Arama sonuçları: *

1. mumutkantar

Watch 6 classic mı watch 5 pro mu

Soru belli bütçe 7 8 bin başka marka da düşünürüm
  2. mumutkantar

Yardım beyler forza 5 ilerleme gitti

beyler eskiden game pass ile oynuyorum paraya kıydım aldım steamdan ama aynı microsoft hesabı olmasına rağmen arabalarım evlerim ilerlemelerim gitti yaşayan veya çözümün bilen var mı
  3. mumutkantar

hocalarım 20 kasım bitti

hocalarım steam yapmadı hadi hayırlısı
  4. mumutkantar

B450 anakarta bu m2 olur mu

b450 anakart ve r5 5500 işlemcim var https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-kioxia-1-tb-exceria-plus-g2-lrd20z001tg8-m-2-pci-express-3-0-fiyati,1310177524.html bu m2 de tam performans alabişir miyim
  5. mumutkantar

max 1500tl 1tb m2 ssd önerisi

başlıkta sorum birde dramli olsun
  6. mumutkantar

2000-2500 TL bluetooth kulaklık önerisi kulakiçi

markası iyi bir marka kolay bozulmayacak sesi güzel ve gürültü engelleme şeffaf mod gibi özellikleri olan kulaklık arıyorum
  7. mumutkantar

i3 9100F Hala Alınır mı?

bi arkadaştan alacağım piyasasanın altında bir fiyata sizce hala alınır mı
  8. mumutkantar

Öneri 1k gaming mouse wireless

Merhaba hocalarım kablosuz gaming mouse arayışındayım 1k yı geçmesin ve dpi az olmasın güncel olarak g300s kullanıyorum dpi az geliyor rgb veya ışık olmasa da olur
  9. mumutkantar

Öneri 70x30 mousepad önerisi

70x30 mousepad önerisi 100tl yi geçmese iyi birde f/p olsun
  10. mumutkantar

Öneri 2k civarı kulak içi kulaklık önerisi

bütçe 2k civarı ne düşük o kadar iyi güncel olarak taotronics 53 pro kullanıyorum şarjı çok az dayanmaya başladı yenisini alacağım önerilere açığım
  11. mumutkantar

Yardım ets 2 açılmıyor hata veriyor

ets 2 açayım dedim ekteki gibi bir hata verdi öğle saatlerinde sorunsuz açılıyordu
  12. mumutkantar

Yardım blackshark v2 aldım yardım

hocalarım kulaklığı taktım pc ye ve razer hangi proglamları yükle seçeneği çıktı hangilerini yükleyeyim not : aşağıdakine ek thx spatial audio var
  13. mumutkantar

blackshark v2 kronik sorunlu mu

Merhabalar başlıktaki kulaklığı almayı düşünüyordum fakat forumda bir yorum okudum ve şüpheye düştüm 7.1 veya THX açınca (hangisi tam emin değilim) mikrofon cızırtılı ve kötü ses veriyormuş bazı kişiler sürücü güncellemesi yaparak düzeltmiş ama yine sormak isterim bu kronik bir sorun mu
  14. mumutkantar

Razer Blackshark v2 sorunu var mı

Merhabalar başlıktaki kulaklığı almayı düşünüyordum fakat forumda bir yorum okudum ve şüpheye düştüm 7.1 veya THX açınca (hangisi tam emin değilim) mikrofon cızırtılı ve kötü ses veriyormuş bazı kişiler sürücü güncellemesi yaparak düzeltmiş ama yine sormak isterim bu kronik bir sorun mu
  15. mumutkantar

mousepad önerisi 90x30

Beyler kaliteli mousepad arıyorum bütçe çok pahalı olmasın ama f/p olsun tercihim 200tl yi aşmasın
  16. mumutkantar

2000 TL kulaklık önerisi

Hocam öncelikle ses kartlı olmasını isterim onun dışında cloud 2 ye sıcak bakmıyorum blackshark v2 var aklımda
  17. mumutkantar

blackshark v2 vs muadilleri

merhaba blackshark v2 almayı düşünüyorum fakat almışken iyisini almak isterim bir kaç kulaklık daha buldum v2 ye göre nasıldır ve ses kartlı modellere bakıyorum çok fazla oyun oynamam önemli olan mikrofon ve ses : Jbl Quantum 600 , HyperX Cloud Alpha S , HyperX Cloud 2 , Corsair Void RGB Elite...
  18. mumutkantar

Öneri blackshark v2 alınır mı

aklımda blackshark v2 x modeli vardı fakat anakartın ses kartı düşük olduğu için (ALC887/897) vazgeçtim aklımda cloud 2 modeli de vardı fakat ondada kronik bazı sorunlar olduğunu duydum en son blackshark v2 modelini araştırmaya başladım sorum şu kronik sorunları var mı ve bu fiyatlara daha iyisi...
  19. mumutkantar

Öneri Blackshark v2x alınır mı

İtopya da 900 TL alınır mı kronik sorunları var mı
  20. mumutkantar

rdr2 rockstar hesabımı bağlayamıyorum

rdr2 indirdim açayım dedim ilk kez açıldığı için rockstara bağla dedi fakat mail ve şifre doğru olmasına rağmen hata veriyor , rockstar launcher açabiliyorum şifre girip , bu neden olur
Top Bottom