Arama sonuçları: *

1. S

Öneri İtopya fırsatlarından kulaklık önerisi

bende cloud 2 var onu arkadaşa satıp üzerine biraz daha ekleyip kulaklık almayı düşünüyorm indirimlerden max bütçe 2400 ne önerirsiniz corsair hs80 var alınır mı
  2. S

Yardım kasa bi anda kapandı

hayır
  3. S

Yardım kasa bi anda kapandı

elektrik var sigortalar açık kasanın hiçbiyerinde ışık yok bi anda kapandı psu kablosu takılı psu açık napam agalar
  4. S

Öneri Markus vissle şuan alınır mı

İkeadaki markus alınır mı oyun ve ders için, fiyatı biraz tuzlu geldi eksileri neler kulananınız varsa
  5. S

30-40k Laptop önerisi

Oyun için bu bütçede ne önerirsiniz
  6. S

6000 TL bisiklet önerisi

Peki teşekkürler
  7. S

6000 TL bisiklet önerisi

hocam 7,5k ya çıkamam ama 7k yı zorlarım bu bütçede dediğinize göre en iyi trekking hangisidir
  8. S

6000 TL bisiklet önerisi

Trekking bakayım o zaman hergün az da olsa sürerim çünkü
  9. S

6000 TL bisiklet önerisi

peki ne önerirsin süspansiyonu iyi olan
  10. S

6000 TL bisiklet önerisi

kuşadasındayım, birsürü şeyde kullanırım arkadaşlarla çıkarım biyere git gel hızlı olsun diye kullanırım dolaşmaya giderim vs
  11. S

6000 TL bisiklet önerisi

elektrikli düşünmüyorum, 0 olursa iyi olur
  12. S

6000 TL bisiklet önerisi

Bisikletler hakkında hiç bilmem hocam konu başlıkta, şehiriçi gezmek için kullanacağım çok ince olması zayıf olduğu anlamına mı geliyor bilmiyorum ama şehir bisikleti olarak bildiklerim ince oluyo bu da içime sinmiyor buranın yollar(en azından benim gideceklerim) kötü ona göre bişeyler önerir...
  13. S

Öneri Elektrikli scooter önerisi

2. el olursa 7000 liraya izmir aydın çevresinde bakıyorum sıfır olursa 8000 i zorlarım ne önerirsiniz
  14. S

9000 TL ELEKTRİKLİ SCOOTER ÖNERİSİ

Max 9000 liraya elektrikli scooter önerir misiniz, şehiriçi dolaşmak için.
  15. S

Max 1800 butcede kablosuz mouse onerisi

pulsefire haste veya model o ya ne dersiniz bende almayı düşünüyorum bu bütçe civarında
  16. S

S20 Fe +watch4 classic mi S21Fe mi

Hocam ben s20fe ve watch4 classic almayı düşünüyorum watch4 ten vazgeçip 21fe mi almalıyım
  17. S

VALORANT RANK SIFIRLAMASI

aynen hocam hızlı çıkılıyoda mmr'ın 3 altına attığını emin misin😅
  18. S

VALORANT RANK SIFIRLAMASI

arkdaşlar önceki sezonki rankınızı ve şimdi attığı rankı yazar mısınız ben dia2 ye çıktım p2 bitirdim önceki sezonu şimdi silver2 attı
  19. S

Yurtdışından monitör ve ps5 getirmek

Arkadaşlar Fransaya gideceğim ps5 ve monitör almayı düşünüyorum gümrükte ne yaşanır vergi vs. Vermem gerekir mi, nasıl getirmeliyim? şöyle bir videoda çıktı karşıma 150 Euro üstü 5 bin lira vergi diye
Top Bottom