Arama sonuçları: *

1. AltDnc

Telefonumun ekran koruyucusu hasar gördü değiştirmeli miyim

evet ama telefonculara da sordum onlar da gerek yok kullanırsın dedi o kadar küçük yani gerçekten ekranı bile engellemiyo yandan çatlamış
  2. AltDnc

Telefonumun ekran koruyucusu hasar gördü değiştirmeli miyim

İphone 14 kullanıyorum ekran koruyucusu yandan hafif yaklaşık yarım santimlik kısmı hasar görüp çatlamış ve ortalarına doğru çizgi şeklinde çatlak oluşmuş böyle kullanmam sağlıklı mıdır yoksa değiştirmeli miyim? [Cebimdeki anahtardan dolayı kaynaklandığını düşünüyorum 1 saat önce bu hasar...
  3. AltDnc

AYT-TYT Kitap Önerisi

yok hocam çanakkaleliyim 1688222873 az çözülmüş kitaplarda tercihim değildir teşekkürler
  4. AltDnc

AYT-TYT Kitap Önerisi

indirim uyguluyorlar mı 1688222029 toplu alımda falan
  5. AltDnc

AYT-TYT Kitap Önerisi

iz kitabevi sordum güncel olduğu söylendi daha da doğru değilse yalan söylemiş oluyorlar
  6. AltDnc

AYT-TYT Kitap Önerisi

bu bahsettiklerin deneme kaynağı mı ve 11. sınıfı var mı çünkü 12. sınıfa yeni geçtim (12. sınıf matematik biliyorum orasını karıştırmayalım :D) bana fen için 11. sınıf konularının olduğu deneme lazım sadece 1688221414 test kitabıysa bahsettiklerinin çoğu var bende 1688221430 dostum trendyol :D
  7. AltDnc

AYT-TYT Kitap Önerisi

olabildiğince ucuz ve güzel seviyede kitaplar almaya çalıştım tyt fizik ve tyt kimyadan hiç kitabım yok bu kaynakları tercih ettim sizce iyi midir sizin de öneriniz var mı 1688220809 birde ayt fen 11. sınıf denemesine ihtiyacım var ama pek güzel bir şey bulamadım onun için öneri yaparsanız güzel...
  8. AltDnc

Epic Games Arkadaş Ekleyemiyorum

Arkadaşlık isteği attığımda veya arkadaşlık isteği alıpta kabul etmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum çözümünü bilen var mı
  9. AltDnc

Yardım Opera GX Ses Gelmiyor

neden sesi 0 olmuş çok garip
  10. AltDnc

ben windowstan bahsettiğini bilmiyordum affedersin opera gxe bakıyorum sabahtan beridir düzeldi çok teşekkürler
  11. AltDnc

ses karıştırıcısına nasıl girebileceğimi söyler misin aratınca çıkmıyor :ROFLMAO:
  12. AltDnc

Bir kaç gündür böyle nasıl çözeceğimi hala bulamadım uygulamayı sildim yükledim yine olmadı
  13. AltDnc

Samsung S23 Ultra iPhone 14 Pro Max'i Geçer mi?

zaten sd yok mu aga
  14. AltDnc

yok ya xiaomi huawei samsung falan da iyi android olsa bile apple yazılımlarında bulunan bazı özellikleri ilk çıkaran da onlar ama evet daha güzel apple (toplu silmeyi getirmemesi dışında xd)
  15. AltDnc

samsung android'ten bağımsız hale gelirse ve batarya, işlemci konusunda kendini geliştirirse iyi olacak s22 ultranın yorumlarında genel olarak oyun için çok dayanmadığını gördüm oyun oynamayıp gündelik iş için alacaksan alma zaten git a53 falan al o da gayet iyidir
  16. AltDnc

birde o kadar güçlü bir işlemciyle birlikte daha uzun ömürlü bir batarya sunmalılar
  17. AltDnc

ben de öyle düşünüyorum ekran teknolojisi ve kamerada daha iyi ama işlemci ve yazılımda apple öne çıkar tabi samsung sürpriz yapmazsa
  18. AltDnc

genel olarak dedim zaten örneğin yazılımda iphone 14 pro max kazanır diğer konularda s23 ultra vb.
  19. AltDnc

ShiftDelete.net'te gördüm ve çıkmasına az kaldı telefonun. Sizce genel olarak ezer mi? Kamerası konusundaki fikirleriniz neler? Nasıl şeyler olur?
  20. AltDnc

Gigabyte RTX 3060 Ti Eagle OC ISINIR MI ?

sen ekran kartı önerisi için tekrar forum açmaya uğraşma diye biz sana burada öneri de yapıyoruz ama iyilik yaramıyor insana :)
Top Bottom