Arama sonuçları: *

• Users: Peonta
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Peonta

G sınıfı bir televizyon faturada çok sorun çıkartır mı?

arkadaşlar televizyon 4k hdr olmadan galiba 54/1000 gözüküyo hdr ile birlikte 80/1000 diyo ben bunlardan anlamıyorum sitelerden falan da baktım tam çözemedim siz anlıyorsanız söyleme şansınız var mı? 1712791710 LG 43UQ75003LF 4K SMART LED TV 1712791739 televizyonu 7/24 kullanma planım yok odama...
  2. Peonta

iskandinav layoutu klavyeyi türkçe şekilde kullanmamı engeller mi?

ben bilgisayardan türkçe q ayarlarsam atıyorum ğ nin olması gereken yerdeki tuşa basarsam yine ğ çıkıcak değil mi? daha sonrasıdna belki türkçe q keycaps falan bulursam uyguna da değiştirirsem tuş fazlalığı gibi bir şey olur mu?
  3. Peonta

2000-2500 civarı mikrofon öneriniz var mı?

fifinelara falan baktım ama son zamanda baya artmışlar bende benzeri bir mikrofonunu buldum sesleri çok benziyor njsj diye bir markanın yanına kol alınca 800 TL'ye yakın daha ucuza geliyor ama sizin de bildiğiniz memnun kaldığınız mikrofon varsa duymak isterim yakın zamanda alıcam şimdiden...
  4. Peonta

amazondan kargolama parası fiyata dahil mi?

amazonun yurtdışından gelen ürünlerinde bir vergi birde kargolama gözüküyor ilki ithal ücreti diyo o gümrük diğeri kargolama bu fiyata dahil mi ödeme yapılırken yoksa eline ulaştığı zaman mı ödeniyor?
  5. Peonta

konu uymuyo ama böyle ikisi için max 1500tl klavye ve kulaklık öneriniz var mı?

klavye kablolu olsa da olur sadece kulaklığı kablosuz istiyorum tek kriterim o (hem klavye hem kulaklık 1500 bu arada toplam değil)
  6. Peonta

max 2000TL klavye öneriniz var mı?

tercihim bu 100 tuşlu kompakt olanlar ama siz bildiğiniz varsa söylerseniz sevinirim
  7. Peonta

12100f için ekran kartı önerisi

ikinci el sıfır farketmez fiyatlandırma bütçeye giremiyorum çünkü kıbrıs ile türkiye arası fiyatlarda ciddi fark var siz alırsın 6ya dediğiniz kartlar burda bazen 3k+ üstüne koyuyorlar ama zaten işlemci çok güçlü değil ve sınırları içerisindeki çoğu ekran kartı da bütçemin içinde o yüzden...
  8. Peonta

oyun depolamak için hangi ssd daha iyi olur

arkadaşlar aklımda şimdi 3 tane var bu dram mevzusu aklıma takılıyor ben öyle ordan oraya 100gblık veri aktarımı yapan biri değilim bu ssdyi sadece oyun depolaması için kullanıcam ve benim bildiğim dram sadece yazma değerlerien yardım ediyor okumaya değil ha bide bu uzun ömür mezvusu var ssdler...
  9. Peonta

Kioxia Exceria G2 LRC20Z001TG8 1TB oyun depolama için iyi mi?

başlıkta yazdım zaten yazma ve okuma değerleri düşü ama 2. ssd olarak alıcam laptopta zaten 512lik bir ssdm var windowsun kurulu olduğu bu sadece oyun için olucak drami falan da var sorun yaşayan oldu mu bununla ve şunu da söyleyim bulunduğum yerdeki en ucuz dramli ssd bu diğerlerinde yok ve...
  10. Peonta

monitörüm 165hz ama sadece 120e ayarlayabiliyorum

açıkcası aklıma 2 şey geliyor ben laptoptan kullanıyorum ya laptopun kendi ekranı 120 olduğu için daha yukarıya çıkmama izin vermiyor biraz saçma geliyor ama ya da şimdi 2 makinede de hdmi 2.0 var ama kullandığım kablo evde böyle rastgele yatan bi kablo olduğundan 165i desteklemiyor bu konu...
  11. Peonta

Maximum 13-14 laptop önerisi

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar üniversite için laptop istiyorum şuan aklımda 2 tane var biri indirimde içinde intelin 1235u ya da pydi sanırım var diğerinde ryzen 7 5700u var biraz araştırdım ama emin olamadım çünkü aralarında kasa farkıda olduğu için şimdilik kenara koydum ve size sormak...
  12. Peonta

Skyrim anniversary edition aldıktan sonra eski save'im ile oynayabilir miyim?

