Arama sonuçları: *

1. B

Asus tuf dash f15 2022 elden ring fps?

Laptopta 3060 , i7 12650h ve 16 gb ram ile birlikte fakat elden ring de düşük fps alıyorum yüksek ayarlarda başta 60 ile başlıyor ama anlık dalgalanmalarla 20 30 a kadar iniyor yükselmiyor da. Nasıl çözebilirim veya ne yapabilirim?
  2. B

Oyuncu kulaklığı öneri

oyuncu kulaklığı almak istiyorum bütçem 1k civarları. Kulaküstü almak istiyorum bu arada.
  3. B

Valorant ekran kartımı görmüyor

laptobumda 3060 var lakin sadece valoda intelin ekran kartıyla oynuyorum düzelmiyor oyun menüsünden ayarladım yine olmadı sadece 3060 dedim bilgisayar yine olmadı
  4. B

Rival 3 mü viper mini mi

bu iki mouse arasında kaldım hangisi alınmalı sizce bir de hyperX pulsefire haste modeli 650 liraya değer mi ?
  5. B

My Asus programı fanlarda bir sorun olabilir diyor

Asus tuf dash f15 2022 cihazım var.Bugün genel bir tarama yapayım dedim mu Asus uygulamasından.Fanlarda bir sorun olabilir diyor .Birkaç defa yaptıktan sonra sorun yok dedi.Sonra yaptıklarım da ise yine fanlarda sorun olabilir diyor.Bir bug olma ihtimali de varmış galiba ama bir önerisi olan...
  6. B

Windows 11 ses kısılma sorunu

Oyun oynarken alt taba atıp girip geri oyuna girdiğimde ses kısılıyor otomatik.Nasıl düzeltebilirim?Yardımcı olursanız sevinirim.
  7. B

Çözüldü✓ Asus tuf dash f15 2022 klavye ışığı

Bu cihaza sahibim fakat klavye rengini ayarlayamıyorum.Armory create uygulmasından denedim olmadı aure core indirdim yine olmadı yardımcı olabilecek var mı?Acaba desteği falan mı yok sanmıyorum ama .
  8. B

3060lı laptop önerisi varsa

Acer güzel duruyor ama bütçe o kadar zorlayamam gibi :(
  9. B

İ7 10.nesil eski sayılır artık 3060 ve 16 GB ramli olması daha mantıklı olur bence
  10. B

Öncelikle bilgisayar mühendisliği ve oyun oynamak için istiyorum.Kime sorsam intel almamın daha iyi olduğunu söylüyor.Bu yüzden monster mantıklı geliyor ama onu da çok önermiyorlar.Sizin bir tavsiyeniz var mı ?Fiyat 27 28 ama 30 k da belki
  11. B

MONSTER , TUF , HP VİCTUS HANGİSİ ?

Ben de monster modeli almayı düşünüyorum da çoğu kişi önermiyor netten okuyunca iyice insan soğuyo gibi oluyor
  12. B

Çözüldü✓ 12.Nesil Monster Alınır Mı?

Acaba aldınız mı? Aldıysanız önerir misiniz ben de v20.5 almayı düşünüyorum
  13. B

Monster tulpar t7 20.4 ve tulpar t7 20.5 hangisi tercih edilmeli

Tekrardan teşekkür ederim bakayım azcık internete ona göre şey edeyim
  14. B

Teşekkürler 👍 1660935459 Peki 20.5 alınır mı çünkü i7 12700h gerçekten güzel bir işlemci
  15. B

Knk 6 gündür yaklaşık bakıyorum döne döne
  16. B

Aynı şekilde kaldım ben de
  17. B

Bu iki model arasında kaldım.Ayrıca başka modelleri de olabilir t25 falan gibi öneriniz varsa.Hangisi daha mantıklı ve insanlar genel olarak monstera pek sıcak bakmıyor o yüzden özellikle kullanan insanlar da yazarlarsa sevinirim
  18. B

Monster mı Asus mu hangisi alınır

Teşekkür ederim hocam bakacağım 👍
  19. B

İzlemiştim benimde içime sindi ama ısınıyor diyenler var ondan bir soruyum diye Hiç bakmadım hocam 2.el işine pek bulaşmak istemedim ama bir bakayım yine de saolun
  20. B

Asus 25.300 civarları monster 29k
Top Bottom