Arama sonuçları: *

1. F

NZXT H510 ELITE RGB hava akışı

ya hava alsın tamamda çok fazla bi beklentim yok sadece gta 5 valorant oynamak istiyorum zaten o tarz oyunlarda sıcaklık açısında sıkıntı çıkarır mı acaba
  2. F

NZXT H510 ELITE RGB hava akışı

Arkadaşlar sa salı günü nasip olursa https://itopya.com/nzxt-h510-elite-rgb-tempered-glass-usb-31-siyah-mid-tower-kasa_u12367 bu kasayı almayı düşünüyorum fazla abartı oyun oynamıyorum görünüşe daha çok önem veriyorum sadece gta 5 ve valorant oynuyorum bu kasa hava akışı ve sıcaklık açısından bu...
  3. F

NZXT KRAKEN X53 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu

doğrudur fakat rgb aydınlatma kablosu var pompa sisteminin kablosu var fanlarının kablosu var fanların kablosunu cpu fan kısmına takacağım evet ama diğer kabloları nereye takacağımdan emin değilim şuan elimdeki anakartta bu kabloları takabileceğim bir yer var mıdır boşuna almış olmayayım
  4. F

NZXT KRAKEN X53 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu

Arkadaşlar sa bir sorum olacak size elimde gigabyte h110 gaming 3 1151 soket anakart var i7 6. nesil var üzerinde kasama NZXT kraken x53 sıvı soğutmayı almayı düşünüyorum sitede 115X yazıyor soket desteği olarak ben bu sıvı soğutmayı aldığımda herhangi bir problem yaratırmı yani pompası falan...
  5. F

Asus R7 370 Strix 105 derece

boşta 45 derece bu arada 1661446743 hayır hiç dokunmadım 1661446944 termal pedlerini göremedim sadece olması gerekiyor mu bu kartta ama olmasa bile daha önceden hiç böyle bir şey yapmamıştı
  6. F

Asus R7 370 Strix 105 derece

Arkadaşlar sea bugün ekran kartımın içi full toz olduğu için bi arka tarafıdan kartı söküp blok kısmını temizlemeye karar verdim sıkıntı yok herşeyi çalışıyor fakat oyuna girdiğimde seslerin çok çıktığını farkettim bi bakayım dedim yüzde kaç fan devrinde döndüğüne birde ne görürsün ekran kartı...
Top Bottom