Arama sonuçları: *

1. B

Tweeter'da Arama Yapamıyorum Acil Yardım ... !

Arkadaşlar Selamün Aleyküm ,Cümleten Hayırlı Ramazanlar. İnternetim ''Türk Telekom'' Yaklaşık 1 Aydır Arama Kısmından Arama Yapacağım Zaman Şu Uyarıyı Alıyorum : '''Bir hata oluştu fakat endişelenme gerek yok , senden kaynaklanmıyor ''' Uyarısı Alıyorum ,Aynısı Yaşayan Veya Çözümünü Bulan...
  2. B

🔥İndirim 🔥Ryzen 5 5600 2528 TL🔥 ( Tekrar Stok Geldi 31.12.2022)

Bende Dün gamın gecesınden 2749 TL ye aldım bakalım ,kargoya vermişler .r3 3100 den sonra umarım benım ıcın cok ıyı olur .r3 3100 rx6600 ile oyunların keyfine varamıyordum, cok drop yiyordum ve düzgün bir performans alamıyordum . alan arkadaşlara hayırlı olsun mükemmel fiyat gerçekten .
  3. B

Rx6600 Ekran Kartindan Sonra Ekran Kararmasi Yaşiyorum Aci̇l Yardim Dostlar :(

Dostlarım Cümleten Selamun Aleyküm herkese hayırlı forumlar diliyorum. Dostlarım Yaklaşık 1 Ay Kadar Evvel Eski Ekran Kartım Olan rx560'ı Rafa kaldırıp RX6600 Aldım , Ancak Operada Normal Bir Şekilde İnternette Gezerken Bir Anda Siyah Ekran Olmaya Başladı . Bu Olay Bazen Günde 1-2 Defa Bazen 2...
  4. B

Ekran Kartı Montajı Yardım 6500 xt

kardeşim ekran kartına o 6+2 olanı taktıysan diğeri boşta kalır problem yok .
  5. B

🔥İndirim Bu geceye özel fırsatlar

İNCEHESAP ' ın Gamıng Gecesi Artık Stok Tüketmekten Başka Hiçbir şey değildir , eskiden ortalama 1.5 yıl önce felan gerçekten hakkını veriyorlardı indirimlerin,saat 22.02 oldumu düzgün bi tane ürün kalmazdı nerdeyse ama o devir kapandı artık ...
  6. B

🔥İndirim 🔥Sapphire Pulse RX 6600 4999 TL🔥

EVET ARKADAŞLAR BENDE RX6600 Ü SİPARİŞ GEÇMİŞ BULUNMAKTAYIM YARDIMCI OLAN DOSTLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM , İNŞAALLAH SAĞSALİM GELİRDE ŞU RX560 DANDA Bİ AN EVVEL KURTULURUM :)
  7. B

eyvaallah cok saolun , o zaman ne dersiniz hocam çekiyimmi yoksa 2060 veya 1660 ti beklıyımmı , kusura bakmayın cok kararsız kaldım ondan b öyle soruyorum
  8. B

beyler r3 3100 işlemcim var 1660ti veya 2060 beklıyordum bunu alıyımmı ne dersiniz darboğaz felan idare edilirmi :) ((acilll yardım beyler )
  9. B

Vergi, harç ve trafik cezalarına %123 zam geliyor!

ya hu bu zamlar nedir hocam böyle ALLAH aşkına nereye gidiyoruz böyle , yılbaşına asgari ücret,memur,emekliye birde %40,%50 vs . gibi bir zam gelir o zaman görücez asıl cümbüşü , Allahım yardım etsin hâlimiz içler acısı gerçekten :cry:
  10. B

PC Hocası yeni sistem sizlerle! " 9.499 TL RTX 2060 "

sistem çok iyi kardeşim alabilirsen al , ekran kartı en ucuz 7.5 k yazıyor akakcede
  11. B

Sapphire RX6600 5399TL 🔥

aslında güzel fiyat ancak r3 3100 ile muhtemelen darboğaz yapıcak , ayrıca işlemcide değiştirmek gerekecek falan filan en iyisi uyguna 1660ti veya 2060 benim için
  12. B

