Arama sonuçları: *

1. Z

Fc24 Kronik sorunlu bir oyun

EA'nin yaptığı en sorunlu oyunlardan biri. Epicden aldım başta ilk gelen fc24 kutusunda loading diye takılmaya başladı. Kendi kendine çözüldü gibi oldu bir kaç tane c++ güncellemesi yaptım düzeldi. 3 el attım bu seferde elimdeki f710 gamepadde sağ analogu kullanmamama rağmen takılmaya başladı...
  2. Z

Yardım Kioxia 480g alınır mı?

Çok kullanmadığım bir bilgisayar var memlekette evde duruyor geçen gittiğimde açmaya çalıştım 1saat geçti. Bu sddyi almayı düşünüyorum KULLANAN VAR MI TAVSİYE EDER Mİ...
  3. Z

Yardım Bu Bilgisayarlardan hangisi?

Mühendislik öğrencisi için 2-3 tane bilgisayar bepğendik. TDP değerlerini bilmiyoruz tam cihazların arada kararsız kaldık. Forumdaki Laptop arşivi kısmında da bulamadım bu cihazları...
  4. Z

Yardım Arkadaşlar mühendislik öğrencisi acil laptop

Bir arkadaşım endüstri kazandı. Yana yana şu anda 20-30K arası laptop arıyoruz. Bİr tane bulduk 8 ram ve ekran kartı tdp değeri 45w diye vazgeçtik abdullah abi de videosunu çekmişti MSİ'ın bir bilgisayarıydı ama emin olamadık. Lütfen MSİ ASUS HP vs. gibi 16ram civarında düzgün laptoplar...
  5. Z

Yardım SSD Takmadan Önce Ne Yapmam Lazım

Arkadaşlar selamlar elimde 2014 model bir Asus Notebook varX552L cihazın kodu. Bunun içinde kendisi ile birlikte gelen yıllardır kullandığım segate marka bir hdd var ve artık ömrünü doldurmak üzere gibi hissettiriyor. Cihazın girişi yanılmıyorsam sata3 ama tam olarak nerden anlayacağımı 2.5 mu 3...
  6. Z

Xioami Redmi Buds 3 Lite almak mantıklı mı?

Öncelikle tüm forum ahalisine merhabalar. Ben Xioami Redmi Buds 3 Lite ürününü alamyı düşünüyorum hali hazırda kablolu mi piston kullanıyorum ve gerçekten memnunum ama artık eskidi. Bende bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum bütçe max 400 e kadar çıkar redmi buds 3 de 400 civarı zaten onun...
  7. Z

Nvidia Cloud Mining olayı nedir?

Sabah bir arkadaşım bana yeni bir model anlattı. Attığı WP grubuna girdiğimde adında Nvidia Cloud Mining yazıyordu bir link attı ilk önce kendi adıma çok kullanılmayan dandik bir e-posta ile kayıt oldum. Aileden birine aynı kayıt linkini atmışlsr bana ait en işlek e-posta ile kayıt olmuş...
Top Bottom