Arama sonuçları: *

1. E

4070 Superli Sistem Kapaniyor

Psu garantiye gitse mantıklı olurmu
  2. E

Tam yükte islemce Max 70 ekran kartı65 filan goruyo ve occte power twstindede kapanıyo
  3. E

AMD Ryzen 5 5600 NVIDIA ASUS PROART RTX 4070 SUPER 2X16GB XPG 3600MHZ RAM(BUGÜN ALINDI) COUGAR 850W 80+ BRONZE BXM-850 POWER SUPPLY B450M-A PRO MAX MSI RAMlerinden şüphelendiğim sistemime bugün RAM aldım sistemimin sorunu RAMden değil imiş. Daha önceden 3050 ve 650W PSU kullanıyordum. Ekran...
  4. E

pc sürekli kapanıyosdu sanırım hatayı bulduk

rami bugun değiştirdik ve suan power testinde bu hatayı verip kapandı 5600 4070 super 16x 2 ram 850 power
  5. E

discord son oyunlar nasıl açılır

mesela soyle bişey yapmıs arkadadasım bu nasıl yapılıyo kendisine sordum ama bilmedigini soyledi
  6. E

discord hesabımı nasıl çalabilirim

sadice dc hesabı baglıydı
  7. E

hesabıma baglanamıyorum mailde ana mail degil sadice ad 2.ad ve soyad
  8. E

evet şimdi benim 3 yıl boyunca aktif 2 discord hesabım var soyle bi sorun birinin şifresini 3 ay once değiştirdim ve unutum bu hesabın epostasınınkinide unutum ve maile girmeye calıstıgımda oturum süresi dolmus diyo kendi hesabımı linke filan tıklasam geri alabilirmiyim telde bana baglı
  9. E

Sürekli uyku uyku açlığı

sınavlar bitsin bi danısıcam daha onceden b12 iğnesi vermişti ama gidemememiştim
  10. E

Sürekli uyku uyku açlığı

son 2 yıldır aşırı derecede uykuya uykuya acım mesela bugun sabah saat 5 de kalktım hazırlandım ve okula gitim ilk 3 ders uyudum 4 dersde sınava girdim 6. dan sonra 2 ders daha uyudum.Sonra saat 13.30da okul biti eve geldim uykum vardı ve uyudum ortalama saat 2.30 civarı evde oluyorum ve saat...
  11. E

PC Ortamlarınızı Atın (2023)

Üsteki kaç inç bende 32 var alta bitane alsam islevsem oluyomu
  12. E

Rdr 2 Düşük fps rtx3070

Fle başlayan keskin detaylar vardı 1699212255 O fps bildiğin taciz ediyodu
  13. E

Odanızı atın fikir olsun

Şimdi odadaki tüm mobilyaları değiştiricem ve aklımda bı oda düzeni yok odanızın resmini atında en azından fikir olur
  14. E

ASUS, SSD girişli RTX 4060 Ti ekran kartını tanıttı

B Bazı anakartlarda x16 yuvası 1 tane var veya az var ondan m2 den istediğin hızı alırsın 1698604301 B Bazı anakartlarda x16 yuvası 1 tane var veya az var ondan m2 den istediğin hızı alırsın
  15. E

Asrock mu MSI mı hangisini alayım

kesinlikle msi anakart alınmaz yani her yuvayı oylesine koyuyolar pcix 1 yuvasına m2 ssd donusturucusu takıcam ekran kartına deyiyo hdd takıcam gecen yerden on panele ilgili bisey geciyo sadice kurulumu zorlastıran seyler rakip markaların anakart duzenleri cok daha iyi 1698347475 hata soyle...
  16. E

anakarta m2 ssd icin aparat onerisi

https://www.hepsiburada.com/adata-a-data-disk-pci-e-1tb-nvme-legend-710-aleg-710-1tcs-2400-1800-mb-s-ssd-p-HBCV00003NALU0?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.44.8 bunu almayı düsünüyorum iyi midir?
  17. E

max kac hız alabilirmim 1 gigibytmı
  18. E

PCIe x1 Versiyonu3.0 yazıyo destekliyo heralde
  19. E

ama benim ekran kartı tarzı bos bi yerim yoki 1698002108 ?
Top Bottom