Arama sonuçları: *

1. BerkaySönmez

razer barracuda pro activation kodu alamıyorum yardım

Ses konusunda sıkıntım yok da synapse de izlediğim videolarda mixer kısmı bende yok onu yapamadım
  2. BerkaySönmez

razer barracuda pro activation kodu alamıyorum yardım

razer barracuda pro aldım razer ıd de de kayıdını yaptım ürünün ama gmailime activation kodu gelmedi ne yapmalıyım
  3. BerkaySönmez

hangi kulaklığı tercih etmeliyim

https://www.n11.com/urun/corsair-ca-9011188-eu-virtuoso-kablosuz-71-surround-rgb-oyuncu-kulakligi-2151456?magaza=tebilon&utm_source=comp_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel...
  4. BerkaySönmez

Razer barracuda alınır mı?

Razer barracuda almayı düşünüyorum nasıl bir kulaklık tek çekindiğim tarafı gömülü mikrofonu olması bu fiyat aralığında daha iyi bir tercihim var mı ?
  5. BerkaySönmez

eafc24 ekran tazeleme hızı?

eafc24 de ekran tazeleme hz kısmı 60 sabit ve değiştiremiyorum çözümü varmı dır?
  6. BerkaySönmez

leptoplarda işlemci ghz arttırma?

asus rog strix leptopum var Ryzen 7 6800h işlemcim var max ghz 4.7 ama ben en fazla 4.1 alabiliyorum nasıl artırabilirim 4.5 4.4 e bile çıkarsam kafi sorun olur mu ?
  7. BerkaySönmez

Corsair Virtuoso Rgb Alınır mı ?

Evet hocam
  8. BerkaySönmez

Corsair Virtuoso Rgb Alınır mı ?

Corsair Virtuoso Rgb almayı düşünüyorum g733 de hangisini almakıyım g733 mikrofon konusunda pek iyi değil hangisini tercih etmeliyim
  9. BerkaySönmez

Cloud 2 wireless nasıl alınır mı?

hiç bir yerde satışı yok cloud 2 wireless modelinin bir sıkıntısı varmıdır saat konusunu o kadar önemsemiyorum
  10. BerkaySönmez

Cloud 2 wireless nasıl alınır mı?

G733 cloud 2 wireless ikisi arasındayım müzik dinliyorum ve fps oyunları oynuyorum hangisini almalıyım sıkıntısı var mı cloud 2 wirelesın bilen var mı?
  11. BerkaySönmez

3000 4000 TL arası kulaklık önerisi

Logitech g733 ile steel series artics 7 plus ya da artics nova 4 bunlardan birini almayı düşünüyorum öneriniz nedir?
  12. BerkaySönmez

2500 3500 TL arası kulaklık önerisi

https://www.trendyol.com/steelseries/arctis-nova-4-kablosuz-coklu-platform-oyun-kulakligi-p-738811002?merchantId=107468&v=tek-ebat&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_urun_listeleme&adjust_tracker=uv21fv4_za1u3cm&adjust_campaign=epey_urun_listeleme...
  13. BerkaySönmez

2500 3000 TL bütçem var kulaklık önerir misiniz? ?

LOGITECH G G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah G G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah fiyatı ve özelliklerini incelemek için hemen tıkla, sen de kazananlar kulübüne katıl. Kazananlar MediaMarkt'ta! www.mediamarkt.com.tr ASUS ROG STRIX Go 2.4 7.1 Surround Gaming...
  14. BerkaySönmez

Daha iyi bir tercih var mı önerileriniz var mı bütçe 2500 3000 TL

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_logıtech-g-g435-lıghtspeed-kablosuz-oyuncu-kulaklığı-siyah-1218588.html?gbraid=0AAAAADpRgaoXeXVmxzuJF6Wx17z964iXr&gclid=Cj0KCQjwx5qoBhDyARIsAPbMagDgrFRgXfiWC-o7r1shHuTHjCBiR6WSBlT1liZdKu0Hbo_2C5BQf24aAnaeEALw_wcB&gclsrc=aw.ds...
  15. BerkaySönmez

Armory crate düzgün çalışmıyor bilen varsa yardım edebilir mi?

Rog strix leptopum var silent performans turbo modlarına geçince değişmiyor silent da 1.6 ghz düşerdi düşmüyor tek tuşla değiştirince ekranda görebiliyordum hangi modda olduğunu görünmüyo silip yüklesem düzelir mi ne yapmalıyım
  16. BerkaySönmez

2500/3000 TL bütçem var kulaklık öneriniz var mı?

2500 3000 TL bütçem var kablolu ya da kablosuz kulaklık öneriniz var mı? Kablosuz olursa sevinirim
  17. BerkaySönmez

Leptop soğutucusu işe yarıyor mu ?

Leptop soğutucusu almayı düşünüyorum ağır oyunlarda 85 dereceleri görüyorum hangisini almalıyım öneride bulunursanız sevinirim
  18. BerkaySönmez

5500 bütçem var monitör önerir misiniz?

5500 TL bütçem var monitör bakıyorum kararsız kaldım ne önerirsiniz
  19. BerkaySönmez

Type c display hdmi kablo

Leptopda sadece type c display girişi ve hdmi var
Top Bottom