Arama sonuçları: *

• Users: barut
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

Windows illa 11 i güncellemek istiyor bunu kapatabiliyo muyuz?

Windows illa 11 i güncellemek istiyor bunu kapatabiliyo muyuz? gına geldi sürekli güncellemek istiyor yok 1 saate sistem yeniden başlayacak verilerinizi yedekleyin falan.. önceden iptal ediyordum şimdi iptal yeri de yok nasıl iptal edebilirim ben bunu
  2. B

ASUS TUF Gaming VG249Q bu monitörü kullanan var mı??

ASUS TUF Gaming VG249Q bu monitörü kullanan var mı?? varsa iyi kötü yönlerini söylebilir mi
  3. B

Çözüldü✓ 144hz ile 180 hz arasında da ciddi fark var mı?

144hz ile 180 hz arasında da ciddi fark var mı? ona göre bütçeye uygun bir monitör bakacağım mevcut satın aldığım monitörde 1 adet ölü piksel çıktı değişim yapmıyorlar iade edip 144 hz asus tuf alacağım aralarında ciddi fark mı
  4. B

yeni monitörde 1 adet ölü piksel sorun olur mu?

arkadaşlar monitör de bir adet ölü piksel var sizce iade etsem mi amazondan aldım orta kısmın bir tık altında iade edip yenisini mi alsam yardımcı olur musunuz?
  5. B

sizce lenovo mı AOC mi? yardım

iki yeni monitör buldum 2 si arasındayım yine, Lenovo Legion Y27-30 ve AOC 27" 27G4X IPS 1MS 180HZ HDMI DP bu aoc nin de 1 ay önce çıkarttığı bir monitör sizce hangisi aoc 6900 lenovo- 6200
  6. B

Sinerji pc den bir şey alınır mı?

Sinerji pc den bir şey alınır mı? alan arkadaşlar iade değişim veyahut müşteri hizmetleri süreçlerinden bahsederse çok mutlu olurum
  7. B

Çözüldü✓ 2k monitör tavsiyesi olan var mı?

2k monitör kullanan önerecek olan var mı arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum
  8. B

Çözüldü✓ TEKNOBİYOTİKTEN BİR ŞEY ALINIR MI??

TEKNOBİYOTİKTEN BİR ŞEY ALINIR MI?? daha önce alışveriş yapan varsa ne gibi sorunlarla karşılaşabilirim, iade değişim süreçleri nasıl?
  9. B

Çözüldü✓ 2 monitör arasında kaldım yardımcı olabilir misiniz?

https://www.trendyol.com/aoc/24-inc-24g2spu-bk-165hz-1ms-hdmi-dp-fhd-ips-gaming-monitor-p-691009283 https://www.amazon.com.tr/dp/B0C4YV3J4M/?coliid=IOYXI4Z8S5U1F&colid=2NXN74LZB69Z7&psc=1&ref_=list_c_wl_lv_ov_lig_dp_it ikisi arasında gidip geliyorum sizce hangisi daha iyi ?
  10. B

BU MODELİN İNCELEMESİ VAR MI? ACİL DÖNÜŞ

https://www.amazon.com.tr/dp/B0CRBK3XSW/?coliid=IR774I3O5GQ42&colid=2NXN74LZB69Z7&psc=1&ref_=list_c_wl_lv_ov_lig_dp_it YENİ gördüm sitelere de bir kaç gün önce düşmüş, nasıl bir şey bu kullanan varsa ya da incelemesi varsa atabilir msiniz?
  11. B

en rahat yer neresi sizce otobüste genelde arka taraflarda gittim bilmiyorum?

en rahat yer neresi sizce otobüste genelde arka taraflarda gittim bilmiyorum ama kafam karışık arkalarda gittim genelde önlerde yer yok diye sizce neresi daha iyi
  12. B

OBİLET VEYA OTELZ ile seyehat eden var mı varsa tecrübelerini yazabilirler mi?

obilet ile otelz arasında kaldım, otelz de fiyatlar bir tık yüksek obilette normal değerde o yüzden kararsız kaldım güven açısından giden kullanan varsa yazarsa sevinirim
  13. B

Daha önce internetten otel rezervasyonu yapıp aracı siteden memnun olan var mı?

Daha önce internetten otel rezervasyonu yapıp aracı siteden memnun olan var mı? gerçekten hangi site daha güvenilir, müşterinin arkasında duran bir aracı site var mı arkadaşlar bilgisi olan yaşayan gören varsa yazabilirmi??
  14. B

Yurtdışından güvenli ve hızlı bir şekilde nerden alışveriş yapabilirim??

Yurtdışından güvenli ve hızlı bir şekilde nerden alışveriş yapabilirim gerçekten bazen görüyorum alan almış gelmiş sağ salim merak ediyorum hiç daha önce alışveriş yapmadım yurtdışından bilgisi dahilinde olanlar varsa ya da alışveriş yapan varsa yardımcı olunursa çok sevinirim nice yıllara...
  15. B

YİNE BU SORUNU YAŞADIM SİZCE NEDEN OLUR BU YARDIM LÜTFEN!!

bilgisayar kendini aç kapa aç kapa yaptı hemen fişini çektim kasayı temizledim her zamanki gibi açılmadı, sistem çalışıyor fakat görüntü gelmedi, bir kaç kere daha tak çıkart yaptım sistem geldi fakat yine ram'in birini kullanmnıyor, neden sürekli bu sorunu yaşıyorum sizce sorun ram de mi soket...
  16. B

Sizce mondial trismo 50 cc mi? yoksa mondial wing i 50 mi? yardımmm

Sizce mondial trismo 50 cc mi? yoksa mondial wing i 50 mi? kız kardeşim için alacağım hediye olarak sizce hangisini almayalım arkadaşlar bilgisi olan varsa yardım için çok minnettar kalırım
  17. B

Güzel montaj müzikleri var mı bildiğiniz bendekiler istediğim gibi oturmadı

Güzel montaj müzikleri var mı bildiğiniz bendekiler istediğim gibi oturmadı kurguya da varsa elinizde ya da ad vs güzel olur
  18. B

PREMİER AÇILMIYOR YARDIM LÜTFEN

arkadaşlar premier pro 2020 kullanıyorum hiç bir şey yoktu her zaman kullanıyordum 10 gündür açılmıyor tıklıyorum masaüstüne bir hata dosyası açıyor kendini kapatıyor kaç kere farklı yerlerden indirip sildim olmadı kafayı yicem ne bunun sorunu yardım edin !!! 1703526828 Adobe Premiere...
  19. B

AOC Gaming 27G2SPU alınır mı?

AOC Gaming 27G2SPU kavisli değil ve ıps 27 inch, ghosting olur diyorlar da bilmiyorum
  20. B

Çözüldü✓ itopyadan daha önce iade ya da değişim yapan var mı süreç hakkında bilgisi olan?

itopyadan daha önce iade ya da değişim yapan var mı süreç hakkında bilgisi olan? bana şuan lazımda bilgilerini paylaşabiliecek birisi gerçekten 20 25 gün bekleyen var mı değişim için 20 25 gün inceleme yapıyoruz diyorlar, yoğun bakıma falan mı alacak monitörü ne yapcakalr anlamadım
Top Bottom