Arama sonuçları: *

1. Egemengnz2121

Yardım ANAKART IŞIK KAPATMA

BİOS YÜKLEYEMİYORUM IŞIKLARI KAPATMAK İSTİYORUM YARDIM??
  2. Egemengnz2121

Öneri 800tl ye kadar red switch klavye öneri

Önerilere açığım gamepower rampage vs markalar istemiyorum
  3. Egemengnz2121

Yardım Cooler Master CK352 Alınır Mı???

4. Egemengnz2121

Yardım Redragon K552 vs Gamebooster G918

Hangisi daha iyi arada kaldım fiyat olarak ayni
  5. Egemengnz2121

Öneri Max 600tl ye red switch klavye öneri

Gamepower ogre tek seçenek gibi duruyor :D ama yorumları dalgalı yani şans işi gibi kimisi 1 yılda hiçbir şeyi olmamış kimisine 2 gün sonra bozulmuş Tercih ettiğim özellikler RGB,red switch,num lock tuşlu önerilere açığım
  6. Egemengnz2121

Öneri 5000tl Bütçeli Telefon Öneri

Yurtdışı da olabilir(yurtdışı iphone aldigim zaman pasaporta işlemek zorunda miyim)aklımda redmi note 10 pro ile iphone xr modelleri var xr a daha sıcak bakıyorum önerilere görüşlere açığım max+max 5000tl bütçe
  7. Egemengnz2121

2 Aylik Gamepass i ne kadara satabilirim

Ne kadara satabilirim kullanmiyorum hediye geldi kod olarak (ilgilenen varsa yazabilir)
  8. Egemengnz2121

Yardım Vshop Kullanılır mı?Güvenli mi

Soru yukarıda Valo Her gün giremeyebiliyorum mobil olsa daha rahat olur guvenli mi bu uygulama
  9. Egemengnz2121

Instagram İnstagram Türkçe kullanılamıyor hatası

Dil Türkçe gözüküyor ama hatayi veriyor İng . Oluyor çözüm bilen varmi
  10. Egemengnz2121

Öneri Hawk Fab V4 VS Xdrive Toryum

Bu iki model aklımda var hangisi daha mantikli
  11. Egemengnz2121

Öneri Oyuncu Koltuğu Öneri

3000tl bütçe var daha çok indirimde olan bilindik marka arıyorum aklımda xdrive toryum kumaş model var önerilere açığım kumaş istiyorum
  12. Egemengnz2121

Şifreli pc nin şifre öğrenme

soru yukarıda win 10 pro için şifreli bi pc nin şifresini öğrenmek istiyorum şifreyi KIRMAK DEĞİL
  13. Egemengnz2121

Çözüldü✓ Mouseu kontrol edemiyorum

Masaustu pc deki mouse ü laptopa taktım ama laptop ta hareket ettiremiyorum mouse ü YARDIM
  14. Egemengnz2121

Yardım VALORANT 0.1KB HATASI

Lütfen yardım edin 4 defadır %60 civarına gelince 0.1kb takılıyor sildim yükledim yönetici olarak başlattım durdurup başlattım HİCBİRSEY OLMADI LÜTFEN YARDIM
  15. Egemengnz2121

Valorant Oyuna girmeden mağazaya bakmak

Vshop duydum ama guvenemedim.riot ilé anlaşması var olan bi uygulama var mı bildiğiniz
  16. Egemengnz2121

Anime Önerir Misiniz?

Death Note Demon slayer One punch man My her academia Attack on titan Bunlari izledim onerilere açığım bulamadım bi türlü :D
  17. Egemengnz2121

Yardım Ses sistemim pc ye bağlı ama ses yok

Lg Music Flow Hs7 Ses sistemimi PC ye bağladım(Bluetooth Ses sistemi)Bağlı olarak gözüküyor hatta ses sisteminin üzerinde cihaz adı bile gözüküyor ama ses gelmiyor nasıl cozebilirim
  18. Egemengnz2121

Çözüldü✓ -ACİL-ANAKART HATASI

Bu ışık yanıyor ve od yazıyor sorun nedir
  19. Egemengnz2121

Windows Güncelleştirme Hatası

Merhaba öncelikle Windows 10 Pro kullanıyorum. pc de 2 gündür devam eden bi sorun var Windows ile alakali mesela sabah kalkıyorum pc yi açıyorum dp gözüküyor. yükleniyor Windows çubuğu dönüyor sonra siyah ekran veriyor kapatıyorum tekrar açıyorum bazen oluyor.Pc kapattigimda da sadece...
  20. Egemengnz2121

-YARDIM-Pc ye ekran gelmiyor!!!

Açıyorum pc yi dp görüyor windows un o yuklenme yeri geliyor 30sn sonrası yok siyah ekran neden kaynaklaniyor
Top Bottom