam uyguna da değiştirirsem tuş fazlalığı gibi bir şey olur mu?
  8. Peonta

2000-2500 civarı mikrofon öneriniz var mı?

fifinelara falan baktım ama son zamanda baya artmışlar bende benzeri bir mikrofonunu buldum sesleri çok benziyor njsj diye bir markanın yanına kol alınca 800 TL'ye yakın daha ucuza geliyor ama sizin de bildiğiniz memnun kaldığınız mikrofon varsa duymak isterim yakın zamanda alıcam şimdiden...
  9. Peonta

amazondan kargolama parası fiyata dahil mi?

tamamdır teşekkür ederim
  10. Peonta

aga peki şu teslimat adresinde mi yoksa ürünler ve teslimatta mı çıkıyor teslimata gelince artyor fiyat herşeyin dahil oldupu o mu yoksa en aşağıdakinde mi kargo ücreti dahil oluyor
  11. Peonta

yani daha düzgün yazayım bu ilk söylediği gümrük ücreti onu biliyorum o fiyata dahil ediliyor ödeme yapılıcağı zaman ama kargolama ücreti edilmiyor galiba onu gelince kuryeye mi veriyoruz yoksa dahil oluyor mu son fiyata 1711556072 anladım yani ben kargocu geldikten sonra bir para vermem...
  12. Peonta

amazonun yurtdışından gelen ürünlerinde bir vergi birde kargolama gözüküyor ilki ithal ücreti diyo o gümrük diğeri kargolama bu fiyata dahil mi ödeme yapılırken yoksa eline ulaştığı zaman mı ödeniyor?
  13. Peonta

konu uymuyo ama böyle ikisi için max 1500tl klavye ve kulaklık öneriniz var mı?

bu ikisini de biiyorum ama son attığını türkiyede bulamadım satan bir yer biliyor musun?
  14. Peonta

konu uymuyo ama böyle ikisi için max 1500tl klavye ve kulaklık öneriniz var mı?

klavye kablolu olsa da olur sadece kulaklığı kablosuz istiyorum tek kriterim o (hem klavye hem kulaklık 1500 bu arada toplam değil)
  15. Peonta

max 2000TL klavye öneriniz var mı?

tercihim bu 100 tuşlu kompakt olanlar ama siz bildiğiniz varsa söylerseniz sevinirim
  16. Peonta

12100f için ekran kartı önerisi

teşekkür ederim yazan herkese güzel bi fikir verdiniz bana birde şunu sorucam size 2070 nasıl olur peki ucuza bulabilirsem?
  17. Peonta

2. el tek şansım zaten burda satanlar 500 dolardan başlatıyor 1708631020 ha birde şunu sorucam bu kablosus bağlantı için modülü nereye takıcam bluethoot için wifilı bir anakart falan mı alayım yoksa ayrı modül artı anten ile yapabilir miyim?
  18. Peonta

hani şunu de söyleyim öyle aşırı performans isteyen oyunlar da oynamicam maximumun da maximumu yani elden ring falan ki onu da alırsam hani 1708630813 eğer güzel bir şey bulursam mesela 2080 ti gördüm 200 euroya ama o işte 12100f ile çok iyi gitmiyor diye duydum ve psuyu da değiştirmem gerekiyor...
Top Bottom