Arama sonuçları: *

1. S

Çözüldü✓ 500 600 TL mouse önerisi

Teşekkürler hocam
  2. S

Çözüldü✓ 5600x e 3080 ti Takılır mı

Elimde 5600x işlemcili bir kasa var ve ekran kartı alacağım bu işlemciye rtx 3080 ti fazla olurmu 1440p oyunculuk için Gamepower intense x60 R5 5600x Cougar 240 ml sıvı soğutma Asus prime b550 2x8 3600mhz cl17 ram 1tb Kingston ssd Gamepower horizon kasa 750w bronze dahili psu Asus Tuf rtx...
  3. S

Bayağı hafifler hocam teşekkürler öneri için 1670583576 Bunlara da bakıyorum da kafama yatmadı pek verdiğim paraya değmez gibi hissiyat veriyorlar test ettiğimde teşekkürler öneri için
  4. S

Ellerim oldukça büyük o yüzden büyük ve ağır bir mouse almak istiyorum çok fazla rekabetçi oyunda oynamıyorum genelde MMO tarzı oyunlarda takılıyorum büyük ve ağır mouse tavsiyesi çok iyi olurdu 2. El 0 gibi takintilarim yok teşekkürler şimdiden
  5. S

Yardım RTX 2070 SÜPER Ekran kartıma metal macun sürebilirmiyim

Peki ben metal macunu sisteme değirmeyecek şekilde uygularsam ekstra başka riskler barındırırmı araştrıdığımda sadece pahalı olması veya taştığında sistemi bozması gibi durumlardan bahsetmişlerdi 1661093306 Evde sık sık bulunamadığımdan pc temizleme işini yapamıyorum kardeşlerimde küçük...
  6. S

Birde ben metal macun sürmek istiyorum bütçede sıkıntı yok yani çok fark oluştururmu 1661087613 Termal değilde bu sıvı metal macunlardan sürmeyi düşünüyorum çok fark oluştururmu
  7. S

Yok bitti garantisi. Teşekkür ederim öneri ve cevap için
  8. S

Şuanda gigabyte 2070 super windforce oc 3x ekran kartına sahibim ve macunu kurumaya baslamış sıcaklık değerlerim oldukça yükselmeye başladı bende macun almak istedim ve iyisini sürmek istiyorum fakat bir arkadaşım metal macun ekran kartında eriyebilir dedi bende emin olamadım daha önce kullanan...
Top Bottom