🔥İndirim 10'lu Fındıklı Cafe Crown

Değerli Yorumun İçin Çok teşekkür ederim Kardeşim , Son Olarak Bir soru daha sormak istiyorum, Ben Genelde sütlü Yumuşak için Kahveler tüketiyorum , Bu filtre kahvelerin sütlü olanı vs varmıdır veya süt ekleyebiliyormuyuz kardeşim acaba ?
  13. B

🔥İndirim 10'lu Fındıklı Cafe Crown

kral ben sabahları genelde namazdan sonra sütlü türk kahvesi içerim ,gün içerisindede pratik olmasından dolayı 3 ü 1 arada içiyorum ,yazında soğuk mocha vs . şimdi kral bu filtre kahve olayı nedir acaba ayrıca bi alet vs almamız gerekirmi biraz bilgi verirmisiniz acaba , 3 ü 1 aradada sıkmaya...
  14. B

Çözüldü✓ bilgisayar emilatör açarken bilgisayar kapanıyor

Kardeşim eğer Windows'la alakalı bir problem yoksa , sıkıntı RAM Kaynaklı Olabilir . Aynı Sıkıntıyı 1 sene Kadar Evvel Bende Çok Yaşadım 2*8 GB Corsair rgb ramları Sırayla değiştirerek Denediğim Zaman Ramlardan 1 tanesi yüzünden Sıkıntının Olduğu Anlaşıldı Allahtan Garanti Vardıda Hemen Servise...
  15. B

🔥İndirim İtopyada indirimler başladı !!

usta ironimi yapıyorsun yoksa bi bildiğin olduğpu içinmi böyle söylediniz acaba ?
  16. B

🔥İndirim İtopyada indirimler başladı !!

BEYLER R3 3100 İŞLEMCİM İLE RX560 EKRAN KARTIM VAR , EKRAN KARTINI GÜNCELMMEYİ DÜŞÜNÜYORUM ANCAK ACELEMDE YOK , SİZCE BURDA Kİ 3050 Yİ ALMAK MANTIKLIMI YOKSA BEKLEYEYİMMİ ? BİRDE EKSTRA OLRAK 2.EL RTX 2060 DA 4K CİVARI SAHİBİNDENDE VAR NE DERSİNİZ ???
  17. B

Dekantparfüm Güvenilir mi ?

dıor sauvage ' dan daha fazla duruyor öylemi usta esans ? peki usta nedir bu esanslar bi link atabılırmısınız bilmediğim için soruyorum ?
  18. B

Parfüm Gurmeleri̇ Si̇zce 379 TL Ye Aldiğim Versace Orji̇nalmi̇ ?

EYVAALLAH KARDEŞİM BENİM O ZAMAN BEN İADE EDİYORUM . BİRDE KARDOM Calvin Klein Ck One EDT BU PARFÜM HAKKINDA BİLGİNİZ VARMIDIR ALINIRMI NE DERSİNİZ ? (KÖYDE OLDUĞUM İÇİN VE İLÇEDE PARFÜM ÜZERİNE DENEME İMKANIM OLMADIĞI İÇİN SORUYORUM KARDEŞİM ) , VEYA SİZ NE ÖNERİRSİNİZ ACABA ?
  19. B

Parfüm Gurmeleri̇ Si̇zce 379 TL Ye Aldiğim Versace Orji̇nalmi̇ ?

Dostlar Selamün Aleyküm , Versace Eros Marka Modelli Parfüm Almayı Düşünüyordum,Fiyatı biraz bütçemi aştığı için Hepsiburada ' da satıcıya orjinal olup olmadığını sordum ve %100 orjinal olduğunu belirtti ,bende indirim kodum ile '379 TL'ye Satın aldım ancak Jelatinini açmadım , sizce orjinal...
  20. B

🔥Asus dual Rx 6600, 6002₺🔥

BEYLER R3 3100 İŞLEMCİM İÇİN RX6600 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM , 1660Tİ'Yİ İŞLEMCİM DAHA MAKUL KARŞILAR ANCAK ODA BİRAZ GERİDE KALIYOR SANKİ ,RX6600 İLE DARBOĞAZ FELAN İDARE EDİCEZ ARTIK NE DERSİNİZ ? BİRDE BEYLER ŞUAN İÇİN ACİLİYETİM YOK BEKLEMELİMİYİM ?
Top Bottom