Arama sonuçları: *

1. O

Yardım ONVO OV-007 Elektrikli Scooter ALINIR MI?

Merhaba ONVO OV-007 Elektrikli Scooter :https://www.akakce.com/elektrikli-scooter/en-ucuz-onvo-ov-007-elektrikli-fiyati,1272821416.html marka scooter alınır mı bılgınız var mı bu modeli secmemin sebebi zaman zaman scooterı ıkı kısı kullabılme ıhtımalımız var xiaomi modellerıne gore daha agır...
  2. O

Phanteks P400a (beyaz) 1140 TL & P600s (beyaz) 2380 TL

usta bende de p400a modeli varda sen önde ki fanlarla sonradan aldıgın fanların renklerini senkronize edebildin mi
  3. O

İnventus sizce güvenilir mi?

evet kullandım
  4. O

İnventus sizce güvenilir mi?

inventus güvenilir bir site
  5. O

🔥İndirim DeepCool AG620 948 TL / AK620 1099 TL /LE500 240mm 1211 TL

beyaz ve siyah kule tipi sogutucların arasında performans farkı var mı ayriyetden p400a kasaya hangisi gider uyumludur
  6. CRUCİAL 8x1 2400MHZ CL 17 RAM

İzmir CRUCİAL 8x1 2400MHZ CL 17 RAM

ürünleri yaklaşık olarak 2 hafta önce aktif olarak kullanmaktaydım yeni ürünler aldıgımdan boşa çıktılar satmaya karar verdim ürünlerde bir sıkıntı yoktur dedigim gibi daha 2 hafta once kullanmaktaydım ürünlerimin arkasındayım. İzmir içi tercihimdir farklı şehirdekiler için dolap uygulaması...
  7. O

Yardım EKRAN KARTININ MARKASINI NERDEN ÖĞRENEBİLİRİM?

anladım peki bunun oluru nedir satmak istedigimde ne kadara satabilirim acaba
  8. CASPER H110M ANAKART

İzmir CASPER H110M ANAKART

ürünü yaklaşık olarak 2 hafta önce aktif olarak kullanmaktaydım yeni ürünler aldıgımdan boşa çıktılar satmaya karar verdim ürünlerde bir sıkıntı yoktur dedigim gibi daha 2 hafta once kullanmaktaydım ürünlerimin arkasındayım. İzmir içi tercihimdir farklı şehirdekiler için dolap uygulaması...
  9. O

Yardım EKRAN KARTININ MARKASINI NERDEN ÖĞRENEBİLİRİM?

GTX 1050Tİ ekran kartına sahibim zamanında vatandan oem sistem olarak almıştım fakat ekran kartı hakkında nvidia gtx 1050ti olması dışında bir bilgim yok markası nedir öğrenmek istiyorum ekran kartının önünde veya arkasında her hangi bir marka yazmıyor ayriyetden tek fanlı bir model , markasını...
  10. O

6700xt almamak pişmanlıkmıydı?

bence dogru olanı yapmışsın ilerde de işlemcini yükseltin mi süper olur
  11. O

Çözüldü✓ MSI B450M-A PRO MAX ANAKART İZOLY 500W PSU ÇALIŞTIRIRMI

attıgınız modelin 650wattlık halini önerir misiniz? yoksa 900tl civarlarında daha farklı bir öneriniz olur mu
  12. O

b450m pcıe 4.0 sorunu !!!

aynı anakart bende de var cpu-z de bende de pcl 4.0 gözüküyor ama yok oyle bisi
  13. O

Steam'de En Sevdiğiniz Oyun Nedir

BENDE O KISMI GEÇEMEDİM EN SON SİNİRLENDİM ALT F4 ÇEKTİM
  14. O

Öneri Hikayeli FPS oyunu önerisi

d deger
  15. O

Parça parça sistemi vatan-mediamarkt montajlıyor mu?

ben zamanında vatandan oem sistema almıştım yakın bir zamanda upgradeledim bazı parçalarını ama parçaları vatan dışında bir yerden aldım indirimli bende arkadaşın gibi bilmiyordum montaj ondan dolayı vatanı aradık ama dedikleri şu vatan dışından aldıgınız için böyle bir hizmetimiz yoktur
  16. O

3060 için hangisini tercih edersiniz?

3060 modelinde asus dual modeli nasıl
  17. O

3060 için hangisini tercih edersiniz?

zotac 3060 modeli olarak en iyi model mi aralarında ki
  18. O

İos 16 iphone 11 de geçenler varmı ?

iphone 11 var bendede pil yüzdesini bende göremiyorum
  19. O

Yardım BU PSU KALİTELİ Mİ???

hocam siz bu işlerden anlıyormuşsunuz peki benim şuanda kullandıgığım psu 3060 veya 6650xt r5 5500 e yeterli midir https://www.qp.com.tr/fsp-fsp500-60ahbc-500w-aktif-pfc-guc-kaynagi
  20. O

Yardım BU PSU KALİTELİ Mİ???

usta daha uygun bir ürün yok mu boyle 600-700-800 civarlarında 650watt
Top Bottom