Arama sonuçları: *

1. S

Hawk Future Serisi vs Fab Serisi

Anladım, teşekkürler.
  2. S

İnşallah, teşekkürler. Bu fiyata gerçekten çok mu kötü ? Çok araştırdım ama gerçekten bu fiyat bandında Hawk'ı bulabildim.
  3. S

Maalesef. O kadar ekleyemem.
  4. S

An itibariyle Fab V4 aldım. Hayırlı olur inşallah.
  5. S

Evet fiyatlar biraz uçuk ama mecburum. Önceki ofis sandalyem kırıldığı için aylardır mutfak sandalyesinde oturuyorum :)
  6. S

Ben de biraz kararsızım. Future'un farkı nedir onu öğrenmeye çalışıyorum ama bulamadım.
  7. S

Anladım, teşekkürler. Farklı birkaç kişi daha yazarsa çok güzel olacak aslında. Bu konu hakkında çok içerik göremedim. 1709222497 Bir de deri olması çok terletmiyor mu acaba ?
  8. S

🚨 BİTCOİN 63.000 DOLARI GEÇTİ! 🔥

Valla madenciliği bilemiyorum. Boğa altcoinlere sıçrayıp spottaki param artsa bana yeter.
  9. S

Belirli bir bütçem yok normalde attığım linktekini alacaktım. Ama aralarında ciddi farklar varsa 5000 TL daha vermeyi düşünebilirim. https://www.hawkchair.com/urun/fab-v4-oyuncu-koltugu 1709221967 Yazılımla uğraşacağım ve oyun oynamayı da seviyorum. Yoksa oyuncu koltuğu yerine şöyle bir ofis...
  10. S

Selamlar. Bilgisayar başında çok oturduğum için rahat bir koltuk alacağım. Araştırmalarım sonucu bir oyuncu koltuğu almaya karar verdim ve Hawk markasını seçtik. Sitesinde 2 farklı seri gördüm. Fab ve Future. Aralarındaki fark nedir ? 5000 TL fark vermeye değer mi ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  11. S

OYUNEKS Güvenilir mi ?

Teşekkürler, çoktan aldım. Bir sorun çıkmadı.
  12. S

Valorant Hangi Bıçak alınır ?

hmm anladım. Teşekkürler. İyiymiş. İnşallah radyaniti hemen verir.
  13. S

10 TANE DAHA VAR Bedava kısmı tam olarak neresi oluyo ? En son 50-55 arası mı ?
  14. S

Ya hocam, tekrar merhaba. Ben aldım, yalnız neptün vandalı açarken okumadan dümdüz her şeye bastım. şimdi still açmak için 5 radyanit puanım eksik. Battle Pass de almak istemiyorum. O kadar para harcadım. Radyanit Puanı almanın bir yolu yok mu ?
  15. S

OYUNEKS Güvenilir mi ?

Selamlar. Valorant için VP alacağım. Bu site güvenlimidir acaba ? https://oyuneks.com/valorant/valorant-points-tr/valorant-3500-vp
  16. S

❌İndirim Bitti! Hawk Gaming Chair Future Kumaş Oyuncu Koltuğu (Stone) 6.599,00TL

Hocam rahatlık seviyesi nasıl acaba ? Hem oyun oynamayı seviyorum hem de bölümümden dolayı uzun süre boyunca bilgisayar başında oturacağım. Beni 4-5 yıl boyunca idare edebilir mi ? Bir de bazı yerlerde belli süreden sonra oturulan kısmın çöktüğünü söyleyenleri görmüştüm. Bu doğru mudur ?
  17. S

Valla hocam ana hesapta beklemekten bıktım. Düzgün bir şey gelmiyor
  18. S

Maalesef baya pahalı gerçekten ama skinli oynamak da ayrı gerçekten. Yağmacı Bıçak 2000 Kelebek de 2300 civarı 1707069507 Hocam çok zor ya. Bayadır deniyorum da gelmiyo, denemeye devam ama
  19. S

Selamlar. Gece pazarında ana hesaba gelmeyince 60'tan fazla hesap açtım. Birine Yağmacı Bıçak + Neptün vandal / birine de Yoru Janti Tarağı + Oni Phantom çıktı. Sizce hangisi alınır ? Özellikle bıçak odaklı bakıyorum. Biraz hesap açmaya devam edeceğim. 1707063678 Not: Yağmacı Bıçaktan kastım düz...
  20. S

Hangi HAWK koltuğunu Almalıyım ?

Bu da belki biraz zorlayabilir maalesef. Taksitle alacağım için sıkıntı oluyor. 1706715049 Bir de hocam bu nicknameli yastıkları kendileri mi bize sorup gönderiyor yoksa insanlar kendi mi yaptırıyor ?
Top Bottom