Arama sonuçları: *

1. M

iOS cihaza buds 2 sorun çıkarır mı

Teşekkürler <333
  2. M

Peki bana gecikmesi düşük bir kulaklık önerebilir misiniz aynı fiyat bandında ?
  3. M

iPhone 12 kullanıyorum ve 2500 TL fiyat bandında Samsung Galaxy buds 2 çok hoş geldi fakat oyun oynuyorum ses gecikmesi istemiyorum iPhone cihazıma Buds 2 alsam nasıl sorunlar yaşarım airpodslar aşırı pahalı yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler
  4. M

Kararsız kaldım yardıma ihtiyacım var

13 mu almalıyım?
  5. M

Kararsız kaldım yardıma ihtiyacım var

Beyler android'den ios'a geçeceğim fakat bilgim yok bana 13 önerdiler az araştırdım ve 13 pro ile karşılaştım 120 olması beni etkiledi ama 0 fiyatları çok uçlarda benim elimde 2 seçenek var 13 128 GB 0 13 pro 128 GB yenilenmiş a kalite sizin de tavsiye ve önerilerinize açığım şimdiden...
  6. M

Rtx 4070 ekran kartı için r5 5600 veya 5700x darboğaz yapar mı?

1080 p çözünürlükte oynayacağım Ekran kartı ve işlemci uyumu beni memnun bırakır mı?
  7. M

Ekran kartları arasında ne fark var?

Peki ikisinden birini önerecek olsanız bu hangisi olurdu veya bu fiyatlarda AMD bir ekran kartı da olabilir önerilerinize açığım:)
  8. M

Ekran kartları arasında ne fark var?

Rtx 4060 8 GB ile 4060 ti 16 GB arasinda ne fark var bana ekstra ne sunabilir ve uzun vadeli kullanımda ne tür farklar ortaya çıkar??
  9. M

8000 TL'ye Monitör Önerisi

<33
  10. M

8000 TL'ye Monitör Önerisi

Monitör alicam 5000 ila 8500 TL bütçem var fakat monitör bulamıyorum önerileriniz var mı??
  11. M

Çözüldü✓ Beyler 800-1000 TL klavye önerisi

9 ay 1 sene götürse yeter
Top Bottom