Arama sonuçları: *

1. G

İşten çıkartıldım ve üzerine hala maaşım yatmadı

ayın tahmini 26 gibi işten çıkartıldım ve o günden bu güne kadar maaşımı ve tazminatımı hala yatırmadılar arıyorum muhasebe söylüyorum durumu onay vermesini bekliyoruz versin yatıracağız diyorlar. O gün iş akşamı iyi niyetimden çıkış kağıtlarını imzaladım kötü ayrılmayalım diye ama böyle...
  2. G

tia portal içinde ki yazılımı bozmadan yenisini yazma

elimde ki 1214c dc/dc/dc model plc içinde bir yazılım var ve ben bu yazılımı bozmadan kendi yazılımı mı yazmak istiyorum ama nasıl yapacağım bilmiyorum
  3. G

bu site güvenilir mi daha önce hiç görmedim

bu siteden soğutucu alacam ama güvenilir mi bilmiyorum https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=15068
  4. G

fiyat performans mikrofon önerisi

600tl ye kadar bütçem var fiyat performans bir mikrofon arıyorum
  5. G

Ekran kartımın bantları açık geldi

game garajdan sistem söyledim ve bugün elime ulaştı ama ekran kartının üzerinde ki bantları açılmış ve ekran kartının sarılı olduğu poşetteki sarı yapışkan kağıt yırtılmıştı bu normal mi deneme amaçlı falan mı çıkarttılar
  6. G

kredi kartı limitinin üstüne nakit para ekleme

ben 40k çivarı bilgisayar alacağım ama elimde o kadar kredi kartı bulunmamakta 20k ya kadar var bunun üzerine 20k yatırabilirmiyim yatırabilsem bile taksit yapabilirmiyim bilen var mı?
  7. G

Tia portal SQL server hatası veriyor

tia portla v16 kurmaya çalışıyorum crakli sürümünü ama sql server hatası veriyor ve hala düzeltemedim bilen var mı
  8. G

Nolurr yardım edin hmdı kablosu çok büyük

abdullah abinin paylaştığı monitörü satın aldım lenovo 24.5inch ama şöyle bir sıkıntım var ki daha kasayı satın almadım ve şuan ki laptopa bağlamak istiyordum ama hdmı kablosu çok büyük ve benimkide eski hdmı girişlerinden biri laptoptakı bunu nasıl takabilirim buna dönüştürücüsü falan var mı acaba
  9. G

belli bir ücret ile itopya mağazında sırasında ilk sırada bekleyecek kişi var mı

merhabalar ben uzaktan istanbula geleceğim ve benim gelme saatim geç olacak benim için itopya mağazasının önünde bekleyebilecek biri var mı acaba ilk sırada veya ikinci sırada kendisine belli bir miktar ücret vereceğim karşılığında
  10. G

bu bilgisiyara bu ram olur mu?

alacağım bilgisiyarda 4070 var ama sitenin verdiği ramlar çöp o yüzden onları değiştereceğim ama alacığım ramlar uyumsuzluk yapar mı bilemedim anlayan arkadaşlar bakabilir mi rica etsem...
  11. G

Dell mi indirimde ki lenovo mı?

şimdi indirimde olan bilgisiyarı sipariş verdim ama aklımda hep dell almak vardı hangisini almalıyım sizce bilemedim yardımcı olun lütfen...
  12. G

hangi 4070 sistem daha iyi sizce

bu iki sistemi alacağımda ikisinide 1tb ssd ye ve 32gb rama yükseltiyorum sizce hangisi daha iyi https://www.gaming.gen.tr/urun/329898/elraen-gg-amd-ryzen-5-7500f-asus-dual-geforce-rtx-4070-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/...
  13. G

5000tl civarı monitör tavsiyesi

hem oyunlar için hemde günlük kullanım için bir mönitör arıyorum bütçem 5000tl önerebileceğiniz güzel monitörlere ihticam var
  14. G

Yeni gelen fiyat performans sistem nasıl olacak

bugün gelecek sistem sizce nasıl olacak ben bi 4060 veya 4070 bekliyorum keşke 4070 olsa çok iyi olur ama zor gibi duruyor bir de benim mesai saattine yetişmiyor zamanı linki 1 saat geç koyar mı acaba ne düşünüyorsunuz
  15. G

Çözüldü✓ Abdullah abi yeni sistem kaç para olur?

abdullah abi eğer bunu okuyorsun lütfen yardımcı olurmusun abi bu cumartesi çıkacak sistem iş için ihtiyacımı karşılıyorsa bunun için dolar ve altın bozdurmam gerekiyor ve cumaresi bizim burda ki kuyumcular ekstra para alıyorlar ve bunları tekrar kura çevirmem için ekstra bir para daha ödemem...
  16. G

c# ile endüstriyel otomasyonda robot kodlama

merhabalar geçen ay işe başladığım yerde endüstriyel otomasyon dalında robot kodlama başladım ama şöyle bir sıkıntı var ki c# ile daha önce robot kodlamamıştım ve internette de örnekleri bulunmamakta da bu sektörde olan biri veya tanıdığı olanlar bir yardım edebilir mi bu robotları nasıl...
  17. G

incehesap güvenilir mi?

merhabalar kendim incehesaptan bir sistem alacağım ve alacağım sistem maalesef ucuz bir şey değil kendi mağazalarından almak istiyordum ama kendileri mağazalarında satış yapmıyormuş anladığım kadarıyorla o yüzden sadece internetten alınabiliyormuş bu da beni tedirgin etti malum ülkemizde bir...
  18. G

Bu sistem bu paraya değer mi çünkü stresten ağlayacam az kaldı

bu sistem bu paraya değer mi bilemiyorum artık çünkü 8 yıl sonra ilk defa bilgisayar alacağım ve yanlış bir şey yapacağım diye elim ayağım titriyor ağlamak üzereyim resmen çok az kaldı mesaiden eve gelmemle beraber her gün bilgisaylara bakıyorum yok o site yok bu site derken sinirlerim bozuldu...
  19. G

Bu bilgisayar bu paraya alınır mı?

şuana kadar bulduğum en iyi bilgisayar benim fikrimce darboğaz seviyesi diğer toplama bilgisayar ve sitelerin yaptıklarına göre daha az ve daha fazla performans sağlayabileceğini düşünüyorum aynı fiyat çerçevisinde bir şeyler önerirseniz çok sevinirim ryzen işlemci olursa sıvı soğutma ile bu...
  20. G

25k ya kadar darboğaz olmayan bilgisayar tavsiye edebilirmisniz

25k ya kadar bilgisayar arıyorum ama nereye baksam hep ryzen işlemci var ve birkaç güzel sistem bulmama rahmen daha iyisini bulamıyorum maalesef 25k ya kadar güzel bir sistem tavsiye edermisiniz ryzen işlemcisi var ise sıvı soğutma dahil olsun fiyata lütfen ve nvidia ekran kartı olması işim...
Top Bottom