Arama sonuçları: *

1. İ

RunDll.32exe nedir yeni format attırdım virüs mü

geri nasıl mc affeye çevirebilirim
  2. İ

Mc affe silinmez mi o zaman 2 yıllık koruması var
  3. İ

tamamdır teşekkür ederim bende hiç korsan ürün kullanmadım sadece bir uygulama indirdim o yüzden içime kurt düştü ama hatırladım ki önceden de vardı 1670612970 nasıl yapacağım anlayamadım
  4. İ

ama şöyle bir şey var onaylı sanırım anlamadım ya
  5. İ

Kasperky kullanmıyorum MC affe var taradım virüs bulmadı ama çok tedirgin oldum 100 lira format parası tekrar attıramam valla ya bilgisayarıda yeni aldım
  6. İ

ama internetten baktığımda mining virüsüdür diyor
  7. İ

Umarım virüs değildir yeni format attırdım anlamadım arkadaş ya ekran kartım işlemcim iyi çalışıyor 37 derece şuan ekran kartım %2 kullanıyor işlemcimi ise %5 kullanıyor umarım virüs değildir
  8. İ

Ekran kartım RX6500 XT SAPHİRRE BÖYLE BİR HATA ALIYORUM SORUNU NEDİR

Güncelleme yaptım sonra sildim bir düşük driverini kurdum hayla aynı 1670069684 yapayım 1670069802 Güncel sürümdü bir alt sürümüne geçtim hayla aynı 1670069905 şuan daha düşük sürümünü kurdum düzeldi ancak her yeniden başlattığımda tekrardan aynı hatayı alıyorum
  9. İ

Ekran kartım RX6500 XT SAPHİRRE BÖYLE BİR HATA ALIYORUM SORUNU NEDİR

Merhaba dün girdiğim her oyuna giriyordu ancak bugün bir hata almaya başladım hiç bir oyuna girmiyor driveri tekrar silip yükledim hine aynı hata hata bu
  10. İ

WinRAR virüslü mü yardım ederseniz sevinirim

Bilgisayar yeni 16 bin TL ye aldım eminiz değil mi 1668795500 Tamamdır teşşekürler
  11. İ

Bende MC AFFE var 1668795369 Gezgindende indirdim virüs çıktı virüs totalda ama AFFE virus bulamadı
  12. İ

Win RAR indirmek istiyorum ancak virustotal üzerinden tarattım ve virüs çıktı virüslü mü https://www.virustotal.com/gui/file/7ee9cb40bc6f607b5cf3fa02a2ff590468983e6f1cebeb1ee487c054b296d3fb bu siteden indirdim kendi sitesi https://www.win-rar.com/postdownload.html?&L=5
  13. İ

Rust ne zaman indirime girer ve kaça düşer

tamamdır teşekkürler
  14. İ

Rust ne zaman indirime girer ve kaça düşer

Merhabalar yeni sistem topladım ancak çok oynamak istediğim bir oyun vardı RUST indirime ne zaman girer söylerseniz sevinirim
  15. İ

Rx 6500 Xt Ekran Kartim Var Rsr Desteği̇ Gelmi̇ş Açarsam Ekran Kartini Yorar Mi

anladım 1600-900pye aldım çalışmıyor sanırım
Top Bottom