Arama sonuçları: *

1. hihululopa

Yardım MSI GL65 Leopard 10SCXR-032XTR Intel Core i5 10300H, GTX1650" Önerir Misiniz?

ben de öyle düşündüm bu fiyat gerçekten bunun için çok uygun görünüyor ama bunun ne bi inceleme videosu var ne de bi yorumu :D keşke kullanıcılarından bi yorum alabilsem teşekkürler yorumun için
  2. hihululopa

Yardım MSI GL65 Leopard 10SCXR-032XTR Intel Core i5 10300H, GTX1650" Önerir Misiniz?

https://www.hepsiburada.com/msi-gl65-leopard-10scxr-032xtr-intel-core-i5-10300h-8gb-256gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000URXE5?magaza=HepsiburadaMSI GL65 Leopard 10SCXR-032XTR Intel Core i5 10300H 8GB 256GB SSD GTX1650 Freedos 15.6"
  3. hihululopa

Logitech G102 önerisi

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_rampage-meepo-plus-km-4-1-gökkuşağı-aydınlatmalı-usb-oyun-combo-q-oyun-klavyesi-mouse-pad-kulaklık-1197961.html ne düşünüyorsunuz ürünler hakkında
  4. hihululopa

Maksimum 200TL mouse önerisi

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_rampage-meepo-plus-km-4-1-gökkuşağı-aydınlatmalı-usb-oyun-combo-q-oyun-klavyesi-mouse-pad-kulaklık-1197961.html Bunlara ne diyorsunuz? alınır mı ?
  5. hihululopa

Mouse ile ilgili kullanımlarını "artısı-eksisi" yorumlarını buraya yazarsan çok memnun olurum ben de arıyorum fiyat olarak uygun hem de Mac uyumlu bi mouse bilgilendirirsen sevinirim.
  6. hihululopa

https://www.trendyol.com/steelseries/rival-3-rgb-oyuncu-mouse-p-35771305 bütçeni ayarlayıp bi bak internete uygununu bulursun
  7. hihululopa

Logitech G102 önerisi

Kronik sorunları var mı ? Bilginiz var mı bu konuda (G300 sol click çift tıklama gibi...)
  8. hihululopa

Öneri Apple MacBook için uyumlu Gaming Mouse veya önereceğiniz Mouselar ?

MacBook Air kullanıyorum! Trackpad gerçekten etkileyici derecede kullanımı kolaylaştırıyor fakat bana mouse lazım Lol-Cs:GO gibi oyunlarda kullanmak veya Sunum hazırlamamda kullanımı kolaytıracak Mouse önerileri olan var mı ? Ama önemli olan nokta MacBook ile uyumlu modeller gerekiyor. "G300 Sol...
  9. hihululopa

50cc motorsikşet önerisi

Mondial Revival 50cc sıfır fiyatları çok arttı ama 2.el bulabilirsin sıfır ayarında 1 yıldır kullanıyorum memnunum motoru kıbrısa getirdim 700km devirdim.
  10. hihululopa

Ram fps yi etkiler mi

Yüksek bir monitör aldıysan sistemde kullandığın ekran kartının sağladığı değer de düşer :D
  11. hihululopa

Acer laptop batarya problemi

cihaz power girişini algılıyor şarja bağlı şekilde açık kalıyor pc ama şarj gerçekleşmiyor. Bu konu ile pek bi bilgim yok maalesef sizi yanlış bilgilendirmek istemem. Çevrenizdeki voltaj düşük mü? adaptör gerekli output değerini karşılamıyor olabilir bunun için ölçüm yapmak gerekir, belki de...
  12. hihululopa

Elektrik gitmesi bilgisayara zarar verirmi

Eskiden daha büyük zararlara sebep oluyordu bu olaylar şimdi de zararı var tabi ki aniden kesilen elektrik devrelerin zarar görmesine neden oluyor. Aynı şekilde elektriklerin bir anda gelmesi de akımın ani artışı sebebi ile zarar verebilir bu durumda fişten çekmen mantıklı. Sürekli elektrik...
  13. hihululopa

İ3 9100F VS RYZEN 5 1600

Yani nm sayısı daha düşük olan işlemci daha iyidir.Nm değeri nanometre demektir.14nm işlemciler içerisindeki transistörlerin arasındaki uzaklık birimini gösterir, 14nm işlemci; transistörlerin arasındaki mesafenin 14 nanometre olduğunu söyler. İşlemcideki transistörler birbirine ne kadar yakınsa...
  14. hihululopa

SİZCE DOLAR KAÇ TL OLUR BU YAZ

Ülke olarak üretemezsek eğer doları bir daha eskisi gibi düşük seviyelerde göremeyiz.
  15. hihululopa

Acer laptop batarya problemi

Bataryası çıkıyor mu cihazın? Bataryayı cihazdan çıkarttıktan sonra cihazı bataryası olmadan çalıştır. Pc açılınca bataryayı tekrar yerine oturt
  16. hihululopa

Geçecektir :D
  17. hihululopa

İ3 9100F VS RYZEN 5 1600

Ryzen 5 1600 AF kullanıcı yorumlarını dikkate alarak bunu seçmen daha iyi 1587750043 Ryzen 5 1600 = 14NM / Ryzen 5 1600AF = 12NM işlemci üzerindeki kod ae ile bitiyorsa 14nm, af ile bitiyorsa 12nm'dir.
  18. hihululopa

Ben de 7 seviyesine çıkacağını düşünüyorum
  19. hihululopa

Aydınlatmalı klavye tavsiyesi

bütçeni belirledikten sonra kullanıcıların yorumlarını almayı unutma
Top Bottom