Arama sonuçları: *

1. C

Xiaomi Note 10 Pro sürekli açılıp kapanma sorunu!

Yardımcı olursanız sevinirim... Telefonumda hiçbir sıkıntı yaşamadım bu zamana kadar. 5 gün önce telefon kendi kendine kapanıp açılmaya başlamıştı. Mi logosu geliyor 5sn sonra kapanıyor tekrar logo geliyor bu şekilde devam ediyordu. 5dk sonra açıldı. Bugün tekrar oldu ve 20dk bekledim. Ne yapmam...
  2. C

Acer i5 11400h 3060 15.6 inç vs r7 5800h 3060 17.3 inç

https://www.vatanbilgisayar.com/acer-nitro-5-5-nesil-ryzen-7-5800h-16gb-512gb-ssd-17-3inc-rtx3060-6gb-freedos.html gece indirimiyle vatandaki acer 22k oluyor https://www.amazon.com.tr/dp/B09Z6CMLQT/ref=cm_sw_r_apan_i_dl_8WKGSTDDCBX08DA7156H 21k Hangisi sizce? İntel i5 114005 vs ryzen 7 5800h...
  3. C

Film sitelerinden film izlerken Pencere içinde pencere özelliği nasıl yapılır?

merhaba arkadaşlar. Chrome eklentisi olan picture in picture sadece youtube daki videolar için geçerli kılıyor bu durumu. Bunun gibi pencere içinde pencere özelliğini herhangi bir sitedeyken nasıl kullanabiliriz
  4. C

Acer Nitro 5 Laptop Pildeyken Max Pil performansı Nasıl Alırım?

pil performansını arttırmak için başka ne yapılabilir peki
  5. C

Acer Nitro 5 Laptop Pildeyken Max Pil performansı Nasıl Alırım?

Merhaba. Bendeki model; Acer Nitro 5 AN515-58-55rh i5 12500h 3060 modeli. Bilgisayarın çoğu performansından memnunum fakat pil süresi cidden az. Tasarruf modunu açtığımda bile 3.5 saat gibi bir süre anca gitti diyebilirim. Çoğunlukla şarjda kullanacağım laptopu fakat üniversitede bazen...
  6. C

İntel driver and support Windows DHC sürücüsü nedir?

Bu 3 güncellemeyi yapmaya gerek var mı? Windows DHC sürücüleri nedir aciklamasinda OEM silinebilir yazmislar ne oluyor tam olarak bu?
  7. C

Acer Nitro 5 AN515-58-55RH 3DMark time spy test sonucu

Merhaba. Elimdeki Acer Nitro 5 cihazın bilgisi; i5 12500h RTX 3060 16 GB DDR4 16x1 RAM MUX Switch var Nitro Sense de ayar performans modunda ve MUX Switch açıkken testi yaptım. Test sonuçları ekte yer alıyor. Bu sonuçları nasıl yorumlıyabilirim? Başka herhangi bir test yapmama gerek var mı...
  8. C

Acer nitro 5 an515-58-55rh Valorant incelemesi

dengelideydi (varsayılar) performans modu biraz fazla ses çıkartıyor.
  9. C

Boot priority order kısmında UEFI Shell kısmı YOK

Merhaba ben Windows 11 kurulumunda PC kruulum USB'sini gormesi icin boot order siralamasinda USB'yi öne aldım. Ondan sonra, disk bölümüne geldiğimde 1 bölum kalacak şekilde hepsini sildim o yerlerden birisindede UEFI Shell sürücü bölümü yer alıyordu 1GB'lık. Ben onu da fark etmeden sildim çünkü...
  10. C

Win 11 kurulumunda uefi shell i silmek sorun olur mu?

Yazilimla ugrasiyorum, tam olarak ne yapmami engelliyor
  11. C

Anladim bende gpu kullanimi dusuk olmasi anormal bir durum degil herhalde yani Nitro sense uygulamasinda ayar kisminda ayrık gpu kullanimini acarsan mux switch acilmis okuyor
  12. C

Win 11 kurulumunda uefi shell i silmek sorun olur mu?

Merhaba 3 gün önce bilgisayarıma Windows 11 kurulumu yapmıştım 10'a yakın vifeo izleyince hepsi birbirine karışmıştı. Boot menusunden boot order yerinde benim USB'yi UEFI Shell'in önüne aldim. Kurulum devam ederken bir Windows 11 kurulumunda ana disk haric hepsini silin deyince bende silmiştim...
  13. C

Nitro 5 AN515-58-55RH BIOS güncellemesinde "ESP disk space not enough" hatası

Acer Nitro 5 AN515-58-55RH modeline sahibim. BIOS'umu 1.10 sürümüne yükseltmeye çalıştığımda başlıktaki hatayı aldım. Technopat'ın videosunu izledim ama çok açıklayıcı değildi. Technopat'ın videosundaki çözüm anlatımı şu şekilde: Komut İstemi'ni yönetici olarak açın EFI bölümünü monte etmek için...
  14. C

Çözüldü✓ BIOS güncellemesinde 'ESP disk space not enough' hatası

Hocma 1. Madde tamam dediğim komut sistemini yönetici olusturarak calistimak. Onun hemen aktindaki yeri anlamadim aslinda. Komut istemini açtıktan sonra ne yazmam gerekiyor
  15. C

Çözüldü✓ İ5 12500h & i7 12700h fiyat farkına değer mi?

Tamamda i5 12500h 3060 140w lık acer notronun max q oldugu varsayimina nasil geldin. Max q temnolojisi var yazisi max q oldugunu gostermiyor
  16. C

Çözüldü✓ İ5 12500h & i7 12700h fiyat farkına değer mi?

Hangisi max q? Max q teknolojisi butun pc lerde var ondan bahsediyorsan onun haricinde max q ve max p ayrimi kalkti diye biliyorum
  17. C

Hocam oyundayken degil normal chrome dan gezerken 2.5 saat anca gitti oyunda cok daha az giderdi herhalde
  18. C

pc nin altını biraz yüksek tutuyorum masadayken ucuna kitap falan koyuyorum ızgaraya denk gelmiycek şekilde.
  19. C

Test yapmadım çokta anlamam. Isınması, ekranı bana gayet yeterli geldi. Tek sıkıntısı pil ömrü kısa. Rgb full deyken ekran parlaklığı sonda mux switch kapalıyken 2.5 saat anca gitti. şuan pil tasarrufunda deniyorum. Başka bir sıkıntısını görmedim.
  20. C

Merhaba, ürünüm; Acer Nitro 5 i5 12500h işlemci RTX 3060 ekran kartı 16 GB DDR4 tek kanal RAM. Bilgisayar dün elime geldi bugün Valorant'ta düşük grafiklerde denemek istedim. MUX Switch kapalıyken ortalama 100-150 arası FPS alıyordum. CPU sıcaklık derecesi 70-75 arasındaydı. CPU kullanımı yüzde...
Top Bottom