Arama sonuçları: *

1. XynSx9

Mouse Konusunda Bilgili Değilim Tercih Yapmamda Yardımcı Olur Musunuz

2000 2500 TL Bütçe İle Mouse Almayı Planlıyorum, Biraz Araştırma Yaptıktan Sonra Wraith Espordaki Ürünlerin Kaliteli Olduğunu Öğrendim Acaba Bunun Nedeni Nedir Optik Sensör Ve Switch Midir Bu Farkı Yaratan Ve Tercih Olarak Pulsar X2 Bakıyorum
  2. XynSx9

Çok pahalı olmayan sessiz klavye önerisi

Sana Önerim Black Swicth Klavye Alman En Sessiz Switchdir Piyasada Birsürü Klavye Var.
  3. XynSx9

Valorant Düşüren Var mı

Oyun Yaz Ayında Çıkıyor Açık Betayada 1-2 Aya Çıkar.
  4. XynSx9

Valorant Düşüren Var mı

Zaten Sistem Öyle İşliyor Eğer Yayıncıya Göre Olsaydı Çok Saçma Olurdu Sistem Random Atıyor. Valorantın Çıkmasını İple Çekiyorum.
  5. XynSx9

Valorant Düşüren Var mı

Dostum 40 Sekme Açıp Drop Açık Olan Yayıncı İzledim Hepsinin Sesi Açık Biçimde Yinede Düşmedi Biraz Şans Gerekiyor :)
  6. XynSx9

B450 Anakart Önerisi?

Ama İyi Bir Anakart İstersen Işıklı Mışıklı Güzel Bir Anakart. https://www.incehesap.com/gigabyte-b450-aorus-elite-atx-gaming-oyuncu-anakart-fiyati-42240/?gclid=CjwKCAjw7LX0BRBiEiwA__gNw6JC_TRpVV6mtG8kfu6K-ZYLPOY1uyoBM-Z6pdHWa8ArNcYF-MvdEBoCHcsQAvD_BwE
  7. XynSx9

B450 Anakart Önerisi?

Ucuz Ve Kaliteli Olarak...
  8. XynSx9

Türk Net hız problemi

Benim Türk Telekomdu Türknet Değildi Fakat Onlarında Bir Numarası Vardır.
  9. XynSx9

Türk Net hız problemi

Bendede Benzer Bir Sorun Oldu Ben Direk Aradım Hallettiler Seninde Aramanı Öneririm.
  10. XynSx9

Call Of Duty Warzone Modemi Ağırlaştırır mı ?

Benim Altyapım da 9mb Hız Gözüküyor Maks Fakat Benim Paketim 16 mb Ama Speedtest'e Girdiğim Zaman 13 mb alıyorum Kafam Karıştı Benim.
  11. XynSx9

Benim Altyapım da 9mb Hız Gözüküyor Maks Fakat Benim Paketim 16 mb Ama Speedtest'e Girdiğim Zaman 13 mb alıyorum Kafam Karıştı Benim.
  12. XynSx9

Türkcell Superonline Çalışanı İseniz Size Bir Soru Sorabilir Miyim ?
  13. XynSx9

Aerocool Streak kasamın rgb ledleri çalışmıyor

Uyumsuz Parçalardır Büyük İhtimal.
  14. XynSx9

Driverların hepsini kurmak

Zaten O Kadar Fazla Driver Yok Yarım Saat İçinde Bütün Driverları Bulabilirsin.
  15. XynSx9

Aerocool Streak kasamın rgb ledleri çalışmıyor

Kendizin Mi Toplandınız Yoksa Bir Siteden Mi Satın Aldınız ?
  16. XynSx9

Sadece yarış oyunları için toplama PC

Sana Şuanda Sistem Önerebilirim Fakat Onun Yerine Apdullah Abimizin Yaptığı Gibi Firmalarla Anlaşıp Bilgisayar Çıkaran Birinden Almanı Öneririm Daha Ucuz Ve Daya İyi Parçalarla Alırsın. Bütçen 10 K Gayet Güzel Bir Bilgisayar Alırsın Beklemeni Öneririm.
  17. XynSx9

Rush Jrkeen, Yok artık! nasıl olabilir ?

Güzel Kopyalamışlar :D
  18. XynSx9

Uber Sistem Nasıldır?

Sıkıntı Çıkmaz Fakat Ben Sana Bir Sonraki Çıkacak Sistemi Öneririm Şuan UBER'in Fiyatı Arttı Çıktığı Gün Gibi Değil Ama Sen Bilirsin.
  19. XynSx9

ViewSonic XG2401 24" 1ms (2xHDMI+Display) FreeSync/GSync FHD Oyuncu Monitör

FreeSync/GSync Aynı İki Teknolojiye Sahip Olması Fiyatı Arttırıyor Onun Yerine Kendi Kullandığın Ekran Kartı İçin Bir Monitör Alırsanız Daha Ucuz Ve İyi Bir Monitör Alırsınız.
  20. XynSx9

Klavye - mouse önerisi

Önerim https://www.incehesap.com/james-donkey-616-oyuncu-gaming-klavye-fiyati-38831/?gclid=Cj0KCQjwybD0BRDyARIsACyS8mvsP8NO0KzOLs7HLu09PqFvadCggy7xbfR4As_aB2r0IsGAbzypb8kaAoYVEALw_wcB Çok Güzel Bir Klavyedir Tek Eksiği Biraz Küçük Ve Türkçe Harfler Yok Onun Dışında Çok İyi.
Top Bottom