Arama sonuçları: *

• Users: unco
  • Order by date
  1. unco

Çözüldü✓ Huawei Matepad Air Mi Yoksa Hangi Tablet

Cevabınız için teşekkürler öncelikle, matepad serisini almamda ki çekimserlik yersiz gibi gözüküyor tavsiyenize baktığımda sağolun.
  2. unco

Siz olsanız s7 fe mi tercih ederdiniz yoksa başka bir model öneriniz var mı
  3. unco

Huawei matepad air bayağı ilgimi çekiyor ama; -Not almak ve ders çalışmak için nasıl kalemin şarjı ne kadar sürede bitiyor? -Google manyağı değilim ama play storedaki diğer uygulamalar app galeyde mevcut mu -Kalemi düşüren varsa bozuldu mu hemen? Bunlar kafamı kurcalıyor , önerilerinizi de...
  4. unco

Game Garaj Deluxe 5T12 Sistemin Kasası Nasıl Sizce

Şu ana kadar hep laptop kullandığım için masaüstü piyasasını pek bilmiyorum, öneriniz varsa okumaktan mutluluk duyarım.
  5. unco

Game Garaj Deluxe 5T12 Sistemin Kasası Nasıl Sizce

Game garajda bir sistem beğendim ama kasa ve kasayla gelen psu beni süpheye düşürdü. Psu ve kasadan anlayan arkadaşlar düşüncelerinizi bekliyorum...
  6. unco

Çözüldü✓ Laptop Anakart Değişimi Hp

Hocam ben iade istemiştim direkt , şu an Arena Bilgisayarda laptopum. Sizin cihazınız 6 ayı geçtiği için DOA hakkını kaybetmiş oluyor ama değişim hakkınız doğduysa stokta yok diyerek sizi bekletemezler hakkınızı mutlaka arayın karlı çıkan siz olursunuz.
  7. unco

Toplamayı düşündüğüm sistem nasıl?

linke tıklayınca hata veriyor
  8. unco

sistem alcaksam mağazalardan alırım ben tavsiye istedim ürün değil
  9. unco

verin hocam
  10. unco

Bütçem monitor ve klavye dahil 30 bin TL yardımcı olursanız sevinirim pek hakim değilim piyasaya sadece alacağım klavye kesin belli logitech signature k650
  11. unco

23 bin TL fiyatı
  12. unco

teşekkür ederim, h610un 3200 mhz olması tercih etmeme sebebim oldu malesef, şu haliyle sistem nasıl sizce
  13. unco

İyi günler, kendime sistem toplamaya karar verdim ve şöyle bir sistem oluşturdum, tavsiyelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum. i5 12400f Msi Pro B660m-E anakart Msi geforce Oc ventus 2x rtx 3060 12 gb G skill 2x16 ram ddr4 3600 mhz m2 ssd Kasa: Coolermaster Masterbox MB511 650W 80 plus bronz argb
  14. unco

talep ettim unarın sorun çıkarmadan gönderirler sıfır cihazı
  15. unco

İyi günler, yaklaşık 3.5 aylık hp victus laptopumu garantiye mavi ekran sebebiyle gönderdim. Beklenen parçalar kısmında anakartı görünce aradım ve anakart değişimi yerine aynı model sıfır bir cihaz talep ettim. Bilgisi olan arkadaşlar nasıl bir yol izlemem gerektiğini anlatabilir mi bu konuda ve...
  16. unco

Windows 11 mavi ekran

Windows 11 laptopumda mavi ekran hatası alıp duruyorum sebebini de anlayamadım. Minidump dosyalarımı ekliyorum. Yardım eden herkese teşekkür ederim. https://drive.google.com/drive/folders/17FmG8G4UwGQkQ752-4XCVO1mqp7jhrfq?usp=share_link
  17. unco

Hp Fabrikasyon Termal Macunu

teşekkürler hocam öneriniz ve tavisyeniz için sizin önereceğiniz bir macun var mı hocam?
  18. unco

Hp Fabrikasyon Termal Macunu

İyi günler dilerim öncelikle, Hp Victus laptopumun 4 aylık fabrikasyon termal macununu değiştirirsem ısı düşüşü yaşar mıyım yoksa beklemeli miyim? Aldığım ısı değerleri cpu:95 civarları(yük altında) normal bir sıcaklık aslında ama eğer daha aşağıya düşürme imkanım varsa termal macunumu...
  19. unco

Sporda nasıl takviye almalıyım

Spordan yarım saat önce bir fincan kahve içmen yeterli olacaktır(normal kahveler yüksek kafeinliler değil).L carnitin kullanmak yerine çok yoğun bir antrenman ve sonrasında 20-30dklık yüksek nabızlı bir kardiyo yetecektir. Antrenan sırasında nabızını hep belli bir seviyede ve yüksekte tutarsan...
  20. unco

Çözüldü✓ Değişken işlemci sıcaklığı

Teşekkür ederim.
Top Bottom