Arama sonuçları: *

• Users: ceto59
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. C

18 yaş altı Gemi adamı olur raporu için ücret istenir mi?

Denizcilik lisesi ne nakil olacağım için gemi adamı olur raporu almam gerekiyormuş daha önce alan varsa ücretini yazabilir mi ya da herhangi bir ücret talep ediliyor mu?
  2. C

Gıda tarım ve hayvancılık laborantlığı okunur mu?

Merhaba arkadaşlar gıda tarım ve hayvancılık laborantlığı okunur mu Tekirdağ da oturuyorum ve çevremde oldukça fazla fabrika var iş imkanı var mıdır ve tahmini ne kadar kazanırım?
  3. C

Bilgisayarıma virüs mü bulaştı

Arkadaşlar ekranda gördüğünüz gibi en az 30 tane bildirim geliyor acaba pc ye virüs mü bulaştı https://resimyukle.io/r/rrlC2mx3UQ
  4. C

Razer Gold kullanılmış olduğu nereden anlaşılır?

İtemsatış üzerinden dolandırıcılar 179 liralık Razer Gold almış. Kullanılıp kullanılmadığını nereden anlayabilirim?
  5. C

M3U listesi MP4'e nasıl dönüştürülür?

Arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı? VLC Media Player ile denedim olmadı.
  6. C

ip tv oynatıcı önerisi

ücretsiz ip tv oynatıcı önerisi
  7. C

Laptopu hızlandırmak için SSD yerine ne kullanabilirim

Merhabalar 14 senelik bir laptobum var laptop açılışı ve kendine gelmesi 15 dk yı buluyor SSD takicaktim ama ssd ler çok pahalı SSD yerine PC nasıl hızlandırılır
  8. C

laptop ekranı tamiri için için nasıl bir parça alınmalı?

Laptopun ekranına kolonya döküldü ve ekran fotoğraftaki gibi kabardı. Bunun için son fotoğrafdaki parçayı satın alsam sorun düzelir mi? Laptop modeli: Acer Extensa 5630Z
  9. C

Hangi alanda meslek lisesine yönelmeliyim?

Merhaba. 9. sınıftan 10. sınıfa geçtim ilk sene nitelikli bir Anadolu lisesinde okudum ama lise okuluma 55 kilometre idi o yüzden çok masraflı oluyordu. Bir de okuldan geldiğimde çok yorgun oluyordum ama artık ders çalışma isteğim gitti meslek lisesine geçiş yapmak istiyorum. İyi de bir maaşı...
Top Bottom