Arama sonuçları: *

1. Prof. Dr Abuzer Kömürcü

Witcher evreninin PDF sini bulan varsa atabilirmi

İyi günler kitap ortalama 1000 TL'ye satılıyor PDF'sini indirmek için biraz baktım ama bulamadım bulan varsa atabilir mi?
  2. Prof. Dr Abuzer Kömürcü

Bilgisayarı olan yardım edebilirmi

Bir projem var ona göre proje kutusu alacağım ama bilgisayarım olmadığı için ölçüleri göremiyorum. Sizden ricam ölçülere bakıp konuya cevap vermeniz. Linki bıraktım https://drive.google.com/file/d/1xUMJ1jP-iQLAQ1S5mfsIl6M6fv8tc5D9/view
  3. Prof. Dr Abuzer Kömürcü

Yeni Xbox arayüzü nasıl kullanılır

Güncelleştirme kısmında yoktu bende nasıl kullanılacağını bulamadım yardımcı olur musunuz
  4. Prof. Dr Abuzer Kömürcü

Uzatma kablolarını bu şekilde kullanmak sıkıntı çıkarırmı

Arkadaşlar merhaba bugün bir LED aldım o geldi ama takacak yer yok 2 tane uzatma kablosunu birbirine takıp çalıştırsam sıkıntı çıkar mı açıkçası Xbox yanar diye korkmuyorum değil bildiğim kadarıyla binanın topraklaması sağlam LED'in adaptöründe 12v 1A yazıyor fotoğrafı aşağıya koydum yazılarda...
  5. Prof. Dr Abuzer Kömürcü

Witcher 3 suya girince anında boğulmaya başkllıyor

Xboxtan oynuyorum 2 gündür bu sorun var ne yaptıysam olmadı asıl mesele görev için suya girmem lazım görev ise ana görev
  6. Prof. Dr Abuzer Kömürcü

Witcher 3 ü hangi sonla bitirdiniz

Arkadaşlar oyunda galiba 36 adet son var ben bitirdiğimde ciriye bir kılıç verip kılıca isim seçmiştim ve yenefer la bitirmiştim sanırım bu iyi son siz hangi sonla bitirdiniz
  7. Prof. Dr Abuzer Kömürcü

Öneri Rdr 2 vs mafia trilogy

Series s sahibiyim ikiside 150 TL hangisini almalıyım
  8. Prof. Dr Abuzer Kömürcü

Yardım Witcher 3 PC de ve konsolda farklımı

Ben 180 saat PC'de Witcher oynadım şimdi de Xbox'ta oynuyorum ama karakter geliştirme bölümü de bir eksiklik dikkatimi çekti. Genel olarak adlandırılan kahverengi bölümde çoğu şey yok. Mesela yemek yedikten sonra 20 dk can tazeleme gibi çok yararlı bir şey yok. Eskiden 50 tane geliştirme vardı...
  9. Prof. Dr Abuzer Kömürcü

Series s te Xbox 360 oyunları hesabımı kabul etmiyor

Sorun şu ki, hem Dead Space 1 ve Gears of War Xbox 360 oyunu olarak geçiyor ve oyuna girince benden profil indirmemi istiyor. İndir diyorum Microsoft hesabımı, şifremi falan giriyorum sonrasında çıkan yerin fotoğrafını alta koydum. Bunun çözümü nedir? Hesabı girmeden Dave yapılmıyor
  10. Prof. Dr Abuzer Kömürcü

Bu arka aktarıcı orijinal mi iş görürürmü

4 gün önce bisikletimin arka aktarıcısı kırıldı haftasonu olduğu için bisikletçiye gitmedim bugün götürdüğümde Shimano tourney bir arka aktarıcıya 400 TL istedi bende internette 200 lira dedim onlar yan sanayi dedi ben orjinal parça satıyorum dedi internette bulduğum Aktarıcı bu bu orjinalmi...
  11. Prof. Dr Abuzer Kömürcü

Yardımınıza ihtiyacım var topladığım sistem parçaları uyumlu mu?

Sistem bu bir tanede beyaz rtx 4070 almayı planlıyorum fiyatına çok takılmayın sadece parçaları uyumlu mu? ben bir uyumsuzluk göremedim ama sizede sormak istedim
  12. Prof. Dr Abuzer Kömürcü

Sinerji.gen den topladığım sistem nasıldır

Bu sistemi daha ucuza alabilirim biliyorum ama benim için önemli olan görünüş Sistem linki : https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/4QKK35D1
  13. Prof. Dr Abuzer Kömürcü

Fiks paket alsım ama hala gelmedi

bu paket ne zaman yüklenir yükleme tarihini ayın 23 üne yapmıştım kartta para var
  14. Prof. Dr Abuzer Kömürcü

4,5 volt verdiğim led bir pilde çalışıyor diğerinde çalışmıyor

Arkadaşlar bir led devresinde avometre ile yaptığım ölçümlerde ili pildede ledlere 4,5v gidiyor ama sadece bir pilde yanıyor (+ ve - doğru bağlandı birbirine sürtünme yok)
  15. Prof. Dr Abuzer Kömürcü

PS5 için 1tb'lık m2ssd önerileri

max 2k fiyatlı 1tb m2ssd kendi soğutucusu olursa güzel olur
  16. Prof. Dr Abuzer Kömürcü

Yardım destroy all humans türkçe yama önerisi (gamepass oyunudur)

arkadaşlar destroy all humans oyunu için türkçe yama ve kurulumu lazım kullanan atabilirmi
  17. Prof. Dr Abuzer Kömürcü

Çözüldü✓ Gamepower PSU alınır mı?

Gamepower PSU güvenilir mi? kalitelimi
  18. Prof. Dr Abuzer Kömürcü

Yardım Arkadaşlar bu klavye nasıl kullananınız varmı

Klavye ismi Lenovo leeco kg1102 Link: https://www.teknostore.com/lenovo-lecoo-kg1102-kablolu-rgb-mekanik-oyuncu-klavyesi-2757?srsltid=AeTuncr1aDdR2fqpgu245LKSk7TtRwnYoCOcIrtJ1mpdCJ3H7lCk8gv_xaU
  19. Prof. Dr Abuzer Kömürcü

Bursluluk 2023 te ne kadar olur

2023 te bursluluk ücreti ortalama kaç TL olur
  20. Prof. Dr Abuzer Kömürcü

Çözüldü✓ Ram MHz i ve anakart MHz değerleri

4600 MHz destekli anakarta 5200 MHz ram sıkıntı olurmu
Top Bottom