Arama sonuçları: *

1. ChayyDuffman

Gaming laptop önerisi

Merhabalar iyi forumlar herkese gaming bir laptop ariyorum MacBook Pro biraz daha pahalı olduğu için 25-30 k arası laptop ariyorum Java autocad vs kullanıcam biraz da oyun oynamak için...
  2. ChayyDuffman

Ryzen 5 5600 sıvı soğutma

Kankam fiyatta sıkıntı yok beni uzun süre götürecek bir şey olsun yeterli 5k ya kadar çıkarım
  3. ChayyDuffman

Ryzen 5 5600 sıvı soğutma

Merhabalar iyi forumlar herkese Ryzen 5 5600 işlemcim için sıvı soğutma arıyorum güzel bir şekilde soğutacak teşekkürler şimdiden
  4. ChayyDuffman

Air pods karşılaştırma

Air pods pro 2.nesil hocam air pods 3.nesil değil yanlis anladin galiba ya da ben yanlış anladım
  5. ChayyDuffman

Air pods karşılaştırma

Alırsam büyük ihtimalle Apple’ın resmî sitesinden alacağım suan izmirdeyim maalesef istanbulda olsam deneyimlerden zaten ama teşekkür ederim yine de
  6. ChayyDuffman

Air pods karşılaştırma

Daha çok müzik video film için alacağım yanımda gündelik olarak taşıyacağım bir de
  7. ChayyDuffman

Air pods karşılaştırma

Merhalar iyi geceler air pods pro 2.nesil ve air pods 3.nesil arasında kararsız kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim
  8. ChayyDuffman

Bilgisayarım ne kadar eder ?

Garantiler var sistem daha yeni hocam da tek tek toplamayla daha pahalıya 20 k ya denk geliyordu bir ara sende öldürdün 😁
  9. ChayyDuffman

Bilgisayarım ne kadar eder ?

Anakart:Asus b550 mk2 4600MHz İşlemci: Ryzen 5 5600 Ekran kartı: Asus dual 3060 v2 OC RAM:XPG 8x2 3200 MHz Ssd:kingston 1 tb 3500mb okuma 2100mb yazma Kasa vento vg11A mesh Psu fsp 650w Sistemim ne kadar eder sizce
  10. ChayyDuffman

Gaming kulaklık önerisi

Merhabalar iyi akşamlar 1600 TL bütçem var gaming kulaklık önerebilir misiniz
  11. ChayyDuffman

Görev çubuğu büyüdü kücültemiyorum

Kanka kendi büyüdü kapatıp açılınca düzeldi
  12. ChayyDuffman

Normalde küçüktü burası
  13. ChayyDuffman

arkadaşlar burası büyüdü nasıl küçültürüm
  14. ChayyDuffman

Ekran kartıma psu yeterli olur mu

Merhaba iyi günler Asus dual rtx3060 v2 12gb ekran kartım işlemcim Ryzen 5 5600 fsp marka 650 w psu yeterli olur mu
  15. ChayyDuffman

Yardım Monitörümde kırmızılık

Monitörü pc olmadığı için tivibuya bağladım normal renkte bir problem yok ama siyah alana geçince kırmızılık gösteriyor yine
  16. ChayyDuffman

Çok teşekkür ederim mail geldikten sonra bakacağım artık duruma olmazsa arayacağım olumlu dönüş olmazsa thhye başvuracağım
  17. ChayyDuffman

Umarım öyle olur dönüş yaparlar inşallah çok can sıkıcı durum
  18. ChayyDuffman

Kankam parlaklık değil ki ortada kırmızı lekeler var monitörde resimde ki gibi ondan sebep iade alır mı itopya emin değilim 1667160354 Kanka elimde kasa laptop yok şuan ayrıca monitörün sadece güç kablosunu bağladığım da ekranda kırmızılık var görüntü gelmeden de gözüküyor
  19. ChayyDuffman

Evet ss ips 1667159569 Hocam hdmi değiştirip deneyeceğim DP kablosu yok suan
  20. ChayyDuffman

Daha saatler oluyor bir de itopyadan aldim ölü pixel testi yapıldı sorun yoktu eve gelince bağladım bakmak için monitörde kırmızılık çıktı moralim bozuldu ister istemez bakalım güç kablosunu değiştirip deneyeceğim
Top Bottom