Soru belli usta hani oynadım baya ben çok değil ama hani oyuna en baştan başlamak istemeyeceğim bir seviyede ve aldıktan sonra hani yeniden başlamak istemiyorum bozulur mu save dosyası mod falan yüklü değil bu arada okudum internetten bazı şeyler mod yüklü olursa bozulabilir falan demişler bende...
  13. Peonta

Çözüldü✓ rx580 için en iyi sürüm hangisi

bu sorduğumun saçma bir sorun olduğunun farkıdayın amd en sonunda az çok düzeltmiş olsa bile bu eski kartlara ben haal güvenmiyorum yeni çıkan sürümlerin nasıl çalışıcağı hakkıdna bi bilgim yok bilgisayara yeni format attım ve softwareı yüklemem gerekiyor en yeni sürümü yüklesem sorun olum mu...
  14. Peonta

bilgisayar donuyor ve tuştan kaoatıp açmak zorunda kalıyorum

arkadaşlar iyi günler bu olay bana birkaç gündür oluyor burda sürekli elektrik kesintisi oluyordu bir süre ondan sonra başladı abi ne zaman bi oyuna girsem normalde valoda olurdu bu şimdi az çnce 2 kere üst üste lolde yaşadım hani pcnin kendisinde olan bir şey değil gibime gelyior çünkü ekran var...
  15. Peonta

Steam dolandırıcılarına ne yapmalıyım?

klasik adamlar ulaştı bana cart curt yanlışlıkla rapor ettim falan dediler daha sonra jeff hill midir nedir onu ekledim onla konuştum sonra araştırınca klasik bir şey olduğunu öğrendim adam belge falan attı ama aşırı sahte duruyor ben napim şimdi bunlara inanmıyorum mu diyim engelliyim mi steame...
  16. Peonta

hem oyun hem yazılım için bilgisayar önerisi

arkadaşlar benim bir arkadaşıma laptop bakıyoruz hem yazılım hem oyun için üniversiteyi kazandı diye (ayrı bir sınav ile kazandı) o yüzden ararken o lenovo legion 5 nasıl diye sordu bende iyi dedim sevilen bir marka dedim lenovo genel olarak iyi bir marka zaten legion serisi de ünlenmiş bir...
  17. Peonta

Ekran kartımdan ses çıkışı alamıyorum

Arkadaşlar karışıklık olmasın diye ben monitör değil televizyon kullanıyorum ve normalde ekran kartım doğru düzgün çalışırken televizyonun ses özelliği de aktif oluyor ama çalışmadığı zaman gözükmüyor ama az önce farkettim böyle bir durum olduğu zaman ben amdnin driverlarına da ulaşamıyorum...
  18. Peonta

Max 1000 TL mekanik klavye önerisi

Başlıkta yazıyor zaten abi çok güzel bir şey ise biraz arttırabilirim bütçeyi red switch tercihim ama hiç farketmez beyaz olmasını istemiyorum daha önce kullanıp memnun kaldığınız birtane de olur amazonda varsa işim daha da kolay olur teşekkür ederim şimdiden
  19. Peonta

trendyoldan rp aldım siteden kodu girdim ama rp gelmedi

arkadaşlar trendyoldan rp aldım ra diye geliyor artık kodlar istemci üzerinden olmuyor bende şimdi öğrendim site üzerinden yaptım girince site kendini bi tekrar başlattı hata vermedi falan sonra girmeye çalıştığımda kod kullanılmıyor dedi bende bunu ilk seferinde kabul edildi olarak algıladım...
  20. Peonta

Çözüldü✓ yurtdışından amazon ile gelen ürünlere gümrük dahil mi?

arkadaşlar yazın türkiyeye gidicem hazır ordayken birşeyler almak istiyorum güzel bir klavye buldum ama yurtdışıdnan geldiği yazıyor ama amazon lojistik tarafından getiriliyormuş bu gümrüğe dahil olur mu olursa ne kadar veririm sizce?
Top Bottom