Arama sonuçları: *

1. A

bilgisayar açılmadan siyah ekran sorunu

başka bir monitör taktım aynısı oldu
  2. A

bilgisayar açılmadan siyah ekran sorunu

pcyi aç kapa yaptım bi anda böyle oldu hdmi kablosu değiştim siyah ekranda kaldı sorun nedir 1709505370 ekran kartı değiştim olmadı ram değiştim olmadı bios pilini değiştim olmadı
  3. A

Twitch kaç bitrate verebilirim

r5 5600x 3060 12gb 16gb ram sistem bu internette bu twitchden kaç bitrate verebilirim
  4. A

r5 5600x ısınma sorunu

Dün yeni ssitem topladım Ekran kartım boşta 40 derece falan oyunda 60 max İşlemci r5 5600x boşta 70leri görüyor sıkıntı nedir
  5. A

İlk Defa PC montajladım PC çalışmıyor

bunlae boşta kaldı
  6. A

kanka bu boşta bunu neyle bağlayacam
  7. A

bu attığın 2 yerdede kablo yok benim 1662396226 sıkıntı bende bütün kabloları taktım dönmüyo fanlar
  8. A

valla bende anlamadım ki sadece cpu fanı dönüyodu
  9. A

1662395933 sadece powerı takmıştım cpu fanı dönüyodu
  10. A

1662395784 hocam çalıştı ama sadece cpu fanı dönüyo diğerlini de takmam lazım herhalde
  11. A

benim kasada bide led diye kablo var o boşta kaldı ondan olabilir mi bise power sw reset sw galan kabloların yeri fark ediyor mu
  12. A

power sw mi
  13. A

video atılmıyor
  14. A

1662394035 psu switchi açık anakartta 4 slot var ve anakarttan kırmızı ışık yanıyor
  15. A

Merhabalar öncelikle yeni bir sistem topladım video izleyerek montajını yaptım tam her şey çok güzel giderken power tuşuna bastım ve pcnin ne fanı ne klavye ışıkları vs güç gelmedi sıkıntısı nedir yeni ssd gelene kadar eskisini takmıştım sıkıntı ondan mıdır acaba 1662393351 eklemeyi unuttum...
Top Bottom