Arama sonuçları: *

1. shame0

🔥İndirim 55TL!🔥 Aqua Di Polo Erkek Parfüm Edp Gran Paradiso Sport 1987 50 ml

hayırlı olsun beğeneceksin cok sexy bir koku
  2. shame0

orada oluşturuyorlar veya sen gratis.com a kayıt olursan gratis kartın oluyor. bildiğim kadarıyla telefon numaranı söylüyorsun kasada.
  3. shame0

gratisde de 55tl ama gratis kart ile. ben normalde gratisden alacaktım sanırım bitmişti bulamadım.
  4. shame0

fresh işte invictusla birebir https://www.rossmann.com.tr/aqua-di...p-gran-paradiso-sport-1987-50-ml-p-st22020081 https://www.gratis.com/aqua-di-polo-1987-gran-paradiso-sport-edp-erkek-parfum-50-ml/urun/10299897 1666374523 herkesin zevki farklıdır ama invictusla çok çok yakın kokusu ben çok...
  5. shame0

Dün parfüm inceleyen bir kişiden Paco Rabanne Invictus muadili olarak bu parfümü önerdiğini gördüm. 55TL gibi bir fiyatı olduğu için ve markayı ilk defa duyduğumdan ertesi gün Rossmann mağazasından hiçbir ümit beklemeden aldım. Fakat beni çok şaşırttı, cidden kokusu Invictus'a çok benziyor. Eğer...
  6. shame0

🔥İndirim Punkston TH61 10 dolara yakın indirim var. (565 TL)

amazon.it olsaydı daha uygun olurdu zamanında GPX almıştım.
  7. shame0

Orta-İleri Seviye Fitness Programı Önerisi?

4 aydır fitness'a gidiyorum. Şu anki programımdan pek verim alamıyorum artık basit geliyor, biraz daha ileriye gitmek istiyorum.
  8. shame0

❌İndirim Bitti! GÜMRÜK SORUNU için güncelleme 🔥 Mekanik klavyeler 112-165 TL 🔥🔥🔥 HK Gaming Puding Tuş Takımı - 113 TL 🔥

ne kadara ? geldi mi bide? yalnız kırmızı siyah olanından bahsetmiyorum düz siyah pudding
  9. shame0

Yardım New Balance 550 Nereden Alabilirim?

New Balance 550 tutkunu olan birisiyim. Aylardır takip ediyorum ama Türkiye'ye gelmiyor. Daha önceden alanlar varsa nasıl ve nereden aldığını aydınlatabilirse çok sevinirim.
  10. shame0

YEEZY BOOST 350 V2 SALT (RAFFLE)

https://www.houseofsuperstep.com/urun/adidas-yeezy-boost-350-v2-erkek-beyaz-spor-ayakkabi/hq2060--1/ Yeezyler bu kadar oldu mu :D Şaşırttı açıkçası.
  11. shame0

Biceps Curlde sıkıntı yaşıyorum

bileğini büküyor musun? ayrıca bileğin zayıf olabilir
  12. shame0

Yardım Dolap'tan ayakkabı aldım replika geldi

Güncelleme: Dolap durumu inceledi ve bugün kargoya geri verdim :)
  13. shame0

Hocam nike mağazası evime olan mesafesi 200 metre olduğundan dışarıdayken oraya da götürdüm ilk kutuya bakıştan anladılar :D
  14. shame0

10 numara plastik kokuyordu :DDD 1665510082 Nasıl geri göndereyim? Dolap şu anda inceliyor durumu.
  15. shame0

Satıcı az önce yazdı bilmemezlik ayağına geliyor kardeşi kargoya vermiş faturayı unutmuş vs vs :D Ayrıca iademi kabul etmedi dolap 1 gün içinde inceleyecek.
Top Bottom