Arama sonuçları: *

1. E

Bilgisayar kapanınca renk ayarları bozuluyor.

Sorunu çözdüm ÇÖZÜM : Sorunu çözdüm tamamen son çıkan driver ile ilgiliymiş DDU ile ekran kartı driverini sildikten sonra 2 önceki yani bozulmadan önceki driveri yükledim ve sorun çözüldü.
  2. E

Bilgisayar kapanınca renk ayarları bozuluyor.

bende de aynı problem var driver ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum
  3. E

Renk Ayarlarımda Sorun ve FPS dropları

Merhaba arkadaşlar bende ASUS TUF A15 laptop var fakat monitöre bağlı sadece 2. ekran olarak kullanıyorum. Geçen günlerde bir şey oldu ve bilgisayarı açtığımda NVIDIA ayarlarından yaptığım renk ayarları sıfırlanıyor her açtığımda ayarları tekrar yapmam gerekiyor. Bir diğer sorun ise bu renk...
  4. E

Windows'u büyük olan SSD'ye mi boş olan SSD'ye mi kurmalıyım?

photoshop gibi uygulamaları da mı 512gb olana kurmamı önerirsiniz sadece oyunlar 1tb olanda kalsın yani
  5. E

Windows'u büyük olan SSD'ye mi boş olan SSD'ye mi kurmalıyım?

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak yeni bir SSD aldım 1TB'lık fakat bilgisayarımı formatladıgımda hangi SSD'ye Windows kurmam gerektiğini bilmiyorum. 1TB'lık SSD'ye Windows kurup diğer uygulamalarla birlikte bu SSD'yi kullanmak mı yoksa. 512 GB'lık SSD'ye Windows kurup diğer uygulamaları...
  6. E

Yardım laptop ikisi arasında kaldım

fakat işlemci farkları var ve ddr5 biri diğeri ddr4
  7. E

Yardım laptop ikisi arasında kaldım

tuf nitro arkadaşlar yardımınız gerekiyor hangisini tercih etmeliyim.
  8. E

Öneri 16-18k laptop benim ve bilmeyenler için öneri

bir kaç foruma baktım victusu da çok övmüşler çok kararsız kaldım
  9. E

hangisini önerirsiniz aklımda asus tuf vardı ama fiyatı çok arttı dün 17k bugun 18k
  10. E

merhaba benim üniversite için pc almam gerekiyor ama gaming laptop düşünüyorum ama karar veremedim ısı ve özellik bakımından tabii ki en iyisini düşünüyorum ama çok laptoptan anlamayanlar ve 16-18k bütçesi olanlara da yardımı olur farklı model önerebilirsiniz düşündüğüm modeller şöyle : hp...
Top Bottom