Arama sonuçları: *

• Users: Yakubovic
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Yakubovic

9500TL Öğrenci İndirimi için yelfon önerisi

Aklımda samsung galaxy a15 le redmi note 12 var redmide ekran daha iyi stereo höperlör höperlör var samsungda 4 sene yazılım güncellemesi veriyor 2si arasındayım hangisini almalıyım yada sizin tavsiye edeceğiniz cihaz var mı
  2. Yakubovic

Bu zımbırtıyı nereye takacağım

Arkadaşlar bu wifi kartını nereye takıyoruz girişi m2 girişi değil gibi
  3. Yakubovic

Bu takas mantıklı mı sizce

Elimde MSİ GAMİNGX TRİO 3060 Tİ var Casper marka bir laptopla takaslamak mqntıklı mı laptopun özellikleri 10.nesil i5 8 gb ram 240 ssd Mx 230 ekran kartı
  4. Yakubovic

PCIEX1için wifi ve bluetooth kart önerisi

PCIE X slotu için uygun işi gören Wifi yın ve BT nin bir arada olduğu karta ihtiyacım var
  5. Yakubovic

windows 11 de gta vice city açılmıyor

steam kütüphanemde bulunan gta vice cityi windows 11 de açamıyorum bunu nasıl çözebilirim
  6. Yakubovic

ryzen 5 5600 için oc tavsiyesi

elimde bu işlemci var ve çokta zorlamadan makul bi oc yapmak istiyyorum ryzen master üzerinden anakart olarak gigabyte b 450 m s2 h soğutucu olarak id cooling se 214xt var uygulama üzerinden hangi frekansı ve voltajı girmemi tavsiye edersiniz
  7. Yakubovic

Bu Sistem kaça gider?

Gigabyte b450 s2h R5 5600 Id cooling cpu fan Adata d41 16 gb 3000 mhz Msi gamingx trio 3060 ti James Donkey 1 tb ssd Sandisk 480 2.5* ssd 1 tb hdd Xigmatek venom x 650 w psu
  8. Yakubovic

Bu sistem kaça gider

Gigabyte b450 s2h R5 5600 Id cooling cpu fan Adata d41 16 gb 3000 mhz Msi gamingx trio 3060 ti James Donkey 1 tb ssd Sandisk 480 2.5* ssd 1 tb hdd Xigmatek venom x 650 w psu
  9. Yakubovic

Kasa için 120 mm fan önerisi

Kasanın üst kısmına takacağım alttaki görseldeki kontrolcuya uyacak ucuz yollu fan önerisi yapabilirmisiniz
  10. Yakubovic

İki soket uyumlu değil mi

https://www.n11.com/urun/fan-performax-lumina-rgb-120mm-fan-tekli-6pin-3361929?magaza=teknomerkez Bu fanı aldım ancak kontrolcüye takamadım ikisindede altı pin var nasıl yapabilirim
  11. Yakubovic

Gigabyte b450m s2h ana karta wifi kartı takılır mı

Takılıyorsa nereye takılıyor göremedim
  12. Yakubovic

R5 5600 için soğutucu önerisi

Selam srkadaşlsr elimde snowman m 200 var oyunlarda 70 dereceyi görüyor kış ayında bana bir tık yüksek geldi snowman x4 alsam çok bir fark olur mu veya rampagenin soğtucularımı tavsiye eder misiniz veya başka öneriniz vsr mı
  13. Yakubovic

Msi ekran kartımın garanti süresini nasıl öğrenirim

Arkadaşlar elimde msi gaminx trio 3060 ti var ne kadar garantisini kaldığını nasıl öğrenirim
  14. Yakubovic

R5 5600 mü r7 3700x mi

İki işlemci arasında % kaç fark var ve max hangi kartlar takılır
  15. Yakubovic

r5 3600x mi r5 5500 mı

ikinci el olarak alacağım bu ikisi arasındayım hangisini almalıyım sizce birde bu ikisine max hangi kart takılır farklı işlemci önerileriniz varsa alabilirim
  16. Yakubovic

1000 1500 TL arası klavye önerisi

metal tercihen red swichli manyetik blilek destekli bir klavye önerisi rampage hydra r6 plusa yakın bi şey istiyorum
  17. Yakubovic

bir tuşa bastığımda birden fazla tuş algılıyor

arkadaşlar elmde rampage hydra r6 plus var ctrl tuşuna bastığımda ctrl dışında birden fazla tuş algılıyor bunu nasıl çözebilirim
  18. Yakubovic

gta vicecity açılmıyor

merhaba arkadaşlar steamdan uzun zaman önce gta vice city almıştım windows 10 dayken bir sıkıntı yoktu ancak win 11 yapınca oyun açılmıyor bunu nasıl düzeltebilirim
  19. Yakubovic

oyunu kütüphanemde göremiyorum

battlenetten warcraft 3 aldım oyunun mağaza sayfasına gidince kütüphanende diyor ama oyunlarımda göremiyorum nasıl çözerim
  20. Yakubovic

rampage k29 kulaklığın mikrofonunu laptop görmüyor

arkadaşlar lenovvo marka laptopum kulaklığınn mikrofonunu görmüyor nasıl çözebilirim
Top Bottom