Arama sonuçları: *

1. T

S24 SERİSİ BİR FİYASKO MU?

Herkese selamlar Öncelikle telefon işlemcisi veya donanımlarından fazla anlamadığımı belirtmek isterim. Gördüğüm kadarıyla yorumlamak istiyorum konuyu. geçen ay s23 telefon almaya karar verdim. Baktım ki samsung s24 yakında çıkacak almayayım dedim. Ve telefonun Snapdragon 8 Gen 3 işlemciyle...
  2. T

Gitar'da 3. telin kopması

Herkese, selamlar yaklaşık 1 hafta önce yeni başlamak adına "Cort ad819" gitar aldım. dün parmak alıştırması yaparken sol teli bir anda fırladı ve elimde kaldı. bende yeni tel sipariş verdim. Aldığım tel d'addario EZ900. bugün eve geldi ve gitardaki tüm telleri söktüm. ve sol telini en sona...
  3. T

Yardım CAT6 KABLO ALDIM VE UÇLARINI TAKTIM AMA İNTERNETE ERİŞİM SAĞLAYAMIYORUM

Herkese selamlar, interneti ortak kullandığımız için alt kattan kablo çekiyorum ve dün internette bir sorun oldu evimdeki dağıtıcıda internet gitti ve aşağıda modeme baktığımda lan ışığı yanmıyordu bugün gidip 30 metrelik yeni kablo aldım ve kabloyu yeniden çektim. daha önceden bir deneyimim...
  4. T

FORMAT ATARKEN DİSK EKRANINDA SSD GÖZÜKMÜYOR

Merhaba, arkadaşım PC'sine format atarken windowsu nereye yüklemek istiyorsunuz ekranında SSD'nin görülmediğini söyledi ve sorunu çözmek için format ekranında cmd ile daha önce SSD'yi sıfırlamış(diskpart ile) ve daha sonra bende ona diski sıfırlattırdım(diskpart ile) fakat tekrar cmdyi açıp...
  5. T

Bilgisayar Donuyor Ama Mouse Hareket Ediyor

Masaüstünde bilgisayar bir anda donuyor ve donmasına rağmen mouse hala haraket edebiliyor diyelim ki donduğunda bir klasöre çift tıkladım bu klasör donma bittikten sonra açılıyor ve bu olay bir kaç saniye sürüyor Oyun oynarkense bazen pc tamamen donuyor ve yeniden başlatma gerektiriyor bazense...
Top Bottom