Arama sonuçları: *

1. G

İşten çıkartıldım ve üzerine hala maaşım yatmadı

ayın tahmini 26 gibi işten çıkartıldım ve o günden bu güne kadar maaşımı ve tazminatımı hala yatırmadılar arıyorum muhasebe söylüyorum durumu onay vermesini bekliyoruz versin yatıracağız diyorlar. O gün iş akşamı iyi niyetimden çıkış kağıtlarını imzaladım kötü ayrılmayalım diye ama böyle...
  2. G

tia portal içinde ki yazılımı bozmadan yenisini yazma

reis onu nası yapıcaz be discord üzerinden falan anlatabilirmisin acaba yazılıma azıcık zarar gelirse çok sıkıntı çekerim 1708000653
  3. G

tia portal içinde ki yazılımı bozmadan yenisini yazma

elimde ki 1214c dc/dc/dc model plc içinde bir yazılım var ve ben bu yazılımı bozmadan kendi yazılımı mı yazmak istiyorum ama nasıl yapacağım bilmiyorum
  4. G

bu site güvenilir mi daha önce hiç görmedim

bu siteden soğutucu alacam ama güvenilir mi bilmiyorum https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=15068
  5. G

fiyat performans mikrofon önerisi

600tl ye kadar bütçem var fiyat performans bir mikrofon arıyorum
  6. G

Ekran kartımın bantları açık geldi

game garajdan sistem söyledim ve bugün elime ulaştı ama ekran kartının üzerinde ki bantları açılmış ve ekran kartının sarılı olduğu poşetteki sarı yapışkan kağıt yırtılmıştı bu normal mi deneme amaçlı falan mı çıkarttılar
  7. G

kredi kartı limitinin üstüne nakit para ekleme

yani şöyle mi anlamılıyım 20k paraya 20k yatırdım ve bunu bu şekilde kullanabiliyorum ve taksit yapabiliyorum
  8. G

kredi kartı limitinin üstüne nakit para ekleme

ben 40k çivarı bilgisayar alacağım ama elimde o kadar kredi kartı bulunmamakta 20k ya kadar var bunun üzerine 20k yatırabilirmiyim yatırabilsem bile taksit yapabilirmiyim bilen var mı?
  9. G

Tia portal SQL server hatası veriyor

tia portla v16 kurmaya çalışıyorum crakli sürümünü ama sql server hatası veriyor ve hala düzeltemedim bilen var mı
  10. G

Nolurr yardım edin hmdı kablosu çok büyük

8 yıl sonra ilk defa bilgisayar değiştiriyorum cahilim
  11. G

Nolurr yardım edin hmdı kablosu çok büyük

abdullah abinin paylaştığı monitörü satın aldım lenovo 24.5inch ama şöyle bir sıkıntım var ki daha kasayı satın almadım ve şuan ki laptopa bağlamak istiyordum ama hdmı kablosu çok büyük ve benimkide eski hdmı girişlerinden biri laptoptakı bunu nasıl takabilirim buna dönüştürücüsü falan var mı acaba
  12. G

belli bir ücret ile itopya mağazında sırasında ilk sırada bekleyecek kişi var mı

merhabalar ben uzaktan istanbula geleceğim ve benim gelme saatim geç olacak benim için itopya mağazasının önünde bekleyebilecek biri var mı acaba ilk sırada veya ikinci sırada kendisine belli bir miktar ücret vereceğim karşılığında
  13. G

bu bilgisiyara bu ram olur mu?

kötü bence bir çok açıdan geri kalıyor benim almak istediklerime göre 1700674260 32gb lazım bana yanda ki kingston aldığımda amd desteği bulunmuyor sadece intel var
  14. G

bu bilgisiyara bu ram olur mu?

alacağım bilgisiyarda 4070 var ama sitenin verdiği ramlar çöp o yüzden onları değiştereceğim ama alacığım ramlar uyumsuzluk yapar mı bilemedim anlayan arkadaşlar bakabilir mi rica etsem...
  15. G

Donanim Arşivi'ni̇n paylastiğı moni̇tör alınır mı?

öylede o akdar bütçem yok şuan
  16. G

Donanim Arşivi'ni̇n paylastiğı moni̇tör alınır mı?

bende 4070 var ama :D
Top Bottom