Arama sonuçları: *

• Users: eXo.
  • Order by date
  1. E

Honda Msx motor ve motor önerisi

Hocam bilmiyorum çoğu kişi altında küçük durur sırıtır falan dedi baya kararsız kaldım sizin bildiğiniz 125lik var mı önerebiliceğiniz
  2. E

Honda Msx motor ve motor önerisi

Merhaba direk konuya giriyorum bir kaç araştırmadan sonra Honda Msx 125 motorunu beğendim ama çoğu incelemede küçük motor diyorlar benim boyumda 180 civarı ve 88 kiloyum motor altımda çok sırıtır mı veya küçük durur mu. Eğer küçük durur veya bundan bu motor daha iyi dediğiniz motor önerileri...
  3. E

3bin TL arası monitör önerisi

Merhaba ben https://www.gaming.gen.tr/urun/107991/ultima-5500-amd-ryzen-5-5500-asus-geforce-dual-rtx-3060-v2-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Bilgisayarı almayı düşünüyorum yanında maksimum 3 bin TL bandında bir monitör baktım ama pek bulamadım sizin bildiğiniz güzel bir monitör...
  4. E

12-13 bin TL arası hazır sistem önerisi

Site güvenilir mi peki
  5. E

12-13 bin TL arası hazır sistem önerisi

12-13 bin TL arası hazır sistem var mı fiyat performans olarak biraz baktım ama pek düzgün bir şeyle karşılaşmadım illa kasa olmak zorunda değil dizüstü'de olabilir ama kasa tercihim
  6. E

PlayStation 4 ikinci el alınır mı

7116B yanındaki oyunlarda rdr 2 unchertad vs.
  7. E

Benimde fikrim değişti reis eyw yardımın için büyük ihtimalle 8.5bine bir pro buldum yanında 5 oyun+2kolla eyw fikrini belirttiğin için
  8. E

1669303724 Umarım çıkmaz
  9. E

Banada öyle geliyor ama ikinci el güvenilir mi bilmiyorum
  10. E

Teknosanin kendi bayisinde sorduğumda 10kdi
  11. E

Game passta hep istediğim oyunların olucagi kesin gibi gözükmüyor ve psdeki exc. Oyunlar baya cezbedici geliyor
  12. E

Prolar 6-8 bin arası series s ise 10 bin
  13. E

Pc yok o yüzden uzun oyunların eğlenceli olması benim için önemli uzun süre oynayabilmek için 1669302044 Çevremde yok Manisa'da yaşıyorum küçük bir yer
  14. E

4 bin TL'ye sahibinden buldum ama pek iyi olduğunu düşünmüyorum güvenilir olarak nerden alabilirim veya ps4pro daha mı mantıklı olur
  15. E

Ailemi okul için ikna etmeye tavsiye

Doğru annem ikna oldu gibi ama babam hâlâ izin vermiyor
  16. E

PlayStation almaya karar verdim önceden daha önceden hiç konsolum olmadı Xbox series s ve PS4 arasında gidip geliyorum yaşadığım şehirde mağazalara sorduğum kadarıyla 0 fiyatı çok saçma uçuk ondan ikinci el almaya karar verdim ama kararsızım güvenilir olur mu bilmiyorum yada 0 Xbox series s mı...
  17. E

Dedikleri şey ilerde bize şükür ediceksin
  18. E

Biliyorum ve ikna olmamalarından korkuyorum muhasebe güzeldir ama benlik değil ikna etmek için son bir kaç haftam kaldi 1669293373 Hepsini tek tek konuştum ama tek dedikleri bir otelde bodrum katında kalicaksin kalfayken bunu mu istiyosun muhasebeci ol her yerde bir iş bulursun falan gibi şeyler
  19. E

Defalarca açıkladım ama dedikleri ilerde şükür etcen bir otelde Bodrum'da mı yaşamak istiyor musun diyorlar ilerde bize muhasebeci olunca şükür etceksin diyorlar ama defalarca zevk almiyorum istemiyorum dememe rağmen hep aynı şeyler 1669228645 Benim içinde aynı muhaeebeden sadece zevk almıyorum...
  20. E

Ailemle bir kaç gündür konuşuyorum şuan okuduğum bölüm muhasebe ama istemiyorum ve zevk almıyorum okul zaten berbat gibi ve bir kaç aya yikilicak başka bir okulla birlesicek bende aşçılık istiyorum bu fırsattan istifade bizimkileri ikna ederim dedim ama olmuyorlar her ne kadar istemiyorum...
Top Bottom