Arama sonuçları: *

1. S

Çözüldü✓ Yeni PC geç açılma sorunları.

formattan önce windows health check yapmayı dene
  2. S

STOKLAR TÜKENDİ - da-c2-1tb GENCER GAMING SEPET KENDI KENDINE SILINIYOR

Millet atıyor ödeme adımına geçince de gidiyor. İnsanlar burda söylüyor. Reklam alıyorsun eyvallahta alttan alttan hakaret etmene de gerek yok.
  3. S

Millet atıyor ödeme adımına geçince de gidiyor. İnsanlar burda söylüyor. Reklam alıyor eyvallahta alttan alttan hakaret etmeye de gerek yok.
  4. S

alakası yok ödeme adımına geçince de siliniyor
  5. S

Kaç adet sattıklarını bize kanıt olarak sunmaları gerek
  6. S

lan itopya sistemlerinde bile böyle bir şey görmedim. Akılları sıra 10 20 sistem koyup indirim yapıp kendi reklamlarını mı yapıyorlar. Sepet nasıl kendi kendine silinir. Resmen reklam vari dolandırıcılık
  7. S

Vestel TV Donma ve Takılma Sorunu

GÜNCELLEME! Vestel 50UA9600 model televizyonu muadil olarak söyledikleri 55UA9520 model ile değiştirdiler. Yeni televizyonda Amazon prime, Youtube ve Netflix uygulamalarında videolarda takılmalar oluyor. Açıkcası hiç memnun değilim. Şimdi diyeceksiniz değiştirdiler daha ne istiyorsun veya en...
  8. S

İnşallah benim tv yi de değiştirirler . Teşekkürler.
  9. S

Değiştirdiler mi?
  10. S

Hepsiburada üzerinden yaklaşık 1 ay önce VESTEL 50UA9600 4K Android TV satın aldım. Youtube a girince donmaya başladı. Çıkıyorum ekran siyah sadece ses var. Tv ye geçiş yapınca ses var görüntü yok. Televizyonu kapatıp fişi çekince biraz bekledikten sonra düzeliyor. Ama sık sık tekrar etmeye...
  11. S

🔥İndirim İtopya'nın Efffsane Kasım İndirimi ve Ürünler

Iyi bir fiyata sistem bekledimde cok sacma fiyatlar
  12. S

Ana Konu 🔥🔥🔥 DONANIM ARŞİVİ V6 YAYINDA 8799 TL i3 12100f-RTX2060

sansimi ... pch sistemlerini almayi denedim alamamistim bunda bari alayim dedim alamadim
  13. S

Ana Konu 🔥🔥🔥 DONANIM ARŞİVİ V6 YAYINDA 8799 TL i3 12100f-RTX2060

knk aynisi bana oldu yemin ediyorum saniyesi saniyesine siteye girdim sepete ekledim 5 defa sepette siliniyordu zaten en sonda stok kalmadi
Top Bottom