Arama sonuçları: *

1. B

Max 300 TL Klavye Önerisi

Herkese selamlar, bütçe max 300 TL olacak şekilde bir klavye almak istiyorum. Aradığım özellikler şu şekilde: 1) Numpad olmasını istiyorum, 2) Multimedia tuşlarına gerek yok, 3) Büyük bir klavye istemiyorum(yanında sağında solunda çıkıntısı da olmasın.), 4) Bilek desteği olsa da olur olmasa da...
  2. B

30-35k Civarında Laptop Önerileri

Arkadaşlar selamlar, amacım bilgisayar mühendisliği okumak ve istediğim zaman oyunları da rahat bir şekilde oynayabilmek. Günlük kullanımda da pili 5 6 saat rahatça yetebilecek bir laptop almak istiyorum. Bu yüzden bir gaming laptop almayı düşünüyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi bütçe 30 35k...
  3. B

Öneri Monster Tulpar T7 V20.4.1 Nasıl?

Arkadaşlar selamlar. https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t7-v20-4-1/ 1500 TL indirimle birlikte 28600 TL fiyatına denk geliyor bu laptop. Bu özelliklerde ve fiyatlarda daha uygunu var mıdır acaba? Yoksa en makul olan bu mudur?
  4. B

Çözüldü✓ Oyun-Bilgisayar Mühendisliği İçin Laptop Önerileri?

Herkese selamlar. Arkadaşlar her türlü gündelik işimi görebilecek, mühendislik uygulamalarında beni hiç mağdur etmeyecek, oyunlarda da rtx ile tadından yenmeyecek işlemcisi de özellikle intel olacak şekilde 25000-35000 TL civarında beni 7-8 sene sırtlayacak bir laptop almak istiyorum. Şimdiden...
Top Bottom