Arama sonuçları: *

1. muhammednuh

Xbox'ta oturum açmaya çalışırken siyah ekran veriyor

Xbox'ta oturum açmaya çalışırken siyah ekran veriyor ve öyle kalıyor.
  2. muhammednuh

Ziyoulang T60 Klavye Özel karakterler nasıl koyulur?

Merhabalar ben geçenlerde t60 klavye aldım ve şuanda birçok sıkıntı çekiyorum öncelikle özel karakterlerini kısayolunu bulamıyorum. mesela " < " bu işareti nasıl koyucağımı bilmiyorum esc tuşunun altında var bu işaret ama onunla beraber 4 işaret daha var 2 tanesini koyabiliyorum fakat diğer...
  3. muhammednuh

700 TL kulaklık öneri

Mehabalar. Benim 700 TL bütçem varr ve bir oyuncu kulaklığı arıyorum. En F/P ürün hangisidir acaba?
  4. muhammednuh

10000 TL Laptop Öneri

Merhabalar ben kendim için bir laptop arıyorum ve maximum bütçem 10000 TL, oynuycağım oyunlar bunlar: ( PUBG, Gta V, Far Cry 3,4, Minecraft ( düşükde olsa shader ), Valorant ) Çok yüksek fps vermesine gerek yok fakat 30 un altına düşmesin ve ayrıca illa 1080p olmasınada gerek yok 720 p dede açsa...
  5. muhammednuh

IGPU nasıl kapatılır?

Merhaba ben az önce RDR2'ye girmeye çalıştım fakat bir sorunla karşılaştım ve sorunu internette araştırdığımda ise IGPU'nun kullanıldığını öğrendim. Birçok yol denededim fakat kapatamadım. Anakartım Gigabyte marka, yardımcı olursanız sevinirim.
  6. muhammednuh

Asus vg249q1a vs msi 2412

Merhabalar ben bu iki monitör arasında kaldım. Genellikle msi 2412 tercih edilmiş fakat bana adusun tasarımı ve dahili haparlörü olması bır artı olarak geliyor. Bir dige merak ettigim sey ise bu iki monitor arasında çok fark varmı?
  7. muhammednuh

Bu Monitörlerden en iyisi hangisidir?

Merhabalar bu aşağıdaki monitörler fiyatta göz önünde bulundurularak en iyisi hangisidir? https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-asus-tuf-gaming-vg249q1a-23-8-1ms-full-hd-freesync-oyuncu-u-fiyati,1135070233.html...
  8. muhammednuh

8000 TL laptop öneri

Merhabalar arkadaşım için laptop bakıyorum tam 8000 TL bütçesi var, yazılım yapıcak fakat arada oyunda oynuycak bu fiyata en f/p laptop hangisiyse önerirseniz harkia olur
  9. muhammednuh

Asus TUF Gaming VG249Q1A vs Acer VG240YS

Merhabalar aşağıda linklerini bıraktığım monitörlerin hangisi daha iydir? https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-acer-vg240ys-23-8-1ms-full-hd-ips-fiyati,813651518.html https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-asus-tuf-gaming-vg249q1a-23-8-1ms-full-hd-freesync-oyuncu-u-fiyati,1135070233.html
  10. muhammednuh

Monitörümü nerde satabilirim?

Merhabalar benim elimde hp 22es 60hz ıps panel bir monitör var fakat nerde ve ne kadara satabiliceğimi bilmiyorum, 1500 TL ye almıştım 1200 TL ye sahibindene ilan koydum fakat 1 haftadır yazan yok, nasıl satabilirim?
  11. muhammednuh

4000 TL Monitör Öneri

Merhabalar benim 4000 l bütçem var ve bu fiyata minimum 144 hz ve ıps panel bir monitör arıyorum. Asus VP249QGR dışında bir monitör çünkü bu monitörün ayağlığı aşırı kötü duruyor
  12. muhammednuh

9000 TL Monitör dahil sistem öneri

Merhabalar abim için sistem arıyorum 9000 TL bütçem var ve bu fiyata monitör dahil bir sistem arıyorum, monitör 2.el olabilir onun dışında 0 arıyorum, olabilicek en düşük sistem olabilir, oynuycağım oyunlar: gta v, valorant, minecraft
  13. muhammednuh

4000 TL Monitör öneri?

Merhaba benim 4000 TL bütçem var maximum 4200 yapabilirim ve bu fıyat aralığında bir monitör arıyorum. IPS panel ve minimum 144 Hz olursa çok iyi olur
  14. muhammednuh

HP 22es monitör kaç TL'ye satılır?

Merhaba ben yeni bir monitör alacağım ve bu monitörümü satmak istiyorum fakat kaç TL'ye satabileceğimi bilmiyorum. 6 ay önce bir mahalle bilgisayarcısından 2.el olarak 1500 TL'ye almıştım. Monitörün modeli HP 22es bu monitörü nerede ve ne kadara satabilirim?
  15. muhammednuh

Batman Arkham Knight'da gamepad çalışmıyor

Merhaba ben bugün Batman A.K. İndirdim Türkçe yama vs. kurdum. DualShock 4'ümü DS4 Windows uygulmasına bağlıyıp sürücüleri falan indirdim. Ve oyuna girdim fakat ana menüde X basın yazmasına rağmen ve basmama rağmen açılmıyordu. Ve hiçbir tuş çalışmıyordu sadece klavye çalışıyordu fakat...
  16. muhammednuh

344 LGS puanına lise önerisi

Merhaba, ben LGS'den 344 puan aldım. Ve OBP puanım ise 83.2451 civarı. Bu puanlara bir lise önerebilir misiniz? İstanbul şişli'de oturuyorum, yerel veya merkezi fark etmez. Bir de son olarak bu puana maçka mesleki ve tekniki Anadolu Lisesi'ne girebilir miyim?
  17. muhammednuh

Sistemimi nasıl geliştirebilirim?

Merhabalar benim şuanki sistemim imza kısmımda yazan sistem. bugün internestte dolaşırken modart'ın rx6650xt li sistemine denk geldim ve fiyatı sadece 11.000 TL idi benimde aklıma direkt elimdeki pcyi satıp ondan almak geldi. sahibindenden falan baktığım kadarıyla benim sistem ve benzeri...
  18. muhammednuh

DS4 Rainbow yapınca flash atıyor

Merhaba ben DS4'ümü uygulama üzerinden Rainbow moda alıyorum fakat bir yandan Rainbow yanarkan her 1,2 saniyede bir farklı bir renkte flash atıyor.
  19. muhammednuh

CMD Silindi! Windows11

Merhabalar ben geçen gün yorgun birşekilde eve gelmiştim ve pcnin şifresini değiştirmiştim sonrada yatmıştım sabah uyandığımda şifreyi unutmuştum bende youtubeden videolar izledim. izlediğim videoda onarım ekranına gelip parola girme ekranındaki erişilebilirlik ayarına cmd yi atamıştı. fakat...
  20. muhammednuh

ASUS TUF Gaming VG247Q1A vs LG UltraGear 24GN60R-B

Merhaba ben genelikle hikayelei oyunlar oynayanbirisiyim ve aşağıdaki iki monitörün arasında kaldım. IPS panel VA panelden daha iyi biliyorum ama arasındaki fark ne kadar onu bilmiyorum işte yani çok büyük fark var mı yoksa sedece biraz daha canlı rankler mi sunuyor? Ve ayrıca ASUS monitörde çok...
Top Bottom