Arama sonuçları: *

• Users: Ay01
  • Order by date
  1. A

YENİ F/P KRALI SİSTEMİMİZİN FİYAT ve ÖZELLİK TAHMİNİ 🔥 ÖDÜLLÜ 🎁

10.000 TL Amd Ryzen 5600 islemci B450 anakart 16 GB Ram 10.000 tl 12100F işlemci B610 anakart 16 GB ram Rtx 3060 512 GB M2 ssd 650Watt psu Corsair kasa
  2. A

10 Bin İle 15 Bin Arası Güçlü Sistem Tavsiyeleri

Zaten 3900x 4500 tl 2080 ekran kartı en az 6000 tl diyeceğim şu ki 3 parca alsan 15 bin yapar 1590443121 10 bin ile 15 bin arası istiyorsan 3900 x yerine 2700x olsun rtx 2080 yerine 2070 al anakart olarak asusun tuf serisi x470 al
  3. A

Toplama pc almak istiyorum tavsiye eder misiniz

Teşekkür ederim kardeşim
  4. A

ALLAH aşkına bi yardım (ekran kartı önerisi)

Biraz daha araştırırsan Rx460 bulabilirsin 500 tl ye 1587880362 Birde aliExpres den dene 1050ti 4gb bile bulabilirsin
  5. A

Yardım ŞU PSU BAKARMISINIZ Alınır mı?

Acikcasi fps diye biliyorum 1587879255 Bunu almanı tavsiye ederim dünyanın eniyi markası
  6. A

En azından dan bilindik bir marka yüksek bütçeli bir PSU istiyorsan Asus rog strix dene 650watt 80+
  7. A

İsmini ilk defa duydum bence gamepower denesen daha iyi yada ppwerboost
  8. A

Pc topluyorum Bi kaç şey kaldı sizce hangisi

Dostum Rx470 yerine RX 580 i kullanmanı tavsiye ederim Ryzen 3600 gayet güzel bir işlemci 3600 ü kullan
  9. A

Toplama pc almak istiyorum tavsiye eder misiniz

Arkadaşlar 5000 tl civarı pc almak istiyorum
  10. A

Öneri 1 Tane Dizi/Film Öneriniz Olsa O Hangisi Olurdu ?

Yesil yol filmini izleyebilirsiniz güzel bir film
  11. A

Ekran kartı bios sürümü nasıl güncellenir?

Biraz uzun ama yardimci AMD için; Öncelikle aşağıdaki sitede ekran kartı modelimizi buluyoruz. TechPowerUp Extensive repository of graphics card BIOS image files. Our database covers submissions categorized by GPU vendor, type, and board partner variant. www.techpowerup.com Modeli bulduktan...
  12. A

ekran kartı karşılaştırması

Sapphire almani öneririm
  13. A

8 Nvidia sitesine gir girdikten sonra ekran kartinin serisini seç Windows un neyse 64 yada 32 bit diye ayarla dosyayı indir bilgisayarımda denetim masasına gir ordan aygıtlar bölümüne gir sonra ekran kartının üzerine tıkla görüntü bagdastirici olarak biliyorum ona tıkla ve güncelle butonuna...
  14. A

Geri dönme çok acill

Microsoft sitesine giriyorsun indir butonuna tıkla ama sağ tıklayıp iso dosyası olarak indir 8 gb usb yeterli zaten usb ye yükle boot menüsünden format at
  15. A

Sıfır sistem kurcam

Bence amd ryzen 1600 anakart Gigabyte b450 sh2 ekran kartı rx570 4 gb 8gb ram kasayı kendin seçersin
  16. A

NVİDİA SÜRÜCÜ YÜKLENMİYOR

Bence Windows u güncelleme yi dene belki olur yada en son sürümü indirme bi alt sürümü indir sonra en son sürümü denerim tekrardan
  17. A

Kendi sitesine girdikten site den ekran Kartının serisini seç ve indir sonra bilgisayarım dan girip masa denetimine gir ordan ekran kartini seç indirdiğiniz dosyaya tıklaekran kartı otomatikman kendisi güncelleyecektir
  18. A

Hangisi Seçmeliyim?

Katiliyorum sana
  19. A

Hangisi Daha Peformanslı

1. Sistem ekran kartı açısından daha performanslı
Top Bottom