Arama sonuçları: *

• Users: EfeEren58
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. EfeEren58

ekstra ssd takmak istiyorum

merhabalar kasama yeni bir ssd hardisk almayı düşünüyorum da kasadan pek bir şey anlamıyorum acaba ekstra bir tane hdd veya ssd takabilir miyim yardımcı olabilir misiniz kasa ektedir
  2. EfeEren58

Max 1500 TL Ayakkabi Öneri̇si̇

En fazla 1500 TL olan ayakkabı önerirseniz sevinirim (spor ayakkabı) Öncelik verdiğim marka Skechers Bildiğin yumuşak tabanlı skechers gibi ayakkabı varsa yazarsanız sevinirim
  3. EfeEren58

VALORANT DÜŞÜK FPS ALIYORUM

Merhabalar, yeni bir bilgisayar aldım fakat şöyle bir sıkıntım var. Youtube dan bilgisayar özelliklerine göre videolar izlediğimde videodaki kişinin kayıt da olduğu halde benden yüksek fps aldığını görüyorum. Oynadığım oyun VALORANT yani çoğunlukla bunu oynuyorum ve normale göre yaklaşık 90-100...
  4. EfeEren58

Çözüldü✓ 144 ve 240 hz uygun monitör

monitör önerir misiniz? 240hz ve 144hz uygun olursa güzel olur
  5. EfeEren58

Yardım DÜŞÜK FPS ALIYORUM ACİL YARDIM LÜTFEN

Merhabalar, öncelikle yeni bir bilgisayar aldım ve inceleme videolarına baktığımda düşük fps aldığımı fark ettim. Sistem de RTX 2060 GB İntel i5 12th nesil 16 GB Ram var Oyunda düz koşarken 150 fps silahla tarıyorken vs. 100 e kadar düştüğünü görüyorum. Normal şartlarda taradığım halde 200 üstü...
  6. EfeEren58

Valorant Düşük Fps Sorunu

Merhabalar herkese, Yeni bir bilgisayar satın aldım ve video izlediğimde bilgisayar ile ilgili videoda ki kişi çok rahat 200 üstü alıyorken ben 100 fps üstüne bile çıkamıyorum sistemim iyi olmasına rağmen bunun çözümü nedir nasıl çözebilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim. Sistem RTX 2060 6GB...
Top Bottom