Arama sonuçları: *

1. SAMSUNG S24 256GB SIFIR

Ankara SAMSUNG S24 256GB SIFIR

SAMSUNG S24 256GB SIFIR Hiç açılmamış koruma jelatinleri üstündedir. Mediamrkt faturalıdır.
  2. asmarena6

Nasıl bir motor almalıyım

Adam diyor kiiii :D Racing motor alacaksa R25 harici gereksiz diyorrr)parasıda r25e yetmeyeceğine göreee) Racing önermeyin adama naked alsın takılsın diyor. R25 al demiyor yani. Türkçeden türkçeye çeviri hizmeti :D
  3. asmarena6

Yardım 3 Yıl Boyunca Amazon Prime'ı Bedava Kullanmak

" siz gibi keriz değil aylık 39 tl felan verecek boş bir şirket için" Hikaye bu kadardı :D Ortadoğu çöplüğünün çöp insanları
  4. asmarena6

❌İndirim Bitti! Bigjoy Protein Tozlarında indirim 🔥

Bi abi tavsiyesi şu gainerlara para vermeyin abi yazık günah. Yiyin güzelce yemekleriniz öyle pro gibi gram gram ölçeceksiniz diye bir şey yok yarışmaya katılmayacağız zaten. Yediklerinize dikkat edin ek olarakta alın protein tozunuzu creatininizi tatlı tatlı yapın sporunuzu. Zaten bu...
  5. asmarena6

🔻İKİNCİ EL OTOMOBİL SATIŞLARI DİBİ GÖRDÜ!

Motosiklete geçtim ben hocam araba hevesim tamamen bitti 1.3 multijet 50-60 bin hasar kayıtlı motor arıza ışığı yanık egeamla mutluyum :D
  6. asmarena6

Şaka makinası bir şey istersen senin bütçeye Mitsubishi Colt 1.5 CZT ler var. Araba uçuyor :D BMW tokatlarsın
  7. asmarena6

E30-E46-E90-F30 Yani Bmwnin dönemsel olarak neredeyse tüm modellerine sahip oldum. E30 ve E46 tabii ki aldığımda yıl olarak yıpranmış araçlardı. Sorun çıkarmadığı gün azdır zaten. Ancak işçilik o zamanlar ülkede ucuzdu parça ucuzdu ve bu araçların parçaları bulunabilirdi. Şuan adamın elindeki...
  8. asmarena6

Satışın düşmesi fiyatları düşürmedi işte olayda o zaten. 1-2 sene sabrederim faizler illa düşecek dolar 40-45 lirada dengeye gelecek. zaten sıfır araçların girişleri belli. o zaman saplarım mantığında herkes ucuza vereceğime garajda bekletirim diye düşünüyor. Açlıktan ölmediği sürece kimse...
  9. asmarena6

🔥İndirim Puma Smash 3.0 Buck Unisex Spor Ayakkabı Sepette 1365 TL

sepete ekle ama gene o fiyata düşmüyor 1600 falan oluyo :d
  10. asmarena6

Motosiklet ehliyet alma sürecim normal mi?

A sınıf için 3 gün 2 saat gittim sınavdan önceki hafta. Biraz mahalle kursları savsaklıyor süreci. Altında motor yoksa ve antrenman yapamıyorsan da son zamanlarda tekrar yapmak daha avantajlı aslında.
  11. asmarena6

3D yazıcım destekleri kırıyor.

destek bi şekilde ufakta olsa zeminden kalkıyorsa nozzle ona çarpıp devirebilir. 1719991482 hep aynı yükseklikte bozuluyorsa Z deki milleri bi kontrol et.
  12. asmarena6

Bu satıcı güvenilir mi?

Bu ibare varsa korkacak bişi yok
  13. asmarena6

Yardım PTT gümrükte astronomik bir gümrük vergisi ücreti çıkardı.

850 tlyi 850 euro mu yazdı satıcı yada ( gümrük memuru euro sandı )acaba dicemde 150 euro üstüde geçmez ki. çünkü çıkan vergi tamda 850 euro * kur %20 sine eşit.
  14. asmarena6

🔥⚽KADER MAÇI | TÜRKİYE SON 16 DA Türkiye 2-1 Çekya

Kadroya bak. Gerçekten SAÇ ın dediği doğru galiba menejerler için seçiliyo şu kadro Merihin ne işi var hala Samet oynuyor Yine santrafor yok. Çekya içimizden geçecek ilk maçtaki tempoyla oynarlarsa. İlk yarı Çekya öne geçer sonra çeki düzen verir golleri bulur yeneriz diye düşünüyorum
  15. asmarena6

🔥İndirim 3D Yazıcı K7 Printer 2655₺🔥🎁Temu İndirimi

Buda Bizim emektar prusa :D Ve haftalardır boyaması bitmeyen proje :D
  16. asmarena6

🔥İndirim Apple iPhone 13 128 GB Cep Telefonu Mavi 30.000,00 TL 🤨🤔

Bade bilgisayar alanları badeleyecek anlaşılan :D oyuna gelme
  17. asmarena6

Vallahi öyle. Zamanında o sert tabla yaylarından mı almadık. Yapışsın diye mavi bantlar mı çekmedik tabla üstüne. kurcalaycaz diye bu uğurda çok termistör koparttık. nozzle sökeceğiz diye elimiz hotende değip haşlandık :D Bir eksende azcık bir gevşeklik baskı kalitesini inanılmaz etkiliyor. 150...
  18. asmarena6

Seninle de ne çok ortak noktamız varmış hocam yahu :D Yazıcı konusuna gelirsek fiyatlar ne oldu ne bitti bilmiyorum ama crealty ürünleri her zmaan f/p ürünlerdi zamanında. parçası bol. ki bu yazıcı işlerinde yedek parça işi ve kaynak önemlidir işin ucunda herşeyi kendiniz söküp takıyorsunuz bi...
  19. asmarena6

❌İndirim Bitti! AVVA Tüm ürünlerde 2 ve üzeri %20 İndirim + Kupon + Sepet İndirimi Fırsatı!

bilgisayarda da aynı buzlu camın arkasından çekmiş gibi :D
Top Bottom