Arama sonuçları: *

1. S

2 k düşük ayarlarmı 1080 p ultra ayarlarmı?

İyi günler arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi hangisi daha mantıklı
  2. S

2200G APU İçin Ram

Çift kanal ve aynı marka almaya çalış
  3. S

ekran kartı tercihiniz nedir dostlar?

Tabikide 2070
  4. S

Monitör ani fps düşmesinde etkeni?

Açıklamada yazdığım gibi idareten kullanıyorum
  5. S

Ryzen 7 2700 x Galax 1660 super 16 gb ram 480 gb ssd Asrock b450m pro
  6. S

Asrock b450m pro Anakart işlemci oc yapma

Asrock anakartı çok karışık geldi bana çözmek zaman alacak gibi
  7. S

Merhaba idare etmek için eski 1440*900 çözünürlükte monitör kullanıyorum ve bazen drop yiyorum monitörün etkisi varmı
  8. S

Asrock b450m pro Anakart işlemci oc yapma

Merhaba arkadaşlar asrock b450m pro Anakart kullanıyorum işlemci ryzen 7 2700x işlemciyi 4.3 ghz e çıkabiliyo yalnız nasıl yapabilirim bulamadım bunun için bir program varmı
  9. S

RX570 4GB R3 2300x COD: Warzone FPS Drop

8 gb Ram den dolayı olduğunu düşünüyorum günümüz oyunlarını oynamak için 16 gb ram gerekir
  10. S

Durduk yere fps düşmesi

Bunun sorunun nedeni çok olabilir arkadaşların dediği gibi sıcaklık etken olabilir ve belli de başka oyunlar oynuyosan ve oynadığın oyunlar orijinal değilse sistemi yorabilir ve drop yersin
  11. S

Eski pc geliştirmek mi yeni pc toplamak mı ?

Tavsiyem yeni pc topla örneğin işlemci değişmek istesen anakartı da değiştirmek zorundasın daha sonra aldığın işlemci ekran kartının çok üzerinde olacak stabil çalışmayacak sistem ekran kartını yükseltmek zorunda kalacaksın o yüzden sistemi satıp daha güncel sistem alman
  12. S

Yardım Xmp açıp ramları 3000mhz yapınca bilgisayar mavi ekran veriyor

Aynı anakartı kullanıyorum bende o sorunu yaşıyorum xmp açınca mavi ekran hatası alıyorum xmp açıp ram hızını 2933 yap bende düzelmişti
  13. S

Ram cl değeri

Selam arkadaşlar ramlerdeki cl değeri ne kadar önemlidir, gözle görülür fark varmıdır?
Top Bottom