Arama sonuçları: *

1. JrBronz3

Yumoş Çamaşır Yumuşatıcısı Extra Konsantre Hanımeli 1440 ml

Nays ile birlikte tane fiyatı 67.4 Lira +10 Adet. https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07PBHQFC7/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1
  2. JrBronz3

Sarı site adam eşofman yollamış

Abi bu nasıl bir dolandırmaya çalışmacılık çözemedim deliricem...
  3. JrBronz3

🔴 MERKEZ BANKASI FAİZ ARTTTIRDI! FELAKET! 🔥

Bence dolar almaya gerek yok direk altın alınmalı zaten dolar bazlı altın.
  4. JrBronz3

İTOPYA DOĞUM GÜNÜ İNDİRİMİ ASUS ROG STRİX GO KULAKLIK

Aynen öyle bende keşke bir tane daha alsaymisim dedim
  5. JrBronz3

İTOPYA DOĞUM GÜNÜ İNDİRİMİ ASUS ROG STRİX GO KULAKLIK

Şu ürünü alırken 50 defa düşünmüştüm, gereksiz alma ne gerek var diye . Şimdi ise iyiki almışım diyorum 😀 ( standdan bahsediyorum )
  6. JrBronz3

Ana Konu Amazon Bahar Fırsatları Başladı!

Önceden indirimler ana konu üzerinden olmazdı . Bizde lazim olani direk ayrı konular üzerinden şıp diye bulurduk böyle samanlıkta iğne aramaktan farksız...
  7. JrBronz3

Hangi interneti önerirsiniz?

TTNet te sorun yaşamadiysan eğer comnete gecebilirsin gayet uygun fiyatları. Ortalama 7 8 aydır kullanıyorum sorunum yok.
  8. JrBronz3

3060ti için 78 derece normal mi

Sana bir şey soyliyim mi tamamiyle kafa ağrısı normal fanlariyla arasında hiç bir fark yok. Pwm olsa ne olacak yüksek değerlere çıktığında kafa kalmıyor sesten . 1000 RPM de çalıştırsan tam hava akışını vermiyor bu sefer tamamiyle gereksiz. 1707522083 Dlx21 in hava akışı sorunlu biraz bence bu...
  9. JrBronz3

3060ti için 78 derece normal mi

Aynısı var bende 73 74 geziyor
  10. JrBronz3

❌İndirim Bitti! Realme 10 8GB + 256GB 8279₺ (Gece Stoklar Yenileniyor)

Bende de red mi 7 var ve hala taş gibi telefon hayret edici şekilde kasma donma vs yok
  11. JrBronz3

Silindi

Kime ihtiyacın var ki bunu sor önce kendine ve hiç birini umursama devam et yoluna illahaki gelen olur sana .
  12. JrBronz3

🔥İndirim 🔥 Thermalright TL-c12c-s Argb Kasa Fanı Siyah Üçlü Paket 603,84 TL🔥

Fanlar pwm ama alakası yok rulman sesi var fanlarda rahatsız olmam dersen al
  13. JrBronz3

🔥İndirim 🔥 Thermalright TL-c12c-s Argb Kasa Fanı Siyah Üçlü Paket 603,84 TL🔥

Fanlar sesli çalışıyor haberiniz olsun benden söylemesi.
  14. JrBronz3

Kendinden nefret etmek

Seri psikoloğa gitmeni tavsiye ederim hatta çıkma ordan yat orada...
  15. JrBronz3

🔥İndirim New Balance UNJ3389-BLU Üniseks Ceket (1.603,56TL)

M bedende indirimde almak isteyen için.
  16. JrBronz3

🔥İndirim New Balance UNJ3389-BLU Üniseks Ceket (1.603,56TL)

İhtiyacım vardı aldım güzele benziyor.
  17. JrBronz3

En Sevdiğiniz İlk 3 Rapçi

1 - Sagopa 2 - Sagopa 3 - Sagopa.
  18. JrBronz3

Darmonshark n3 alınır mı

Skatezlerini sevmemiştim ben hyperx pulsefire hastenin skatezleri daha güzeldi . Macro programı tam olarak güzel çalışmıyor . Sağ üstündeki yükseltide çıkıntı avucumun üst kısmını acıtmıştı. Sıkınca falan ses gelmiyordu okadar da dandik bir malzemeden yapılmadığını düşünüyorum.
Top Bottom