Arama sonuçları: *

1. R

Yardım Mouse tavsiyesine ihtiyacım var

Hali hazırda logitech g pro x superlight kullanıyorum. Hafifliğine çok alıştım ve el büyüklüğüme göre çok iyi mouse. Anca sorun şu ki orta tuşu bozuldu. Pro x 2 almalı mıyım yoksa farklı mouse mu denemeliyim
  2. R

incehesap sipariş sonrası değişim

Değişebilirsin. Erkenden ara parça değişimi yapmak istiyorum de fiyat farkını ödeyip halledersin
  3. R

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

4090 isteyene güzel fiyata düşmüş sanki
  4. R

1000 MEGABİT İNTERNETTEN YARARLANAMAMAK

Hocam diskinizde dram var kı yok mu bakamadım ama yüksek ihtimalle sorun m2 den kaynaklı. Dram olmayan bir modelse (bakacağım birazdan) belli bir kullanım sonrasında bu soruna yol açıyor. 1714433805 Evet baktım dram yok. Bu yüzden diskiniz problem. Ömrünün ne kadarını tamamladı bilmiyorum ama...
  5. R

Yardım Sıvı Soğutma Fan Önerisi

Fanların rpm i arttığında ses artıyor. Pompa değildir diye düşünüyorum. Pompa hep sabit hızda çalışıyordur
  6. R

Yardım Sıvı Soğutma Fan Önerisi

Arkadaşlar elimde asusun 240 mm lik sıvı soğutması var. Aşırı sesli çalıştığını düşünüyorum. Bu yüzden fanlarını değiştirsem çözüm olur diye düşündüm. Öncelikle sorum fan değiştirmek sese çözüm olur mu? Eğer olursa hangi fanı önerirsiniz?
  7. R

AM4 DDR4'ten AM5 DDR5 Upgrade Yapıyorum Sizce Nasıl?

Gördüğüm kadarıyla kimse yazmamış ama 4060 verip 3080 koymazdım sisteme. Tamam görünürde 3080 güçlü ama dlss 3 desteğini düşünmek gerekiyor bence
  8. R

❌İndirim Bitti! 3.5 inç IPS TYPE-C ikincil ekran MonitorUSB ekran her şey dahil 451,84TL

7 inç olandan aldım ben. Bana uygulama için öneri verecek var mı? (Kasa içine uygulama ve aida64 ile duvar kağıdı vs) takip edebileceğim bir site varsa bunun için bunuda önerebilirsiniz
  9. R

1000mbps için modem almama gerek varmı?

Kayıp yok hocam. Modemde 2.5 gigabit bağlantı noktası yoksa (ki modemde olsa bile gpon çeviricide de olması gerekir.) gigabit bağlantının maksimumu budur. 1 gigabit bağlantı bazı kayıplardan sonra %94-95 verimlilik ile çalışır. Buda aldığınız değerler. Kayıpların açıklaması var ama çok uzun o...
  10. R

Dua eder misiniz? Babam yoğun bakımda

Arkadaşlar merhaba. Babam inşaattan düşme sonucu yoğun bakımda ve durumu çok ağır. Biliyorum bunu buraya yazmak için vakit mi buldun tarzı sorular sorabilirsiniz ama aklıma gelen her yerden bi şekilde dua istemekten başka hiçbir çarem yok. Belki içinizden birinin ettiği dua kabul olur normal...
  11. R

Yardım Valorant 3. Parti Yazılım Diyerek Haksız Ban Attı

Yakın zamanda ikinci el anakart-ekran kartı vs alıp sisteme taktınız mı?
  12. R

Çözüldü✓ 360 hz Monitör Önerisi

pg27aqn
  13. R

Amazon Prime Day Açığı?!

Anladım mantıklı. O zaman açık yok teşekkür ederim yorumlarınız için
  14. R

Amazon Prime Day Açığı?!

İşte tamda bu yüzden açtım konuyu. Fırsat sayfasında etiketli. Ürün sayfasında değil
  15. R

Amazon Prime Day Açığı?!

Troll değil gerçekten. Mesela attığım iphone 11 prime day fırsatı etiketine sahip (ürün sayfasında gözükmüyor ama fırsat sayfasında var) diyelim akşam 8de indirime girmeden şimdi alındı. E mantıken akşam 8de indirimli halini almış gibi olmaz mı?
  16. R

Amazon Prime Day Açığı?!

Attığım ikinci ss prime day fırsatı etiketli zaten. Ya ben anlamadım ya da değişik bir durum var bilmiyorum
  17. R

Amazon Prime Day Açığı?!

Söylemek istediğime örnek: Etiket var ama ürün sayfasında indirimli fiyatı yok
  18. R

🔥 DONANIM ARŞİVİ FULL MSI SİSTEM GELİYOR! 15.07.2023

3060 tek 8 pin girişli değil mi? Bence 3060 ti bu kart. İşlemcide yüksek ihtimal 5600 olacak o zaman.
  19. R

Amazon Prime Day Açığı?!

Tamam zaten ben bu dönemde alınacak ürünlerden bahsediyorum. Yani mesela dün mü ne iphone beklendi. Üst fiyattan alan kişilere (indirim dönemi içinde) aradaki fark yansıtılacak zaten mantıken
Top Bottom