Arama sonuçları: *

1. efurkanhnglu

Öneri Asus TUF K1 Gaming keyboard inceleme

Klavyenin tuşları gayet hoş, basım hissiyatı mekanik klavyeler kadar hafif fakat ses çıkarmıyor. Klavyeyi bir süredir kullanıyorum ve bu sürede yaşadığım çok az sorun var fakat bu sorunlar kullanıma etkisi çok az; Öncelikle klavyenin bilek desteğinin tak-çıkar olması gayet güzel, uzunluğu...
  2. efurkanhnglu

USB Bellek takınca 4 adet bellek görünüyor

Usb belleği bilgisayarıma takınca 4 adet depolama sürücüsü ekstra geliyor bu sorunu nasıl çözebilirim ?
  3. efurkanhnglu

Minecraft Çıkış Kodu 0 hatası

Arkadaşlar ağustos ayından beri win 11 kullanıyorum. Fakat yaklaşık 2-3 gün önce minecraft da "çökme kodu 0" başlıklı hatayı almaya başladım, bu sadece 1.17 ve üstü sürümlerde oluyor. 1.17 Altı her sürüm açılıyor, bu sorun yüzünden Dün windows 10 a formatladım bilgisayarı fakat sadece 1 gün...
  4. efurkanhnglu

Cat 6 kablo 5 GHz nasıl yapabilirim

peki kabloyu wan kısmına taksam sorun olur mu
  5. efurkanhnglu

bilmiyorum olabilir fakat ethernet simgesinde 2.4GHz ye bağlı olduğum yazıyor
  6. efurkanhnglu

modemimde dualband özelliği var arkadaşım cat 6 kablodan 5ghz aldığını söylediği için cat 6 kablo aldım fakat ethernet simgesine tıkladığımda, ağ ve internet ayarlarına girdiğimde 2.4GHz kullandığı yazıyor ve haliyle ping çıkıyor bunu nasıl 5GHz ye çekebiliriz
  7. efurkanhnglu

CS:GO 1280x960 Hatası

AMD Radeon Settings den özel çözünürlük oluşturup oyuna girdim 1280x960 yaptığımda monitörüm " The current import timing " hatası veriyor acil yardım lazım
  8. efurkanhnglu

Dirt Rally Online mı

arkadaşlarımla girebilir miyim ?
  9. efurkanhnglu

Dirt Rally Online mı

Dirt rally oyununu alırsam arkadaşlarımla girebilir miyim ? Dirt rally de serbest sürüş var mı ?
  10. efurkanhnglu

aliexpress kes onu ödeme

Sorry we currently cannot process your order diyor kart değiştirdim 3-4 tane farklı farklı hepsinde hata alıyorum çözümü nedir ?
  11. efurkanhnglu

Red switch mekanik klavye tavsiye

normal ogre daha iyi gibi herhangi bir sorunda garantiye gönderebilirim donanım arşivinin uzun kullanım videosunda bir sorun olmamış gibi masada yerim var bilek desteği gerek
  12. efurkanhnglu

teşekkürler şimdi warlock compactı inceliyorum ve farkettim ki çok güzel onu düşünebilirim
  13. efurkanhnglu

peki https://www.trendyol.com/gamenote/kb435l-kablolu-mekanik-gaming-klavye-arkadan-aydinlatmali-rgb-p-71629893?boutiqueId=558774&merchantId=109465 bu nasıl 1616276036 veya...
  14. efurkanhnglu

neyi olduğunu söyleyebilirmisin
  15. efurkanhnglu

tr de yaşıyoruz knk 1616274820 https://www.trendyol.com/gamepower/ogre-rainbow-kirmizi-switch-mekanik-oyuncu-klavyesi-p-36884115?boutiqueId=558774&merchantId=107755 aga bunu buldum
  16. efurkanhnglu

gamepower warlock compact pahalıymış trendyolda 210tl
  17. efurkanhnglu

Arkadaşlar 21 Mart (bugün) doğum günüm ailem eğer hatırlarsa bir hediye istemeyi düşünüyorum max 300 TL ye önerebileceğiniz red switch bir mekanik klavye var mıdır ?
  18. efurkanhnglu

Bilgisayar çalışıyor görüntü gelmiyor

.hort . . . .
  19. efurkanhnglu

Bilgisayar çalışıyor görüntü gelmiyor

arkadaşlar bilgisayarı açıp kullanmadığımda 5-10dk sonra (bazen hiç olmuyor) kasa çalışıyor klavyenin sadece numlock ışığı yanıyor ama çalışmıyor işlemci fanı dönüyor ama görüntü gidiyor sistemi kasanın üstünden kapatmaya çalışıyorum fakat kasanın üstündeki tuşlar da çalışmıyor. ilk aldığım...
Top Bottom